Hlavná TV Rekapitulácia „Bachelor in Paradise“: Josh Murray a Nick Viall bojujú za tú istú ženu – znova

Rekapitulácia „Bachelor in Paradise“: Josh Murray a Nick Viall bojujú za tú istú ženu – znova

  Nick Viall Leah Block (ABC/Rick Rowell) LEAH BLOCK, NICK VIALL

nie potrebné ľadoborce. Pikantné obsadenie Bakalár v raji preskočili často nepríjemnú fázu „zoznámenia sa“ a ponárajú sa do vzťahov. Tu, Faircityfire rekapituluje epizódu z pondelka 8. augusta a nový príchod ešte viac skomplikuje zamotanú sieť vzťahov.

Odchod a neskorý príchod

Po milovanom hostiteľovi Bachelor Nation Chris Harrison konfrontovaný Chad Johnson v minulom týždni Bakalár v raji premiéra Čad je odhodlaný urobiť pred odchodom ďalšie vlny Raj . Keď zvyšok hereckého obsadenia oslavuje jeho odchod, Chad zje obedové mäso a plánuje svoju pomstu.

rozlúčka so slobodou v Las Vegas

Chad môže byť na chvíľu preč, ale Leah Blocková (od Bakalár Sezóna Bena Higginsa) sa pripojí k obsadeniu a ona prišla vyzbrojená zoznamkou. Je nadšená, že môže ísť na osobné rande, pretože zmeškala, keď tam bola Bakalár .

Leah je „extrémne sklamaná“, keď sa dozvie, že Chad odišiel Raj , no čoskoro sa zameria na Nick – kto by ju chcel spoznať „zo sexuálneho hľadiska“.

Druhá žena je frustrovaná z toho, ako dopredu je Leah s mužmi. Amanda je obzvlášť žiarlivý, keď nováčik preruší rozhovor, aby verejne pozval Nicka na osobné rande. Nick okamžite povie áno, na Amandino zdesenie. „Bola som z neho nadšená,“ hovorí Amanda v spovednici. 'Je to na hovno.'

Opité rande jeden na jedného

Nick a Leah radi trávia čas v uliciach Mexika, pijú likér a jedia chrobáky. Zdieľajú dlhotrvajúce bozky na pláži, keď je čas povedať dobrú noc. 'Niečo tam je,' hovorí Leah o svojom začínajúcom vzťahu s Nickom.

medzitým Čipka sedí v bare a hovorí Vinny obáva sa, že nedostane ružu. Vinny ju uisťuje, že ona a Grant majú spojenie, no Lace sa nezdá byť presvedčený. V bare hodí panáky a zdôverí sa barmanovi.

Moment Amandy

Amanda si nájde čas na videorozhovor so svojimi deťmi. Chýbajú jej, ale dúfa, že v nich nájde lásku Raj .

Leah povie svojim konkurentom - vrátane Amandy -, že mala spojenie s Nickom.

Na druhej strane je Nickovo meno na nasledujúcej zoznamke, čo znamená, že v ten deň pôjde na druhé rande. Požiada Amandu, aby sa k nemu pripojila, a ona šťastne povie áno, takže Leah bude žiarliť a „veľmi zmätená“.

Počas ich rande Nick povie Amande, že ho priťahujú „silné osobnosti“. Amanda mu povie, že sa nebojí povedať svoj názor, hoci ju považujú za „sladkú“.

  amanda stanton nick injekčná liekovka

(ABC/Rick Rowell)
AMANDA STANTON, NICK VIALL

Po večeri si Nick a Amanda užívajú čas osamote na pláži pri ohni. Nehovoria veľa, namiesto toho trávia čas líčením. Leah je naštvaná, keď sa ponára, že Nick a Amanda to pravdepodobne trafili. Svoje problémy zapije a ide spať sama.

Spájanie a zamykanie ruží

Evan a Carly diskutovať o tom, kto ich priťahuje, a ukáže sa, že sú si navzájom fanúšikmi. Ale toto duo nie je na rovnakej vlne, keď si idú po prvý bozk.

'Boli to motýle a explózie,' zahundral Evan v spovednici po tom, čo sa spojil s Carly. 'Bolo to úžasné.'

'Ten bozk bol taký hrozný,' hovorí neskôr Carly. 'Nechápem, ako má tento muž dve deti.' Priznáva však, že na Evanovi sú aj iné veci, ktoré považuje za príťažlivé.

