Hlavná Vírusové Priateľ vytvorí najlepší návrh Harryho Pottera s vlastnou krabičkou so zlatými prsteňmi: Fotografie!

Priateľ vytvorí najlepší návrh Harryho Pottera s vlastnou krabičkou so zlatými prsteňmi: Fotografie!

 Návrh krabičky na zlatú zlatú zlatú zlatú zlatú zlatú škatuľku Harryho Pottera Derrick Walker požiadal svojho priateľa Garretta Galvana s vlastnou krabičkou na prsteň Golden Snitch pred Rokfortským hradom v Čarodejníckom svete Harryho Pottera v Orlande na Floride 1. marca. Poďakovanie: Courtesy Derrick Walker

Derrick Walker a Garrett Galvan robili mágiu, keď ich Harry Potter návrh pred Rokfortom v Universal Studios Orlando sa nedávno začiatkom marca stal virálnym. Nájdite si chvíľku na rozhovor Faircityfire , Walker zdieľa svoje Harry Potter návrhový príbeh vrátane podrobností o jeho vlastnej škatuľke so zlatými prsteňmi a tiež ukazuje veľa obrázkov!

Bolo to 1. marca, keď Walker a Galvan nasadli na Rokfortský expres do neuveriteľného štúdia Universal Studios Orlando. Harry Potter zábavný park, výlet, ktorý Walker plánoval od leta 2015. „Garrett a ja sme obaja obrovskí Harry Potter fanúšikov, takže som si vždy predstavoval, že navrhujem jedinečným spôsobom súvisiacim s Harry Potter “ povedal Walker pre The Faircityfire.

Potom, čo konečne splnil svoje želanie a dostal svoju rodinu na palubu, aby spoločne navštívili čarodejnícky svet Harryho Pottera, Walker začal „plánovať, ako sa môj sen stane skutočnosťou“.

„Najskôr som musel vystopovať zlatú zlatonku, aby som držal prsteň ako knihy,“ povedal Walker pre The Faircityfire. Fanúšik Pottera žartoval, že ide o veľmi dôležitý kameň, ktorý bol vložený do zlatonky v sérii od J. K. Rowlingovej, a povedal, že diamantový zásnubný prsteň je „dosť blízko“. Potom, čo sa pri svojom pôvodnom hľadaní objavil s prázdnymi rukami a povedal, že súčasné zlaté zlatíčka vyzerajú príliš nerealisticky alebo lacno, pravda Harry Potter Na pomoc prišiel jeho priateľ Emily – alebo by sme mali povedať Hermiona.

„S pomocou mojej kamarátky Emily sme vypátrali chlapíka, ktorý napísal kód, aby si dal zlatú zlatú zlatú zlatú zlatú 3D tlač z mosadze od Shapeways,“ povedal Walker pre The Faircityfire. 'Snitch bol odoslaný v dvoch častiach a mal detaily, ako sú rytiny a čiary, rovnako ako skutočný zlaták, spolu s príslovím: 'Otváram na konci.'

 Návrh krabičky na zlatú zlatú zlatú zlatú zlatú zlatú škatuľku Harryho Pottera

Derrick Walker kľakol na jedno koleno, aby požiadal svojho priateľa Garretta Galvana v Čarodejníckom svete Harryho Pottera. Poďakovanie: S láskavým dovolením Derrick Walker

„Dozvedel som sa o moste v parku, ktorý mal v pozadí Rokfortský hrad,“ povedal Walker pre The Faircityfire a nazval toto miesto „dokonalou kulisou, ktorú treba navrhnúť pred“. Po preskakovaní Rokfortským expresom z jedného parku do druhého zamierili manželia a ich rodina rovno k mostu pred Rokfortom a Walker kľakol na jedno koleno!

'Mal som zhruba pripravený malý prejav, ale keď som bol taký nervózny, zmohol som sa len na to, že si ma vezmeš?' povedal Walker pre The Faircityfire. „Garrett si ma teraz doberá za to, že som nedal malý prejav, ale bol tak zaskočený, jediné, čo mohol povedať, bolo ‚Je to skutočné? Naozaj sa to deje?'

Obaja Potterheadi boli z toho tak nervózni a nadšení Harry Potter navrhol, že to nejde celkom podľa plánu, ale Walker nakoniec dostal odpoveď: „Dostal som od neho oficiálne áno, až keď sme sa pobozkali a spýtali sa ho, či to znamená áno. Našťastie bozk znamenal áno!

 Návrh zlatonky Harryho Pottera
 Zásnuby Harryho Pottera
 Návrh Harryho Pottera
 Návrh zlatého zlatíčka Harryho Pottera
 Zásnuby Derricka Walkera Harry Potter
 Derrick Walker Snitch na návrh Harryho Pottera

Walker daroval svojej snúbenici zásnubný prsteň zo 14-karátového zlata s diamantmi v polkruhu uloženými v strede kapely, o ktorý sa podelil s The Faircityfire. Okrem výberu prsteňa, ktorý Galvan zbožňoval, si dvaja vybrali prsteň s podobným pásom, aký sa páčil Walkerovi, aby pár v budúcnosti „trochu ladil“ so svojimi šperkami.

Obaja sa prvýkrát stretli v lete 2011, keď mal prestávku v škole vo svojom rodnom meste, kde Galvan navštevoval vysokú školu, vysvetlil Walker. Dvojicu zoznámili spoloční priatelia a koncom leta, podobne ako v prípade Harryho jazvy po blesku, bol ich osud spečatený.

Walker pre The Faircityfire povedal, že Galvan bol určite „ten pravý“, čo dokázal tým, že opustil prácu a presťahoval sa s Walkerom, keď ho postgraduálna škola priviedla do iného štátu. Walker o svojom snúbencovi tiež povedal: „Núti ma robiť veci, ktoré by som bez neho normálne nerobil. Keď som s ním, mám pocit, že som lepší človek,“ dodáva: „Je to človek, ktorý ma dokáže rozosmiať.“

 Návrh na Harryho Pottera v čarodejníckom svete
 Škatuľka na prsteň zo zlatého zlatokopa Harryho Pottera
 Krabička so zlatým zásnubným prsteňom Harry Potter
 Tričko Harry Potter
 Návrh na Harryho Pottera v čarodejníckom svete
 Ružové šaty z čarodejníckeho sveta Harryho Pottera

Práve teraz pár práve začal so svojimi svadobnými plánmi, ale boli zaneprázdnení prácou a postgraduálnou školou. Walker a Galvan pre The Faircityfire prezradili, že „s najväčšou pravdepodobnosťou niečo z toho začlenia Harry Potter do našej svadby, aj keď je to niečo malé,“ keďže táto téma bola v ich virále taká rozšírená Harry Potter angažovanosť. 'Hovorili sme o robení malých vecí súvisiacich s Harrym Potterom, ako sú vtipné zásnubné fotografie alebo pozvánky,' povedal Walker.

Nech už sa rozhodnú akokoľvek, dúfame, že ich svadba bude rovnako plná mágie a úžasných spomienok, rovnako ako ich virál Harry Potter návrh pred Rokfortom!