Hlavná Celebrita Prezident Obama si pred podaním ruky davu zloží snubný prsteň: Pozrite si video

Prezident Obama si pred podaním ruky davu zloží snubný prsteň: Pozrite si video

 potusový krúžok Americký prezident Barack Obama víta svojich priaznivcov pri príchode do Greensboro v Severnej Karolíne 11. októbra 2016. Prezident Obama je v Greensboro, aby sa zúčastnil rozhovoru na radnici, ktorý organizuje ESPN. / AFP / JIM WATSON (Fotokredit by mal znieť JIM WATSON/AFP/Getty Images)

Zvoňte veci. Nové zábery z prezident Barack Obama keď si stiahol snubný prsteň predtým, ako si potriasol rukou s davom ľudí, diváci sa čudovali – Prečo?

Vodca slobodného sveta bol zdokumentovaný pri vyloďovaní Air Force One na letisku Greensboro v Severnej Karolíne v utorok 11. októbra, keď boli zaznamenané zábery. Keď POTUS kráča smerom k davu divákov pri lane, obratne si stiahne prsteň z ľavej ruky a zasunie si ho do ľavého vrecka.

Nevenuje pozornosť svojim pohybom, pretože sa sústreďuje na ľudí, ktorí ho vítajú na asfalte. 'Ako sa máš?' pýta sa predtým, ako natiahne ruku k mladému chlapcovi.

Klip, ktorý pôvodne zverejnil The Washington Post , si získala veľký záujem verejnosti. Noviny sa najskôr zamerali na to, že prezident prijal „dodatočné opatrenia“ s vlastnými cennosťami, a to aj napriek prítomnosti agentov tajnej služby.

Dokonca aj z Dnes spolumoderátori relácie komentovali zaujímavé gesto v stredu 12. októbra. „Teraz chcem vedieť, čo si o tom myslíte,“ Matt Lauer povedal divákom v stredu ráno. „Prezident Obama je v úrade osem rokov a teraz stále hľadá spôsoby, ako nás prekvapiť. Chcem, aby ste videli video, prezident prejde k skupine ľudí. Sledujte, čo robí! Vidíš, jedným rýchlym pohybom si sníma snubný prsteň.'

Prezident často osciluje medzi rukami, keď podáva ruky veľkému davu. Toto urobilo Hoda Kotb zamyslite sa nad iným dôvodom, prečo si stiahol prsteň. 'Vieš čo by to mohlo byť?' spýtala sa predtým, ako naznačila Savannah Guthrie . „Dovoľte mi potriasť vám rukou. Keď niekto stlačí... možno je to problém s bolesťou.'

'Ach, to bolí,' odpovedal Guthrie. „Och, to by mohlo byť! Možno sa bojí, že mu skĺzne alebo čo.'

Potom Carson Daly ponúkol svoju vlastnú komickú teóriu.

Prezident Obama a jeho manželka, Michelle , nedávno oslávili tento mesiac 24. výročie svadby. Obamovci vzbudila záujem verejnosti v júli, keď prvá dáma predniesla pamätný prejav na Demokratickom národnom zhromaždení vo Philadelphii. Jej hrdý manžel sa hneď potom na Twitteri pochválil strhujúcim doručením.

„Neuveriteľný prejav neuveriteľnej ženy,“ napísal vtedy na Twitteri. „Nemôžem byť viac hrdá a naša krajina bola požehnaná, že ju má ako FLOTUS. Milujem ťa, Michelle.'

Sledujte moment vyššie.