Hlavná Celebrita Rebecca Robertson z Duck Dynasty si vyberá vlastné svadobné šaty Sherri Hill: Fotografie!

Rebecca Robertson z Duck Dynasty si vyberá vlastné svadobné šaty Sherri Hill: Fotografie!

 Ducky dynastia's Rebecca Robertson and Sherri Hill Rebecca Robertson z Ducky Dynasty spolupracovala so Sherri Hill na zákazkovom dizajne svojich svadobných šiat. Kredit: s láskavým dovolením Rebecca Robertson/Instagram

Nedávno zasnúbená Rebecca Robertson, dcéra o Kačacia dynastia kráľovská rodina Korie a Willie Robertsonovci už povedali áno svadobným šatám od návrhárky a priateľky Sherri Hill!

S pomocou svojej rodiny – vrátane svojej starej mamy Chrys Howard, matky a sestier Sadie a Belly – Rebecca narazila na regály na jednom z mnohých miest Sherri Hill, aby našla svoje vysnívané šaty.

'Budeš krásna nevesta!' Korie povedala o svojej dcére a napísala k rozkošnej fotke dám, ktoré vykúkajú zo steny rób, ktorú zverejnila vo štvrtok na Instagrame. 'Ďakujem @sherrihill za to, že si splnila sny o svadobných šatách!'

@rebeccalorobertson budeš krásna nevesta!! Ďakujem @sherrihill za to, že si splnila sny o svadobných šatách!

Fotografia, ktorú zverejnila Korie Robertson (@bosshogswife).

Nemalo by byť prekvapením, že Kačica a obliekanie majiteľ si nevybral dizajn hneď zo stojana. Potom, čo sme zazreli jedinečný zásnubný prsteň dostala od snúbenca Johnreeda Loflina na Silvestra, dáva zmysel, že poverila Hilla, aby vytvoril jedinečné svadobné šaty pre módnu nevestu.

Vyrazte na nákup svadobných šiat 👗👘❤️

Fotografia zverejnená používateľom @rebeccalorobertson na

Na fotke budúcej nevesty, ktorá stála vedľa samotnej návrhárky, Rebecca odhalila pohľad na niekoľko vlastných náčrtov svadobných šiat a napísala: „Naraz som povedala šatám ÁNO. @sherrihill veľmi zjednodušila život nevesty! Nemôžeme sa dočkať, kedy náš dizajn ožije! #nobridezilla #na mieru.“ Sestra Sadie tiež zdieľala fotografiu na Instagrame, kde napísala: „@rebeccalorobertson povedala áno šatám... no povedala áno dizajnu Sherri Hills. to je krásny. 18.2.16.“

@rebeccalorobertson povedala áno šatám 😍 ... povedala áno dizajnu Sherri Hills. to je krásny. 18.2.16

Fotografia, ktorú zverejnila Sadie Robertson (@legitsadierob) na

Krátko pred nákupom svadobných šiat Kačacia dynastia dámy tiež zažili týždeň módy v New Yorku, zatiaľ čo Sadie kráčala po pristávacej dráhe v Gotham Hall 12. februára. Sadie sa stala modelkou pre návrhárku svadobných šiat Rebeccy už štvrtýkrát za toľko rokov, keď sa na Hillovej koketnej a ženskej jeseni 2016 objavila na móle so širokými úsmevmi. módna prehliadka.

S kolekciou Sadie kráčajúca pre Hill’s jar 2014, jeseň 2015, jar 2016 a jeseň 2016 nie sú rodine cudzie nádherné Hillove dizajny. Robertsonovci sa dobre zoznámili so všetkým, čo Hill dokáže vytvoriť, a Korie, Sadie a teraz budúca nevesta Rebecca sa dokonca v septembri 2013 zúčastnili na after party pre Hilla v hoteli The Plaza v septembri 2013, keď Sadie prvýkrát kráčala za návrhárom. čas.

Rebecca zatiaľ neprezradila žiadne podrobnosti o svojich vlastných svadobných šatách Sherri Hill, ale z nahliadnutia do jej náčrtov v schránke sme usúdili, že to budú nadčasové šaty s výstrihom do V a zdá sa, že nevesta si zvolila viac tvar- padnúca silueta cez plesové šaty alebo áčkovú sukňu.