Hlavná TV Rekapitulácia 9. epizódy „Married By Mom and Dad“: Mitch, Emilyine medové týždne sa skončili

Rekapitulácia 9. epizódy „Married By Mom and Dad“: Mitch, Emilyine medové týždne sa skončili

  Manželstvo s mamou a otcom's Mitch and Emily Fáza medových týždňov sa pre Mitcha a Emily skončila v najnovšej epizóde Married By Mom and Dad. Kredit: TLC
kuchynský pultový stôl

Manželstvo s mamou a otcom nechal divákov čakať počas dlhej, osamelej dvojtýždňovej prestávky. Ukázalo sa však, že jeho návrat na Valentína stojí za to čakať, pretože fanúšikovia sa stretli s veľkou drámou.

V epizóde zo 14. februára s názvom „Second Thoughts“ Manželstvo s mamou a otcom účastníci robia všetko pre to, aby sa posunuli vpred. Nie všetci sú však na rovnakej vlne, čo má za následok niekoľko nepríjemných momentov. Pozrime sa na najdôležitejšie a slabé stránky predstavenia, ktoré si v nedeľu večer jednoducho nemôžeme nechať ujsť.

Mitch Sargent: Tento novomanžel spomína na večeru pre dvoch, ktorú zdieľal s Emily na svadobnej ceste. Jej priznanie si problémov s dôverou spôsobilo, že jej manžel bol zmätený a viedol k veľmi nepríjemnej večeri. Mitch vysvetľuje divákom, že napätá konverzácia bola „z ničoho nič“.

Keď Mitch pripraví raňajky pre Emily, je úplne ohromená. Opisuje svojho manžela ako „sladkého“, ale premýšľa, či mu môže dôverovať. 'Jej nedostatok sofistikovanosti bol trochu roztomilý a roztomilý,' hovorí Mitch, keď má jeho žena problémy s krájaním chleba. Sedia a raňajkujú spolu, hoci obaja vyzerajú hlboko zamyslení. Mitch nechápe, prečo Emily nepovedala svojim priateľom a rodine o svadbe. Iróniou osudu Emily vysvetľuje, že si váži úprimnosť a že klamstvo je jej zlosť.

„Nerada som falošná alebo odfláknutá alebo niečo podobné,“ hovorí Emily Mitchovi, hoci pripúšťa, že v ich manželstve existuje nejaký „faloš, kým to nezapojíte“. Mitcha komentár odrádza, ale zatiaľ to necháva tak.

Keď novomanželia idú spolu na párty pri bazéne, Mitch sa stretne s niekoľkými Emilyinými priateľmi. Hrajú pivný pong a Mitcha strčia do bazéna, takže sa ide zohriať dovnútra.

Emilyin priateľ sa pýta Mitchových priateľov, aby zistil, či je Mitch gay. Počuje z kuchyne, šokovaný, že jeho žena sa ho nedrží. Keď požiada Emily, aby ho podporila, povie mu nie, čo vedie k „kľúčovému momentu“ pre Mitcha. Keď sa snaží zachovať chladnú hlavu, vyjde von, aby konfrontoval Emilyho agresívneho priateľa. Vysvetľuje, že nie je gay; jednoducho sa nestará o to, aby bol „príliš mužský“. Povie Emilyinej kamarátke, že je drzá, keď sa smeje, a Emily ju objíme.

'Pred týmto momentom,' hovorí Mitch divákom, 'myslel som si, že veci sú dobré.' Odchádza po ulici, ale jeho žena sa rozhodne zostať na párty.

Christina Rollins: Tom a Christina sú teraz pán a pani Haasovci a užívajú si svadobnú hostinu. Christina je po obrade plná emócií. „Myslím, že som sa zbláznila,“ hovorí divákom. 'Myslím, že som bol nervózny. Myslím si, že si hovorím: ‚Panebože, čo som to práve urobil?‘ A zároveň som naozaj nadšený... Som nadšený, že stretnem všetkých jeho ľudí a tiež jeho.“

Keď pár stojí spolu na svadobnej hostine, hosť zakričí: 'Tom, si fešák!' On odpovedá: „Ďakujem! Je žhavejšia,“ ukázal na svoju manželku v milom a vtipnom momente.

Christina predvádza svoje tanečné schopnosti, keď si užíva prvý tanec ako mladomanželia so svojím manželom. Tom je ohromený jej tancom, hoci sa zdá, že má dve ľavé nohy. „Hlavne som sa sústredil na to, aby som neprehodil sviečky a nezapálil nič,“ hovorí divákom. Poďakuje svojej žene, že si ho vzala, a ona odpovie otázkou: „Nemáš zač?

Potom, čo si Christina zatancuje so svojím otcom, pár je na večeri a rozprávajú sa. Konverzácia prichádza ľahko a presvedčí hostí, že sa k sebe hodia. Tom žiada kópiu manželkiných sľubov a ona sa ho pýta, prečo ich chce. 'Musím ich urobiť všetky.' Je to ako kontrolný zoznam,“ hovorí jej a smejú sa nad makarónmi a syrom.

