Hlavná TV Rekapitulácia 7. epizódy „Novomanželia prvý rok“: Rochelle sa znovu spája so svojím otcom

Rekapitulácia 7. epizódy „Novomanželia prvý rok“: Rochelle sa znovu spája so svojím otcom

  Novomanželia Prvý rok's Rochelle Počas včerajšej epizódy Novomanželia: Prvý rok sa Rochelle rozplakala, keď sa znovu spojila so svojím otcom v Londýne. Poďakovanie: Bravo

Všetci sme počuli, že prvý rok manželstva je najťažší, ale Novomanželia: Prvý rok páry môžu len tlačiť svoje šťastie.

ako napísať monogram

V epizóde 10. februára s názvom „I Got You Babe“ všetky štyri Novomanželia páry robia veľké rozhodnutia a podrobujú svoje manželstvá skúške. Poďme sa pozrieť na to najdôležitejšie!

Rob & Rochelle Fire: Títo Novomanželia porozprávajte sa o tom, ako sa Rochelle znovu spojila so svojím otcom. Konečne prehovorili po tom, čo viac ako 10 rokov nekomunikovali. Rob navrhne, aby išli za jeho ženou do Anglicka za jej otcom, no Rochelle sa obáva, že história sa bude opakovať. „Najviac ma na opätovnom spojení s otcom desí to, že nechcem, aby mi znova ublížil,“ priznáva Rochelle. 'Čo z toho vyplýva, ani jeden z nás nevie,' hovorí jej Rob, 'ale je len jeden spôsob, ako to zistiť.' Ako pokračujú vo svojom srdci v posteli, Novomanželia dospieť k rozhodnutiu. 'Tak čo, ideme?' pýta sa Rochelle svojho manžela. „Ach, sakra áno! Ideme do Anglicka,“ hovorí s nadšením.

Pár si po príchode do Anglicka urobí pár prehliadok. Navštívia London Eye, no Rochelle čoskoro čelí realite, keď ide sama stretnúť svojho otca. Keď čaká v kaviarni, obáva sa, že sa neukáže. Keď prejde dverami, ona vyzerá váhavo, ale uľavilo sa jej. 'Vyzeráš nádherne,' povedal jej otec a objal Rochelle. Obaja si sadnú, aby sa porozprávali, obaja naplnení emóciami.

'Chcela som ťa osloviť,' hovorí Rochelle svojmu otcovi, 'pretože som si myslela, že to nikdy neurobíš.' Vysvetľuje, že sa obával, že jeho dcéra nebude vnímavá, že sa k nej dostane. Keď mu povie, že sa cítila zaostalá, ubezpečí ju, že chce, aby mala so svojou matkou „stabilitu“. Rochelle hovorí svojmu otcovi, že potrebuje počuť ospravedlnenie. Keď povie svoju stranu, otvorí sa mu. „Dokážem vyliečiť naozaj veľkú časť seba samého len tým, že to počujem,“ hovorí mu. Obaja chcú vzťah a jej otec sa chce stretnúť s jej manželom. 'Som na teba naozaj hrdý,' hovorí svojej dcére. Dvaja sa rozhodnú, že sa ešte pred tým stretnú Novomanželia opustiť krajinu.

Rochelle a Rob sa stretávajú a rozprávajú sa o Rochellinom rande pri čaji s jej otcom. Vysvetľuje, že to bolo „čudné“ a želá si, aby si jej otec mohol odpustiť. Hoci je Rob na plote, vyberie sa na stretnutie so svojím svokrom.

Keď Novomanželia keď popíjame s Rochelleiným otcom, Rob začína chápať, prečo jeho žena potrebuje spojenie medzi otcom a dcérou. „Viem, že veci nefungujú tak, ako by sme chceli,“ začína jej otec, „ale nikdy, nikdy nemajte pocit, že ste nikdy neboli milovaní a nikdy ste neboli výnimoční. Jeho slová sa dotknú Rochelle, ktorá začne plakať. „Kiežby som to nevedela celý život,“ hovorí mu. 'Nie je nič viac, čo by som si prial vedieť, ako tá jednoduchá vec.' Keď sa muži objímajú, Rochellein otec hovorí: 'Vitajte v rodine.'

Brandon Liberati a Craig Ramsay: Keď sa diváci po minulotýždňovej epizóde čudovali, čo môže byť s Brandonom zlé, dozvedeli sme sa, že má gynekomastiu, čo je prebytok prsného tkaniva u mužov. 'Vždy som sa cítil rozpačitý,' hovorí divákom, 'a nakoniec som sa rozhodol s tým niečo urobiť a podstúpiť operáciu.'

