Hlavná Celebrita Princezná Eugenie hovorí o svadbe s Jackom Brooksbankom a o tom, prečo plakala po kráľovskej svadbe v roku 2011

Princezná Eugenie hovorí o svadbe s Jackom Brooksbankom a o tom, prečo plakala po kráľovskej svadbe v roku 2011

 dátum svadby princeznej Eugenie Jacka Brooksbanka Jack Brooksbank (L) a princezná Eugenie z Yorku sa zúčastňujú letnej párty Serpentine Galleries, ktorú spoluorganizuje Chanel v The Serpentine Gallery 28. júna 2017 v Londýne, Anglicko. (Foto: David M Benett/Dave Benett/Getty Images)

Prečo mať v roku 2018 jednu kráľovskú svadbu, keď verejnosť môže mať dve? Fanúšikovia britskej kráľovskej rodiny budú môcť ešte raz nahliadnuť do múrov hradu Windsor Princezná Eugenie , bratranec princov Williama a Harryho, sa vydá Jack Brooksbank túto jeseň.

Keďže august je už tu a do dátumu svadby páru 12. októbra ostávajú niečo málo cez dva mesiace, človek by si predstavoval, ako sa Eugenie a Brooksbank snažia dotiahnuť podrobnosti k svojej televíznej svadbe, no namiesto toho je atmosféra presne opačná.

'Vôbec nie som v strese,' povedala Eugenie britský Vogue v profile, na ktorom je ona aj jej sestra princezná Beatrice. 'Je to veľmi nervy drásajúce, pretože chcete, aby to bolo dokonalé, ale potom si uvedomíte, že s osobou, ktorú milujete, budete navždy a na ničom inom skutočne nezáleží.'

Budúca nevesta odhalila aj svoju družičku — svoju vlastnú sestru princeznú Beatrice. „Euge je úžasný. Je to veľmi moderná nevesta,“ poznamenala Beatrice v rovnakom kúsku. Jednou z týchto kvalifikácií je zameranie Eugenie na príležitosť šetrnú k životnému prostrediu.

Moja krásna veľká sissy!

Príspevok zdieľaný používateľom Princezná Eugenie (@princesseugenie) na

'Celý môj dom je teraz antiplastový - a Jack a ja chceme, aby naša svadba bola tiež taká,' povedala nevesta magazínu. Eugenie má okrem bezplastového ohniska aj zostavovali nástenky inšpirácie tortových konceptov.

Jeden obzvlášť bolestivý bod týkajúci sa svadby pre súrodencov sa však odohral po svadbe Williama a Kate v roku 2011. V tom čase boli Eugenie aj Beatrice napádané a kritizované za ich výber fascinátora a oblečenia na svadbe. Odpor bol v skutočnosti taký ohromujúci, že obe dievčatá plakali na záhradnej párty v Buckinghamskom paláci.

'O Beatrice bol napísaný strašný článok a ona bola naozaj naštvaná,' ​​spomenula si Eugenie. „Práve sme sa chystali vystúpiť a ona sa trochu zakolísala a rozplakala sa. Hľadal som za ňou. A potom asi o hodinu neskôr som sa zakolísal a začal som plakať a Bea tam bola pre mňa.“

Princezná Beatrice (vpravo) a princezná Eugenie prichádzajú do Westminsterského opátstva pred svadbou princa Williama a Kate Middleton. (Foto: Steve Parsons/PA Images cez Getty Images)

„Chceme ľuďom ukázať, kto sme ako pracujúce, mladé, kráľovské ženy, ale tiež sa nebáť vyjsť tam von,“ dodala Beatrice. „V dnešnej dobe je také ľahké odvrátiť sa, keď vidíte dokonalý obrázok na Instagrame – ale je dôležité, aby bol skutočný. Sme skutoční.'

Pokračujte v programe The Faircityfire, ktorý vedie k svadbe Eugenie v Brooksbank tento rok na jeseň, a zabezpečte si ideálnu svadobnú víziu tak, že začnete s Kvíz o štýle Faircityfire tu .

svadobné šaty pre veľké dámy