Hlavná TV Rachel Lindsay je obsadená ako vôbec prvá čierna bakalárka ABC v 15-ročnej histórii franšízy

Rachel Lindsay je obsadená ako vôbec prvá čierna bakalárka ABC v 15-ročnej histórii franšízy

 Bakalárka Rachel Lindsay Rachel Lindsay bola vyhlásená ako ďalšia Bachelorette v pondelok 13. februára. (ABC/Mitch Haaseth)

Bakalár súťažiaca v sezóne 21 Rachel Lindsay bol ohlásený ako nový Bachelorette dňa Jimmy Kimmel naživo! v pondelok 13. februára, čím sa rodák z Dallasu stal prvým čiernym vodcom, ktorý sa objavil na franšíze.

Lindsay, 31-ročná právnička, nezabudnuteľne získala prvý dojem z Bachelor Nick Viall pri premiére série minulý mesiac. Pár pokračoval v romantickom stretnutí jeden na jedného v New Orleans, vďaka ktorému diváci v celej Amerike fandili inteligentnému a milému právnikovi z Texasu.

 Bakalár

(ABC/Mark Coffey)
RACHEL, NICK VIALL

svadobná hudba kráčať uličkou
 (ABC/Mark Coffey) RACHEL, NICK VIALL

(ABC/Mark Coffey)
RACHEL, NICK VIALL

ukáž jej, že ju miluješ

Lindsay vo svojom súťažnom profile prezradila ďalšie podrobnosti o sebe, vrátane toho, kým by chcela byť len na jeden deň. „Michelle Obamová. Ona je všetko!' vyhlásila. Ďalšie vedenie tiež odhalilo, že jednou z jej najväčších ľútostí bolo „prílišné zameranie sa na moju kariéru“.

Zatiaľ čo Lindsay je stále v hre ako jedna z posledných štyroch súťažiacich vo Viallovej sezóne – prečítajte si rekapituláciu pondelkového večera tu – zvyšok jej príbehu zostáva záhadou. ABC sa odklonilo od svojho obvyklého formátu oznamovania náskoku budúcej sezóny po dokončení aktuálneho cyklu.

 Rachel Nick Viall

(ABC/Mark Coffey)
RACHEL, NICK VIALL

Lindsayov predchodca, JoJo Fletcher , reagoval na odhalenie v pondelok večer v rozhovore s A! Správy .

svadobné priania pre najlepšieho priateľa

'Myslel som si, že nie je iná možnosť, ako Rachel a ona je dievča z Dallasu, takže v tomto trende budeme pokračovať,' povedal Fletcher, momentálne zasnúbený s Jordanom Rodgersom, v pondelok večer predtým, ako bola táto správa oficiálne oznámená. „Len sa mi páči, že má dobrý vek. je veľmi šikovná. Dobre sa ovláda. Je super sebavedomá a je pekné, že to miešajú, takže im rekvizity.'

Tvorca bakalárskej práce Mike Fleiss dráždil správy, ktoré viedli k pondelkovému oznámeniu dňa Kimmel. „Toto historické, historické vyhlásenie týkajúce sa #thebachelor v skutočnosti nezahŕňa #thebachelor...“ napísal na Twitteri. V pondelok popoludní sa predčasne objavila správa, že Lindsay bola ďalšou Bachelorette a Fleiss sa opäť obrátil na Twitter, aby sa k týmto správam vyjadril. „Veľmi sa teším z ohromnej podpory nášho nového #Bakalárka !!!” vyjadril vtedy.