Hlavná Celebrita Princ Harry prichádza s najlepším mužom princom Williamom na kráľovskú svadbu 2018

Princ Harry prichádza s najlepším mužom princom Williamom na kráľovskú svadbu 2018

Britský princ Harry (vľavo), vojvoda zo Sussexu, prichádza so svojím najlepším mužom princom Williamom, vojvodom z Cambridge (vpravo), do kaplnky svätého Juraja na hrade Windsor vo Windsore 19. mája 2018 na svadobný obrad, aby sa oženil s americkou herečkou. Meghan Markle. (Foto od Odd ANDERSEN / POOL / AFP) (Foto kredit by mal znieť ODD ANDERSEN/AFP/Getty Images)

Sú tu! Princ Harry oficiálne uskutočnil svoj veľkolepý vstup do jeho svadby . Ženích vstúpil pešo do miesta obradu v kaplnke svätého Juraja na hrade Windsor v sobotu 19. mája pred plánovaným príchodom Meghan Markle na svadobný obrad páru.

Harry mal na sebe zdobenú vojenskú uniformu s mierne bradatou tvárou, keď kráčal na miesto konania. Najlepší muž William bol tiež oblečený v tradičnej uniforme.

'Princ Harry aj vojvoda z Cambridge budú nosiť kabátovú uniformu Blues and Royals,' oznámil palác. „Jej Veličenstvo kráľovná jej dala povolenie, aby sa princ Harry oženil vo svojej uniforme. Obe uniformy boli ušité na mieru v Dege & Skinner na Savile Row.

veci, o ktorých by sa páry mali porozprávať pred sobášom

Chvíľu predtým, ako bratia vstúpili na miesto konania, vstúpili na miesto členovia kráľovskej rodiny.

Večer pred obradom Harry a jeho brat pozdravili fanúšikov zoradených pred areálom hradu. Po prekvapivom stretnutí a pozdravení sa ženích a jeho najlepší muž ubytovali v Coworth Parku Dorchester Collection vo Windsore.

Markle a jej matka Doria Ragland zostali v inom hoteli s názvom Cliveden House. Palác v piatok oznámil, že ju princ Charles prevedie uličkou po tom, čo jej otec už nemohol previesť nevestu uličkou pre početné obavy.

Kensingtonský palác koncom apríla oznámil, že William bude slúžiť ako Harryho najlepší muž. 'Princ Harry požiadal svojho brata vojvodu z Cambridge, aby bol jeho najlepším mužom na jeho svadbe s pani Meghan Markle,' napísal palác na Twitteri. „Princ Harry slúžil ako najlepší muž vojvodovi z Cambridge na jeho svadbe so slečnou Catherine Middleton v roku 2011. Vojvoda z Cambridge je poctený, že bol požiadaný, a veľmi sa teší na podporu svojho brata v Kaplnke sv. Juraja vo Windsore. 19. mája.“

Toto je len jeden zo spôsobov, ako sa Harry a Markle rozhodli porušiť tradíciu svadobným dňom. Obaja tiež požiadali vysoko módnu kvetinárku Philippu Craddockovú, aby navrhla priestor s rozmarnou, ale klasickou ukážkou pivoniek, bielych ruží a náprstníkov spolu s vetvami buka a brezy z trvalo udržateľných zdrojov. Obaja sa tiež rozhodli pre citrónovú bazovú tortu vo svoj svadobný deň, na rozdiel od tradičného sušeného ovocného koláča.

Sledujte spolu s The Faircityfire, keď pokračujeme v našom spravodajstve kráľovská svadba 2018 , a nalaďte si náš Facebook Live o 8:00 ET/5:00 PT, tu.