Hlavná vylepšenie Domácnosti Projector Paint vs Screen (Sprievodca nákupom)

Projector Paint vs Screen (Sprievodca nákupom)

Tu zdieľame nášho sprievodcu maľovaním a premietaním na projektore, ktorý je najlepšou voľbou a najlepšími produktmi na použitie.
Filmová miestnosť s premietacím plátnomPri nastavovaní oblastí, ako je domáce kino, domáca kancelária a konferenčné priestory, existuje niekoľko možností, ako získať obrovskú televíznu obrazovku.

Dve z týchto možností, ktoré môžu byť multifunkčné, sú projekčné plátno a jednoduchá farba na stenu. Samotný projektor môže byť namontovaný na strop, namontovaný na stenu alebo mobilný. Tento výber môže trochu zmeniť vizuál, ale celkovo majú veľmi podobné kvality v zmysle toho, na čo sa premieta.

Najlepšie dve možnosti, pokiaľ ide o použitie projektora na projekty, ako je tento, sú farby a plátno, ktoré sú popísané nižšie.

Obsah

Čo je najlepšie, farba projektora vs plátno

Projekčné plátno celkovo poskytne najlepšiu kvalitu obrazu zo všetkých možností, ale bude mať oveľa vyššiu cenu. Za čo si zaplatíš, to aj dostaneš.

Ak diskutujete o získaní lacnej obrazovky oproti dobrému náteru obrazovky, mali by ste ísť so špecializovaným náterom obrazovky.

Ak je rozpočet vyšší, smeruje kvalitná obrazovka. Výber nižšej ceny a kvality oboch riešení môže viesť k vizuálnym nedokonalostiam a tiež k vyšším nárokom na údržbu.

Najlepšie farby pre projekčné plátna

Stena na maľovanie bielaMaľovanie steny, na ktorú sa má premietať, je možné vykonať jedným z dvoch spôsobov, v závislosti od požadovaného vizuálu a ceny, ktorú ste ochotní zaplatiť.

chôdza po uličke svadobná pieseň

Prvou voľbou bude štandardná lesklá farba, ktorá by mala byť biela, sivobiela alebo dokonca sivá, ak má projektor viac ako 3 500 lúmenov. Druhou voľbou môže byť použitie konkrétnej farby na projekčné plátno, čo je ešte lesklejšia biela farba.

Vizuálne - Pokiaľ ide o maľovanie steny, na ktorú sa má premietať, je potrebné uvedomiť si textúru steny. Čím hladšia je stena, tým lepší vizuálny efekt bude mať projekcia.

Pre lepšiu vizuálnosť je možné samotnú stenu prebrúsiť a vyhladiť ručne. Majte však na pamäti, že stena bude mať v konečnom dôsledku viac nedokonalostí ako správna obrazovka.

Náklady - Cena za galón bežnej farby vám bude stáť asi 30 dolárov v miestnom obchode s domácimi potrebami. Pokiaľ ide o špeciálnu farbu projektora na plátno, tá by mohla stáť plachých 200 dolárov za galón.

Majte na pamäti, že táto špeciálna farba ponúka najvyššiu kvalitu vizuálu, akú môžete dosiahnuť pri maľovaní na obrazovku. Galon by mal byť viac ako dosť na natretie väčšiny veľkých stien.

Údržba - Jedinou údržbou, ktorú natretá stena potrebuje, je občasné prelakovanie farby, ak sa do steny vôbec narazia alebo by mohla byť použitá osviežovač. Stenu možno tiež občas poprášiť, aby sa predišlo akejkoľvek pridanej textúre na stene.

Odporúčania premietacieho plátna

Maľovanie na plátno pre digitálny obraz

Digitálna projekcia farieb projektoraZobraziť tento produkt na Amazon

Konečný kontrast pre maľovanie na obrazovke S1

Maľovanie na plátno s1 farba na projektorZobraziť tento produkt na Amazon

Najlepšie premietacie plátno

Filmová miestnosť s premietacím plátnomProjekčné plátno môže byť samostatne stojace, pripevnené k stene alebo sa môže sťahovať zo stropu. Aj keď sú to všetko vynikajúce možnosti pre premietaciu plochu, každá z nich má svoju vlastnú nevýhodu.

Ak nie je projekčné plátno nadol, ak nie je dostatočne pevné, mohlo by sa trochu pohnúť, čo by ovplyvnilo vizuál. Premietacie plátno je vyrobené tak, aby nebolo možné použiť stenu na nič iné ako na premietanie.

dobré nápady na darčeky k výročiu

Pokiaľ ide o voľne stojace, môže mať problémy aj s kývaním, ak nie je správne nastavené alebo ak nie je pevnej konštrukcie.

Vizuálne - Projekčné plátno ponúka extrémne hladký povrch podobný plastu, ktorý umožňuje ostrý a jasný obraz bez akýchkoľvek nedostatkov, ktoré by mohli obraz skresliť.

Náklady - Obrazovka Projekcie sa môže líšiť v závislosti od veľkosti. Za kvalitné projekčné plátno môžete očakávať, že pri priemerných veľkostiach zaplatíte kdekoľvek od 500 do 5 000 dolárov. Menšie, menej kvalitné obrazovky môžu byť od 100 dolárov a vyššie, zatiaľ čo väčšie vlastné obrazovky môžu mať viac ako 7000 dolárov.

Údržba - Údržba projekčných plátien môže byť náročná. U obrazoviek, ktoré sa odložia, keď sa nepoužívajú, často existujú mechanizmy, ktoré sa používajú na rozvinutie obrazovky, a tie by sa mohli časom opotrebovať alebo zlomiť.

Ak sa oň nebudete správne starať alebo ju nebudete správne odkladať, môže sa obrazovka roztrhnúť alebo poškriabať, čo môže viesť k menej kvalitnému vizuálu. Čistenie týchto obrazoviek je tiež dôležité pre zachovanie hladkej a čistej projekčnej plochy.

Odporúčania premietacieho plátna

Inovácie obrazovky Solo Pro 2 (montáž na stenu) - na tento odkaz nájdete dostupné farebné kombinácie pre tento produkt .

Obrazovky Elite VMAX2 (namontované na strop)

Plátno elitného plátna vmax2Zobraziť tento produkt na Amazon

5 sekundová séria QuickStand (voľne stojaca / prenosná)

Elitný plátno, stojan na 5 projektorovZobraziť tento produkt na Amazon

dlhé šaty na svadobnú hostinu