Hlavná Celebrita Princ William a vojvodkyňa Kate Middletonová nedokážu udržať svoj smiech, keď hosťujú ako DJ v rozhlasovej šou

Princ William a vojvodkyňa Kate Middletonová nedokážu udržať svoj smiech, keď hosťujú ako DJ v rozhlasovej šou

 Princ William Kate Middleton Princ William a Kate Middleton sa navzájom rozosmiali, keď slúžili ako hosťujúci DJ v rádiu BBC. (Foto Dominic Lipinski - WPA Pool /Getty Images)

Uvoľnenie rytmov — a smiech. Princ William a Vojvodkyňa Kate Middleton v piatok 21. apríla vystúpili ako hosťujúci DJs na BBC Radio One a kráľovský pár sa počas segmentu chichotal.

Tých dvoch pozvali do vysielania prekvapiť DJ Adele Roberts , ktorý v nedeľu pobeží na londýnskom maratóne za kampaň vojvodu a vojvodkyne z Cambridge’s Heads Together.

Po šokovaní Robertsa dvojica spustila svoje vysielanie. „Je piatok, 21. apríla, a toto je a veľmi špeciálna oficiálna mapa,“ kričal William. Kate sa okamžite zasmiala, keď sa v rádiu po celom Londýne ozval hlas jej manžela.

„Prinesieme vám všetky veľké príbehy, nové príspevky, lezcov a samozrejme celú desiatku,“ povedala princezná a prevzala mikrofón. 'Minulý týždeň sa Harry Styles dostal priamo na prvé miesto so svojím debutovým singlom 'Sign of the Times.' Dokáže to znova?' spýtala sa vo vysielaní, čím sa jej manžel usmial.

Potom to prevzal jej manžel. „Alebo získa Ed Sheeran späť to prvé miesto? Mal 13 týždňov na prvom mieste s ‚Shape of You‘, kým Harry prišiel a pokazil mu Veľkú noc... znie to povedome,“ zavtipkoval s odkazom na svojho mladšieho brata. Princ Harry .

Predtým, ako sa William a Kate zastavili na stanici, venovali sa veľmi vážnej téme v novom filme pre Heads Together – nadáciu vytvorenú s cieľom objasniť vplyv problémov duševného zdravia.

Dvojica čoskoro oslávi šieste výročie svadby. Vojvoda a vojvodkyňa sa vzali 29. apríla 2011 vo Westminsterskom opátstve v Londýne. Teraz zdieľajú dve deti, Princ George , 3 a Princezná Charlotte , ktorý v máji dovŕši 2 roky.

Pozrite si ich rozkošne vtipnú časť vyššie.