Hlavná Celebrita Princ Christian z Hannoveru sa oženil s Alessandrou de Osma na peruánskej kráľovskej svadbe

Princ Christian z Hannoveru sa oženil s Alessandrou de Osma na peruánskej kráľovskej svadbe

 kráľovská svadba peru Alessandra de Osma a princ Christian z Hannoveru kráčajú po svadbe princa Christiana z Hannoveru a Alessandry de Osma v bazilike San Pedro 16. marca 2018 v Lime v Peru. (Foto: Leonardo Fernandez/Getty Images)

Zatiaľ čo svadba princa Harryho a Meghan Markle sa má konať presne o dva mesiace, ďalšia kráľovská svadba, táto v Peru, vyvolala cez víkend rozruch. Princ Christian z Hannoveru a jeho snúbenica, Alessandra de Osma , sa zosobášili v kostole v barokovom štýle v peruánskom hlavnom meste Lima v piatok 16. marca.

Svadobné slávnosti trvali tri dni a začali sa uvítacou kokteilovou párty vo štvrtok Peruánske časy . Nasledujúci deň bol na poludnie naplánovaný formálny náboženský obrad v nádhernom kostole Bazilika San Pedro v Lime (podobne ako Harry a Meghan, ktorí si vymenia sľuby napoludnie miestneho času 19. mája).

Nevesta pochádza z jednej z najstarších a najetablovanejších rodín v Lime, takže večerná recepcia sa prirodzene konala v dome Berckemeyerovcov, ktorý postavili jej prastarí rodičia začiatkom 20. storočia.

LIMA, PERU – 16. marca: Alessandra de Osma prichádza na svoju svadbu s princom Christianom z Hannoveru v bazilike San Pedro 16. marca 2018 v Lime v Peru. (Foto: Raul Sifuentes/Getty Images)

LIMA, PERU – 16. marca: Alessandra de Osma a princ Christian z Hannoveru opúšťajú kostol po svadbe v bazilike San Pedro 16. marca 2018 v Lime v Peru. (Foto: Raul Sifuentes/Getty Images)

Po náboženskom obrade potom pár usporiadal obed v klube Nacional, po ktorom nasledovali koktaily v časti mesta Mirafores v Berckemeyer. Trojdňový víkend začal vo štvrtok uvítacím kokteilom v miestnej reštaurácii. Párty pokračovala v sobotu v Museo de Osma v štvrti Barranco v Lime.

LIMA, PERU – 16. marca: Princezné Beatrice a Eugenie prichádzajú na svadbu princa Christiana z Hannoveru a Alessandry de Osma v bazilike San Pedro 16. marca 2018 v Lime v Peru. (Foto: Raul Sifuentes/Getty Images)

LIMA, PERU – 16. marca: Supermodelka Kate Moss (L) a jej priateľ gróf Nikolai Von Bismarck (R) prichádzajú na svadbu princa Christiana z Hannoveru a Alessandry de Osma v bazilike San Pedro 16. marca 2018 v Lime v Peru. (Foto: Leonardo Fernandez/Getty Images)

Medzi hosťami nechýbali princezné Eugenie a Beatrice, ako aj supermodelka Kate Moss. Samotná módna ikona 90. rokov momentálne chodí s grófom Nikolaiom Von Bismarckom, ktorý sa k nej pridal na svadobný víkend v Južnej Amerike.