Hoci sa Craig obáva, svojho manžela podporuje. „Nazvali ho škaredým,“ vysvetľuje Craig. 'Chcem povedať, to je len smiešne.' Brandon si však necháva svoje zmysel pre humor , ako vždy. „Niekto mi povedal: ‚Ako si ho získal?‘“ priznáva s odkazom na svojho manžela, „a rozhodne nemusím byť označený za škaredého.“

Brandon vyjde zo sprchy a jeho manžel ho zozadu objíme. 'Milujem ťa a milujem tieto a mám studené ruky,' hovorí Craig a drží manžela za hruď. 'Tak trápne,' hovorí Brandon, ale Novomanželia výmena 'Milujem ťa.'

V deň operácie majú Brandon a Craig veľké obavy. 'Sotva si pamätá, že má vysypať odpadky,' hovorí Brandon o svojom manželovi, 'nieto aby sa o mňa postaral.' Po Brandonovej operácii Craig pristaví auto, aby ho pozdravil. 'Stále sa snažím byť pre teba sexi,' hovorí Brandon manželovi z invalidného vozíka.

Keď Novomanželia vráť sa domov, Craig uloží svojho manžela do postele. „Keď sa o Brandona takto starám, uvedomujem si všetky každodenné veci, ktoré robí, aby sa o mňa postaral,“ hovorí Craig. Brandon je ohromený tým, že jeho manžel perie bielizeň. 'Chceš zostarnúť so mnou?' pýta sa Craig. 'Teraz už áno,' odpovedá Brandon.

Brandonova matka príde na návštevu a jeho chirurg zavolá s výsledkami patológie. Jeho testy sa vrátili normálne a všetkým sa okamžite uľavilo. 'Je to len obrovská úľava,' hovorí Brandon. 'Už nikdy sa nebudem musieť báť rakoviny prsníka.'

Rob a Tara Radcliffe: Títo Novomanželia sa rozhodli zrekonštruovať svoj dom. 'Má to príliš veľa rôznych druhov energií, s ktorými už nechcem byť spájaná,' ​​hovorí Tara svojmu manželovi. „Mám pocit, že Rob mal v tomto dome veľa histórie,“ hovorí divákom. „Mám pocit, že mal veľa bývalých priateliek, bývalých manželiek... Chcem tu zmenu. Chcem úplne nový dom.'

Zatiaľ čo Tara balí riad pred rekonštrukciou, Rob pociťuje tlak, že ich dom bude vyklčovaný. Nechce byť „vysídlený“, pretože mu to pripomína obdobie jeho života, keď bol bez domova. Chce ušetriť peniaze, takže Novomanželia zostávajú v dome počas kompletnej opravy.

Po začatí renovácie je pár šokovaný, keď prídu domov bez kúpeľne. 'Je to úplne mimo kontroly,' hovorí Rob divákom. „Už sme ďaleko za mojou zónou pohodlia. Nikdy by som to neurobil, keby som vedel, čo sa práve teraz deje.' Rozhodnú sa zostať v hoteli, ale Tara je znepokojená. Pýta sa manžela, či si môžu vybrať „pekný hotel“, čím ho otravuje.

Adonis a Erica Gladney: Ericina sestra Marina je v nemocnici kvôli jej boju s kosáčikovitou anémiou. The Novomanželia ísť ju navštíviť a vziať jej syna Aydena na pár dní domov. Cestou do nemocnice sa rozprávajú o Ericinom synovcovi. Erica sa chce o Aydena postarať, ak by sa niečo stalo jej sestre. Adonis priznáva, že má obavy zo stresu a napätia, ktoré už v ich manželstve sú.

Keď pár privedie Aydena k sebe domov, Adonis je ohromený tým, aké úctivé dieťa je. Kŕmia kačice a veľa sa spolu smejú. 'Páči sa mi, že sa Adonis a Ayden spájajú,' priznáva Erica, 'a že sa spolu cítia dobre.'

Po prepustení z nemocnice si mladomanželia spravia piknik s Marinou a Aydenom. Chlapci hrajú futbal, zatiaľ čo Erica a Marina sa rozprávajú. Erica v slzách povie svojej sestre, či by sa jej malo niečo stať Novomanželia adoptuje svojho syna.

ako sa vyhnúť popáleniu žiletkou

Náhľad: Budúci týždeň Brandon prekvapí Craiga výletom a Tara sa obáva, že ju Rob vykopne. Erica rieši problémy s dôverou a Rochelle prijme prácu bez toho, aby sa poradila s Robom.