Hlavná Celebrita Princ Harry a Meghan Markle sa zúčastňujú svojej prvej oficiálnej akcie ako manželia

Princ Harry a Meghan Markle sa zúčastňujú svojej prvej oficiálnej akcie ako manželia

 harry meghan vojvodkyňa zo Sussexu LONDÝN, ANGLICKO - 22. MÁJ: (L-R) Princ Harry, vojvoda zo Sussexu a Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu, sa zúčastnili oslavy 70. narodenín princa z Walesu, ktorá sa konala v Buckinghamskom paláci 22. mája 2018 v Londýne v Anglicku. (Foto: Chris Jackson/Chris Jackson/Getty Images)

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu prišiel. Sledovanie ich búrlivý svadobný víkend na hrade Windsor, novomanželia Princ Harry a Meghan Markle vystúpili v utorok 22. mája na svoje prvé oficiálne zasnúbenie ako manželia.

Pár bol odfotografovaný na ceste do Buckinghamského paláca na záhradnú párty pre 6 000 ľudí pri príležitosti osláv 70. narodenín princa Charlesa. Skutočné narodeniny princa z Walesu sú v novembri, ale označiť túto oslavu šesť mesiacov vopred je historickou tradíciou vzhľadom na obavy súvisiace s počasím.

Novomanželku Markle, 36, odfotila v bielych šatách s rukávmi Goat Fashion, luxusná britská značka, s červenými rukávmi a priesvitnou časťou živôtika. Sladký outfit inšpirovaný svadbami skombinovala so zodpovedajúcim klobúkom.

LONDÝN, ANGLICKO – 22. MÁJ: Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu, sa zúčastnila na oslave 70. narodenín princa z Walesu, ktorá sa konala v Buckinghamskom paláci 22. mája 2018 v Londýne v Anglicku. (Foto: Chris Jackson/Chris Jackson/Getty Images)

Novopečená vojvodkyňa si nechala vlasy v klasickom nízkom skrútenom balerínovom drdole, keď ju s manželom odfotili pri odchode z Kensingtonského paláca. Odfotili ju aj s trojkamenným zásnubným prsteňom od princa Harryho, ako aj s novým zlatým svadobným prsteňom.

Vojvodu zo Sussexu odfotili aj s platinovou svadobnou obrúčkou na záhradnej párty. Ako už bolo uvedené, Harryho rozhodnutie nosiť kapelu bolo jedinečné rozhodnutie keďže ani jeho brat, ani jeho otec sami nenosia kapely.

 meghan markle

LONDÝN, ANGLICKO – 22. MÁJ: (Ľ-R) Princ Charles, princ z Walesu, Camilla, vojvodkyňa z Cornwallu a Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu, sa zúčastnili na oslave 70. narodenín princa z Walesu, ktorá sa konala v Buckinghamskom paláci 22. mája 2018 v Londýne, Anglicko. (Foto: Chris Jackson/Chris Jackson/Getty Images)

Na podujatí mal Harry aj prejav na počesť svojho otca. Princ sa nechal odfotiť v tradičnom rannom obleku s vestou, pásikavými nohavicami a karosárskym cylindrom. V ruke niesol aj dáždnik.

Markle bola obklopená známou spoločnosťou, keď ju odfotili, ako sa smeje s vojvodkyňou z Cornwallu.

 prvé podujatie meghan markle

LONDÝN, ANGLICKO – 22. MÁJ: Vojvodkyňu zo Sussexu videli pri odchode z Kensingtonského paláca na oslavu 70. narodenín princa z Walesu v záhradách Buckinghamského paláca 22. mája 2018 v Londýne v Anglicku. (Foto: Neil Mockford/GC Images)

Na slávnosti sa zúčastnila aj princezná Anne a ďalší členovia kráľovskej rodiny.