Hlavná Svadobné Správy R & B speváčka Ciara, Russell Wilson predvádza pôsobivý prsteň v zásnubnom videu

R & B speváčka Ciara, Russell Wilson predvádza pôsobivý prsteň v zásnubnom videu

R & B speváčka Ciara a quarterback Seattle Seahawks Russell Wilson oznamujú zásnuby prostredníctvom sociálnych médií v piatok 11. marca Kredit: Jason LaVeris/FilmMagic

Autor: Kaitlin Jones 11.03.2016 o 17:34

R & B speváčka Ciara a quarterback Seattle Seahawks Russell Wilson oznámili v piatok 11. marca zásnuby sladkým videom, pôsobivým zásnubným prsteňom a množstvom lásky k sociálnym médiám.

27 -ročný Wilson najskôr informoval o svojom návrhu 30 -ročnú Ciaru tým, že tweetoval slabo osvetlené video dvoch sediacich na pláži. Napísal: Povedala Áno !!! Od prvého dňa som vedel, že si to ty. Žiadny väčší pocit. #TrueLove @Ciara

romantické darčeky k narodeninám pre manžela

Povedala áno!!!

Od prvého dňa som vedel, že si to ty. Žiadny väčší pocit… #Pravá láska @Ciara pic.twitter.com/qsufVC6snm

- Russell Wilson (@DangeRussWilson) 11. marca 2016

V krátkom videoklipe môžete počuť vlny padajúce do diaľky, keď Wilson kričí, že povedala áno, a stane sa tak, skôr ako jeho nová snúbenica Ciara zableskne zásnubným prsteňom do kamery.

Odhalením obrovského iskrivého diamantu budúcej nevesty sa chichotá, som tak nadšený, keď som jej zdvihol ruku k ústam a nechal jej obrovský kameň zachytiť svetlo.

čo robiť so sobášom po svadbe

Video o nej zdieľala aj speváčka Goodies and Love Sex Magic Instagram písanie účtov, Boh je taký dobrý! Som za teba veľmi vďačný @DangeRusssWilson. Si skutočne poslaný do neba a teším sa, že s tebou budem navždy.

priemerné náklady na svadobné kvety

Krátko na to potom zverejnila fotografiu Wilsona, ako ho položila na jedno koleno a bozkávala jej ruku - tú s obrovským diamantom -, ktorá sa zdá byť úplná.

Cítim sa kompletný. ❤️

Fotografia, ktorú zverejnila Ciara (@ciara) 11. marca 2016 o 13:02 PST

Wilson a Ciara zverejnili svoj vzťah spolu s vokálnym sľubom, že nebudú mať sex až do manželstva, v júli 2015 a odvtedy ich videli spolu na mnohých verejných podujatiach vrátane udeľovania cien Grammy.

Ciara, celým menom Ciara Princess Harris bola predtým zasnúbená s rapperom Future, s ktorým má 21-mesačného syna Future Zahir Wilburn. Ich zásnuby sa skončili v auguste 2014.