Hlavná TV Rekapitulácia 8. epizódy „Married By Mom and Dad“: Christina Rollyson sa vydáva

Rekapitulácia 8. epizódy „Married By Mom and Dad“: Christina Rollyson sa vydáva

  Svadba s mamou a otcom Otec Christiny Rollyson ju prevedie uličkou počas jej svadby s Tomom Haasom vo filme Married By Mom and Dad. Kredit: TLC

The Manželstvo s mamou a otcom proces sa stáva skutočným a zdá sa, že druhé myšlienky sú v kurze.

V epizóde z 31. januára s názvom „It’s Over“ nastane realita pre všetkých štyroch Manželstvo s mamou a otcom účastníci, čo dokazuje staré príslovie: „Dávajte si pozor na to, čo si želáte“. Ak ste pozadu v rýchlo sa rozvíjajúcej dráme, zostaňte naladení. Uvedieme vás do tempa.

Christina Rollins: Táto budúca nevesta dostáva druhú šancu na šťastne až naveky a obavy sú súčasťou procesu po jej zrušenej prvej svadbe. „Máme trochu nervozity, keď sme sa naposledy popálili,“ priznáva Christina nevlastná matka. 'S Tomom je to také ľahké, ako to vždy malo byť.'

Budúca nevesta je v dobrej nálade, keď sa vyžíva na vonkajšom mieste svadby. „Je to rozprávka,“ vykríkla na zložitý luster visiaci na symbolickom dube. Trávi čas sama so svojimi rodičmi, ktorí tento deň opisujú ako „zázrak“.

Keď sa Tom pripravuje na svadbu, je obklopený svojimi priateľmi. 'Teším sa, že Christinu prvýkrát uvidím,' hovorí divákom, 'a potom dúfam, že ešte niekoľkokrát.' 'Úprimne, len dúfam, že neodíde,' hovorí úprimne, ale diváci sú si istí, že neodíde. Tomov dôvtip a úprimnosť sú nepopierateľné. Rovnako ako jeho budúca manželka, aj on slepo verí.

Keď sa začína svadba, pre Christinu aj Toma nastupuje realita. 'Dúfam, že ju nesklamem,' priznáva Tom. 'Dúfam, že sa jej páči to, čo vidí.' Keď stojí pri oltári, uznáva, že jeho „najväčším strachom je [že svadba je] žart. Stojím tam hore pri oltári [a] bude to, ‚haha, máme ťa.‘“ Hovorí, že kým Christina nepovie „Ja áno“, zavládne „strach“.

Keď Christina začína kráčať uličkou, žiari a Tom tiež. 'Môj dych sa trochu skrátil,' hovorí Tom divákom, 'a moje srdce začalo biť o niečo rýchlejšie.' Vysvetľuje: „Bola to záplava emócií. Svet sa tak trochu zastavil,“ a keď ho jeho čoskoro nastávajúca nevesta stretne pri oltári, pozdraví ju: „Ahoj, ja som Tom.“

Po ich predstavení ju Christinin otec vydá. „Dobre sa o ňu staraj,“ hovorí svojmu skorému zaťovi. 'Len to najlepšie,' odpovedá Tom.

Tom recituje svoje sľuby, ktoré všetkým prinášajú slzy a smiech. „V deň, keď som sa narodil,“ začína, „môj otec sa začal modliť za ženu, ktorú by som si vzal. O pár mesiacov ste sa narodili, takže to fungovalo.' Po smiechu hostí pokračuje. „V roku 1995 som sa začal modliť za svoju budúcu manželku a nikdy som sa s tým nezaoberal, a teraz to robím. Nemôžem ti sľúbiť normálny život, ale môžem ti sľúbiť ten výnimočný.'

Christina pred odrecitovaním sľubov vysvetľuje, že je „dramatická“, ale nezdá sa, že by si Toma robil starosti, keďže visí na každom slove. „Všetky hodnotné rozprávky prichádzajú s hroznými výzvami,“ začína. 'Vedel som, že môj princ urobí skok viery a stretne ma pri oltári a uverí mojej vízii a môjmu snu rovnako ako ja.'

„A tak počas celého [ Manželstvo s mamou a otcom ] proces,“ pokračuje, „čakala som na teba a po prvýkrát, čo otec a Becky uvideli tvoju tvár, bez otázok vedeli, že si ten pravý.“ Tom ďakuje svojim budúcim svokrovcom a všetci sa smejú.

Potom, čo povedali 'Ja,' Tom a Christina sa pobozkajú. Predstaviteľ ich predstaví ako „Mr. a pani Haasová.“ a obe žiaria. „Je to všetko, o čom som sníval, že to bude,“ hovorí Tom divákom. 'Dúfam, že je spokojná s tým, čo na ňu čakalo pri oltári.' Vezie vláčik svojej manželky a novomanželia si dajú prestávku, aby si sadli a porozprávali sa. „Rád ťa spoznávam,“ hovorí Tom Christine, ale jeho manželka si svojím rozhodnutím nie je istá.

Mitch Sargent: Sledovanie jeho svadba , prosí tento novomanžel piaty, keď sa ho producent pýta, či mal sex so svojou ženou. „Nemôžem potvrdiť ani vyvrátiť, či som bol s Emily intímny,“ hovorí so smiechom.

