Hlavná TV Reed Robertson z Duck Dynasty sa oženil so svojou dlhoročnou láskou Brighton Thompson

Reed Robertson z Duck Dynasty sa oženil so svojou dlhoročnou láskou Brighton Thompson

  Ducky dynastia's Reed Robertson and Brighton Thompson Brighton Thompson a Reed Robertson Poďakovanie: Carolynn Seibert Photography

Kamaráti na celý život! Kačacia dynastia hviezda Reed Robertson oženil sa so svojou dávnou láskou, Brighton Thompson , v sobotu 29. októbra. Dvojica si vymenila sľuby vonku, keď stáli pod oblúkom kvetov na čistinke v lese v krásny jesenný deň.

21-ročný ženích si obliekol klasický námornícky oblek a jeho nevesta vyzerala krásne v čipkovaných bielych šatách s čiapočkovými rukávmi a dlhou vlečkou.

Po tom, ako sa ich zväzok stal oficiálnym, sa novomanželia vydali na svadobnú cestu, no ich dovolenkové plány zjavne nešli podľa predstáv. Robertson sa v nedeľu vydal na Instagram, aby opísal sériu nešťastných posvadobných udalostí.

Včera som sa oženil so svojou najlepšou kamarátkou. Prvý deň manželstva s Brightonom bol zaujímavý. Vyštartovali sme o 5:00, jedli sme Popeyesa na obed, videli sme hrozný film a kvôli tomu sme vynechali 2 dni medových týždňov a nemôžem byť viac nadšený z dobrodružstva s tebou Brighton. Dnes a do konca života.

priemerná cena za catering na svadbe

Fotografia, ktorú zverejnil Reed Robertson (@officialreedrob) na

'Včera som sa oženil so svojou najlepšou kamarátkou,' popísal záber dvojice bozkávajúcich sa po svadbe. „Prvý deň manželstva s Brightonom bol zaujímavý. Vyštartovali sme o piatej ráno, zjedli sme Popeyesa na obed, videli sme hrozný film a kvôli tomu sme vynechali 2 dni našej svadobnej cesty a nemôžem byť viac nadšený z dobrodružstva s tebou Brighton. Dnes a po zvyšok môjho života.'

Thompson tiež zdieľal nádherný záber šťastného dua. „Páni, toto sa naozaj stalo,“ napísala k obrázku, ako sa bozkávajú, keď svadobní hostia hádzali konfety, aby ich odprevadili na svadobnú cestu. „Naša svadba bola tá najzábavnejšia párty MÔJHO ŽIVOTA. Som tak nadšená, že môžem začať toto nové dobrodružstvo s mojím novým manželom. (Veľa ďalších obrázkov pribudne.)”

Wow, toto sa naozaj stalo...naša svadba bola tá najzábavnejšia párty MÔJHO ŽIVOTA. Som tak nadšený, že môžem začať toto nové dobrodružstvo s mojím novým manželom😊🎉 (Veľa ďalších obrázkov príde) #reedandbrighton #reedlovesbrightonh

Fotografia, ktorú zverejnil Brighton Thompson (@bright1thompson).

Klan Robertsonovcov manželom verejne zablahoželal. “Gratulujeme najnovšiemu páru Robertsonovcov!!!” Ján Luke manželka, Mary Kate Robertson popisovala záber na Instagrame, na ktorom stojí vedľa nevesty. „Oboch vás tak veľmi milujem a som na vás taký hrdý a teším sa na vás! Brighton, bolo mi cťou stáť pri tebe... tak vďačný, že ťa mám ako jedného z mojich najlepších priateľov a teraz bratrancov!!”

'' nočné rande ''

Gratulujeme najnovšiemu páru Robertsonovcov!!! Oboch vás veľmi milujem a som na vás hrdý a teším sa na vás! Brighton, bolo mi cťou stáť pri tebe... som vďačný, že ťa mám ako jedného z mojich najlepších priateľov a teraz bratrancov!💗💗#reedandbrighton

Fotografia, ktorú zverejnila Mary Kate Robertson (@marykaterob) na

Matka ženícha, Missy , sa tiež na Instagrame podelila o srdečnú správu spolu s kolážou fotiek zo svadby. „Nedá sa vložiť do jedného príspevku všetky nádherné momenty včerajšej noci, ale tu je niekoľko,“ napísala. „Viac zverejním neskôr, pretože som veľmi hrdá a požehnaná mama! #ReedLovesBrighton #BlessedBlessedBlessed.“ Koláž obsahovala obrázky novomanželov, ktorí si vymieňali sľuby, kráčali uličkou a krájali svoju 4-poschodovú svadobnú tortu. V jednom sladkom zábere Robertson spieval pre svoju nevestu.

Nie je možné vložiť do jedného príspevku všetky nádherné momenty včerajšieho večera, ale tu je niekoľko. Viac uverejním neskôr, pretože som veľmi hrdá a požehnaná mama!#ReedLovesBrighton #BlessedBlessedBlessed

Fotografia, ktorú zverejnila Missy Robertson (@missyduckwife) na

sprchový kút na mieru

Začiatkom tohto roka sa rozkošné duo rozprávalo s Faircityfire a zdieľali ich sladké zásnubné fotografie . V tom momente spolu chodili takmer päť rokov, „takže je to určite úžasný pocit smerovať k manželstvu,“ poznamenal Thompson. 'Jednoducho vedieť, že s Reedom strávim zvyšok života, je moja obľúbená časť.'

Svadobná oslava sa začala niekoľko dní predtým, ako pár prešiel uličkou. Thompson si užil a bakalársky víkend kúpeľných procedúr s priateľov a rodinných príslušníkov (iba dievčatá!), zatiaľ čo Robertson sa dotkol na poslednú chvíľu šatník na svadobný deň .

Spolu s ich novomanželským statusom sa Robertson a jeho nevesta majú na čo tešiť! Thompson bol spravodlivý prijatý na ošetrovateľskú školu , a Kačacia dynastia sa vracia už jedenásty ročník 16. novembra na A&E.