Keď sa mladomanželia rozprávajú s oboma rodičmi, všetci spolu dobre vychádzajú. Christina hovorí divákom, že sa obávala, že Tomovi rodičia môžu prechovávať nejakú zášť Manželstvo s mamou a otcom procesu, ale je nadšená, že ju majú radi.

Keď duo odchádza z recepcie, hostia mávajú vo vzduchu prskavkami. Zdá sa, že Tom má kontrolu nad skutočnosťou, pretože sa práve chystajú nastúpiť do auta. „Dnešná noc bude pravdepodobne jednou z najtrápnejších nocí v mojom živote,“ priznáva. „Neviem, kde budeme bývať. Zrazu je to všetko skutočné. Je to veľká zodpovednosť.'

Tom a Christina sa pobozkajú predtým, ako nastúpia do auta, a jej rodičia sa podelia spolu. 'Je to až príliš dobré na to, aby to bola pravda,' hovorí jej otec, 'ale je to pravda!'

Novomanželia sa rozprávajú a pijú šampanské v aute na ceste do Christininho domu. 'Chcem vás upozorniť, že som pomaly sa zahrievajúca kanvica na kávu,' hovorí manželovi, ktorý hovorí: 'Som s tým v poriadku.' A on jej povie, že sa rád mazná.

„Myslím si, že pohovka vyzerá pre Toma ako dobrá voľba,“ hovorí Christina divákom. Prenesie ju cez prah, ale zastavia sa pred spálňou. Christina hanblivo požiada Toma, aby jej rozopol šaty a zmizli v jej izbe. Ale novomanželia nedovŕšili manželstvo; Tom skutočne spal na gauči.

Nasledujúce ráno toto Manželstvo s mamou a otcom pár má hlboký rozhovor o nevydarenej svadbe Christiny s Kevinom. Hoci to Tom opisuje ako „ego hit“, berie to veľmi dobre.

Keď sa novomanželia vozia na svadobnú cestu do Myrtle Beach, Christina nie je pripravená hovoriť o ich životnej situácii. Nie je si istá, či chce spolu žiť, hoci Tom si myslí, že pár by mal.

Keď sa dostanú do hotela, Tom prizná, že chce viac spoznať svoju ženu. „Je tu posteľ a nie je tam žiadny gauč,“ hovorí divákom, „a to znamená, že buď spím na zemi, alebo budeme obaja v posteli. Jéj! Takže som z toho nadšený.'

šaty na večernú svadbu

John Coultrip: Budúci manžel sa rozpráva s Chandlerom, ale rozhovor je nepríjemný. Hoci by sa Chandler rada spoznala, je zvedavá, „ktorého Johna“ spozná... „Car John“ alebo „Date John“. Vysvetľuje divákom, že bol ako „úplne iný človek“ v aute na ceste domov. Keď sa rozprávajú, predpokladá, že po svadbe budú bývať u neho a Chandler sa odsťahuje od svojich priateľov.

Johnova snúbenica priznáva divákom, že si myslí, že je „viac investovaná do celého tohto procesu ako John“. Vidí „červené vlajky“ so životnou situáciou, ale je ochotná to s ním ďalej skúšať.

Keď sa Chandler pýta Johna, či je zo svadby nadšený, jeho odpoveď nie je presvedčivá. Zdá sa však, že odmieta negatívne myšlienky a hovorí: „Myslím, že by to mohlo byť trochu viac práce, ako sa očakávalo, pretože sa nepoznáme.

Neskôr sa John rozpráva so svojím otcom a v momente naplnenom pravdou hovorí: „Teraz, keď sa to všetko blíži k vrcholu, je to trochu ohromujúce.“ Jeho otec mu hovorí, že Chandler je „úžasný“ a povzbudzuje svojho syna, aby sa s ňou porozprával.

Johnov otec priznáva divákom, že je frustrujúce, že John stojí na svadbe, keďže si s manželkou zobrali dovolenku, aby pomohli pri Manželstvo s mamou a otcom proces. 'Bola by to úžasná nevesta,' hovorí svojmu synovi, 'a nechcem, aby to zlyhalo.'

Náhľad: Prichádza v ďalšej epizóde Manželstvo s mamou a otcom , Chandler a John sa rozhodnú urobiť krok späť po tom, čo sa porozprávali od srdca k srdcu. Emily a Mitch sa hádajú a Mitch obviňuje svoju manželku, že sa k ich manželstvu správa „ako k hre“. Christina si nie je istá, či sa chce presťahovať k Tomovi, pretože chce mať čas pre seba. Keď Tom píše svojej žene a žiada ju, aby sa s ním stretla, obáva sa, že niečo nie je v poriadku.