Keď si Mitch v prvý celý deň manželstva uvedomí, že stratil svadobnú kapelu, prepadne ho panika. Požiada o pomoc svojho spolubývajúceho a svoju novú manželku, ktorá ide s prúdom. Keď nový ženích nájde prsteň, Emily ho objíme. Utrpenie opisuje ako „jeden z najstresujúcejších momentov“ svojho života.

Novomanželia odchádzajú do Santa Barbary na svadobnú cestu do vinárskej krajiny. Majitelia vinohradov sa pýtajú, ako sa spoznali, a sú prekvapení, že sa Mitch a Emily stretli len pred týždňom. „Vyzerajú, že sú spolu už dlho,“ hovorí jeden majiteľ vinohradu a pár sa spolu vydáva na seno, čím Emily pripomína jej detstvo na farme. Po romantickej jazde Emily riadi traktor. Dvojica si neskôr dá večeru vonku pre dvoch, no príde nešikovnosť.

Emily je mimo svojej sily s niekoľkými pohármi na víno, ale odborník Mitch vám rád pomôže. Keď sa producent spýta nevesty, aká bola jej obľúbená časť večere, Emily odpovie: 'Neviem... jedlo?'

V nepríjemnej chvíli sa Mitch pýta svojej ženy, kde by mali bývať. Keďže Mitch má spolubývajúcu a pre jej manžela nie je k dispozícii parkovisko u Emily, dvojica sa rozhodne, že si budú musieť nájsť nový domov spolu.

'Je to zvláštne,' hovorí Emily svojmu manželovi, 'pretože keď mám na prste prsteň, cítim, že ti úplne dôverujem, a to aj ja, ale poznám ťa len krátko.' Keď sa Mitch spýta, v čom mu možno neverí, Emily si nie je istá, ako má odpovedať. 'Nie konkrétne, len všeobecne,' hovorí Mitchovi. Nová nevesta chce, aby jej manžel pochopil, koľko dôvery pre ňu znamená, a vysvetľuje, že tento proces bude nejaký čas trvať.

Marivic Febiar: Po hádke s jej otcom na poslednej Manželstvo s mamou a otcom epizóde, Marivic je pripravený urobiť nápravu. Jej otec ide do jej izby, aby sa ospravedlnil, ale jeho dcéra je prvá, ktorá povie: „Je mi to ľúto. „Tak veľmi ma bolelo srdce,“ vysvetľuje Marivic divákom, „nevedejúc, čo by ku mne môj otec cítil, alebo ako by o mne uvažoval ako o dcére.“

'Myslím, že som ho prinútila cítiť sa hlúpo alebo som urazila jeho inteligenciu,' pokračuje v boji. „Takže keď sa mi prišiel ospravedlniť, v skutočnosti som to nečakal. Bolo to ohromujúce, pretože som si nemohla pomôcť, ale bolo mi ľúto, že som sa najprv správala ako dcéra. Určite som mu odpustila,“ vysvetľuje, „a dúfam, že odpustí aj mne.“

Po rozhodnutí ukončiť Manželstvo s mamou a otcom Marivic sa pýta svojho otca, či sa mu Steve vôbec páči. 'Trochu,' hovorí svojej dcére, ale Marivic hovorí, že 'skončila so zlomením.' Súhlasia, že „budú šťastní“ a Marivic sa rozhodne byť „zatiaľ slobodná“. Vysvetľuje, že jej rodina je najdôležitejšou vecou v jej živote, ale diváci sa čudujú, či je to naozaj naposledy, čo uvidíme Marivic Febiar.

biblia o láske a manželstve

John Coultrip: Tento budúci ženích je so svojimi rodičmi v obchode so svadobnými šatami, pripravený na predstavenie svojej snúbenici. Zdá sa, že sa mu uľaví, keď Chandler vyjde von a oblieka si svadobné šaty. 'Ako sa máš?' pýta sa svojej nastávajúcej. 'Vyzeráš nádherne.' Cudzinci sa objímajú a John uisťuje Chandlera, že nie je sklamaný. 'Chceš si ma vziať?' pýta sa usmievavého Johna. 'Poďme na to,' odpovedá.

Neskôr sa zdá, že John rozmýšľa nad vecou, ​​keďže je pred kamerou úprimný. 'Je v tom veľa emócií,' priznáva. „Je tam veľa pohyblivých častí. Manželstvo je niečo, čo chcem urobiť len raz.'

Pár sa rozpráva na ceste do Johnovho domu v snahe spoznať jeden druhého. Chandler hovorí, že je „mierne vystrašená a mierne vzrušená“. Povie jej, že všetci jeho priatelia sú na palube, aby sa oženil. Chandler nie je presvedčený, že jej snúbenec hovorí pravdu. V aute vidí novú stránku Johna, ktorú nevidela na ich rande naslepo.

Po „nepohodlnej“ jazde sa John zdá byť frustrovaný. „Nemám ani jej telefónne číslo,“ hovorí divákom. 'Určite začínam mať iné myšlienky a pravdepodobne nie som taký ‚tam‘, ako by som mal byť.'

Náhľad: Už 7. februára Manželstvo s mamou a otcom Johnov otec nechce, aby odvolal svadbu, a Emilyini priatelia sa pýtajú, či je Mitch gay. Christina oznámi Tomovi správu, že ich svadobný deň bol jej druhou šancou na manželstvo. Ako to prijme jej manžel, keď zistí, že je druhou voľbou?