Hlavná Celebrita Princ Harry je zaujatý Meghan Markle, keď sa zúčastňuje na svadbe svojej priateľky z detstva v deň jej narodenín

Princ Harry je zaujatý Meghan Markle, keď sa zúčastňuje na svadbe svojej priateľky z detstva v deň jej narodenín

FRENSHAM, SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO - 4. AUGUSTA: Princ Harry, vojvoda zo Sussexu a Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu, sa 4. augusta 2018 vo Frenshame v Spojenom kráľovstve zúčastňujú svadby Charlieho Van Straubenzeeho. Princ Harry navštevoval rovnakú prípravnú školu ako Charlie van Straubenzee a odvtedy sú dobrými priateľmi. (Foto: Samir Hussein/Samir Hussein/WireImage)

Je to slávnostný deň pre vojvodkyňu zo Sussexu Meghan Markle a vnútorný kruh jej manžela. V sobotu 4. augusta oslávila Markle 37. narodeniny a najnovšia kráľovská rodina strávila deň s princom Harrym na svadbe jedného z jeho najstarších priateľov: Charlieho van Straubenzeeho.

Pri tejto príležitosti Markle vystúpila v námorníckych plisovaných šatách od Club Monaco so zelenými a ružovými farebnými blokmi. Svoj letný outfit spojila so zodpovedajúcim fascinátorom a šťastne zamávala okoloidúcim a ďalším priateľom, ktorí sa cez víkend popoludní zhromaždili v kostole v Surrey.

FRENSHAM, SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO – 4. AUGUST: Princ Harry, vojvoda zo Sussexu a Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu, sa 4. augusta 2018 zúčastňujú na svadbe Charlieho Van Straubenzeeho vo Frenshame v Spojenom kráľovstve. Princ Harry navštevoval rovnakú prípravnú školu ako Charlie van Straubenzee a odvtedy sú dobrými priateľmi. (Foto: Samir Hussein/Samir Hussein/WireImage)

Fotografi zachytili pár náchylný na PDA, ako sa drží za ruky na svadbe, pričom Harry sa zbožne pozerá na svoju manželku.

Van Straubenzee (30) je jedným z najstarších priateľov princa Harryho a princa Williama. Podľa viacerých médií vojvoda zo Sussexu neslúžil ako mládenec na slávnostiach, hoci údajne pomáhal pri obrade v inej funkcii.

Nevesta, Daisy Jenks, je kameramanka a v priliehavých bielych šatách bez ramienok zdobených čipkovanými kvetinovými vzormi vyzerala žiarivo.

Palác vyjadril v sobotu v mene Markle vďaku za narodeninovú lásku. 'Ďakujem vám všetkým za vaše milé správy k narodeninám vojvodkyne zo Sussexu!' čítal oficiálny účet Kensingtonského paláca na Instagrame. “#HappyBirthdayHRH.”

Ďakujem vám všetkým za vaše krásne správy k narodeninám vojvodkyne zo Sussexu! #HappyBirthdayHRH

Príspevok zdieľaný používateľom Kensingtonský palác (@kensingtonroyal) je

Zabezpečte si svoju ideálnu svadobnú víziu tak, že začnete s Kvíz o štýle Faircityfire tu .