Čipka a Grant v ten večer obnovili svoj vzťah na pláži. Po pití a rozprávaní idú do postele. Čipka sa chce uistiť, že dostane ružu. Zakryje kameru, kým sa zblíži s Grantom.

Ružový obrad Shenanigans

Slobodní majú šancu zamiešať sa pred prvým ceremoniálom ruží. Tlak je na vzostupe, pretože muži sú vo vedení a dve ženy odídu Raj .

Sarah a Vinny sa pred obradom ruží pobozkajú, ale Izzy preruší ich. Chce potvrdenie, že jej Vinny dá svoju ružu. Pobozká ju predtým, ako urobí svoje konečné rozhodnutie.

Leah je presvedčená, že Nick si ju vyberie pred Amandou. Ukradne ho a povie mu, že medzi nimi cíti spojenie. Nick priznáva, že je presvedčený, že mal viac spojenia s Amandou, takže Leah je zničená.

Leah trávi čas so svojím „plánom B“. Daniel . Napriek ich nepríjemnému rozhovoru si je istá, že ju priťahuje a dostane jeho ružu.

účesy pre svadobných hostí pre stredne dlhé vlasy

Grant odštartuje obrad ruží tým, že svoju ružu daruje Laceovi. Nick ponúka svoju ružu Amande a Evan dáva svoju ružu Carly.

Jared vyberá Emily , opúšťať Jubilejný viditeľne sklamaný. Pretože Emily bola ponúknutá ruža, jej sestra dvojča Haley zostane v Raj , tiež.

Ďalej je Vinny, ktorý ponúka svoju ružu Izzy. Sarah sa „cíti naozaj hlúpo“, keď sa „vydala von“ a má pocit, že je to „facka do tváre“.

Nakoniec Daniel dáva svoju ružu Sáre.

Leah a Jubilee sa lúčia po tom, čo ich nevybrali.

Následky obradu ruží a ďalší nováčik

Po prvom obrade ruží trávia Amanda a Nick čas spolu osamote. „Som si 100% istý, že Amanda je tá osoba, s ktorou tu chcem naozaj investovať 100 % svojho času. Vidím u nás veľký potenciál,“ hovorí Nick v spovednici.

Keď sa páry zjednocujú, Josh Murray (z Andiho sezóny) vstupuje do Raj . Povie Chrisovi Harrisonovi, že hľadá ženu.

Po rýchlom predstavení Josh otvorí svoju zoznamku a vyberie si Amandu na svoje prvé rande. Medzi Joshom a Nickom vypukne nevraživosť, keďže (opäť) prenasledujú tú istú ženu.

Po požiadaní Amandy, aby sa k nemu pripojila na jeho prvom rande, Nick v duchu spochybňuje Joshove úmysly. Josh a Amanda si užívajú deň, keď sa spoznávajú na plachetnici. Zdá sa, že rande ide dobre, ale potom sa Josh zafixuje na „smiešne“ príbehy, že jeho bývalá snúbenica, Bakalárka Andi Dorfman , napísal o ňom, čím zmenil atmosféru rande.

Čoskoro sú všetky reči o minulosti zabudnuté a Josh a Amanda sa začnú baviť na plachetnici.

  josh murray amanda

(ABC/Rick Rowell)
JOSH MURRAY, AMANDA STANTON

Horúci a ťažký bozk

Po ich trápnom bozku sa Carly Evanovi vyhýba. Ale keď dostane zoznamku a požiada Carly na rande, je nútená mu odpovedať.

„Iste,“ povie neochotne, než prevráti očami a prizná, že sa cíti „konfliktne“. Evan je nadšený, ale Carly hovorí, že „každá jej časť je nevzrušená“.

Evan sa teší na romantické rande s Carly, ale je prekvapený, keď nájde Chrisa Harrisona a publikum, ktoré na nich čaká, keď prídu na miesto stretnutia. Chris ich povzbudzuje, aby sa pokúsili o zápis do Guinessovej knihy rekordov zdieľaním „najdlhšieho a najhorúcejšieho habanero bozku“. Majú 30 sekúnd na úplné zjedenie papričky habanero a potom sa 90 sekúnd pobozkajú. Evan je nadšený, ale Carly si želá, aby sa mohla o bozk podeliť s niekým iným. Prekonajú svetový rekord a zanechajú Evana nadšeného, ​​ale Carly chvíľu trvá, kým zvracia.

Späť v Raj Emily dúfa v spojenie s Jaredom. Začne krátkymi rozhovormi a nasleduje množstvo komplimentov v snahe zaujať ho. Keď si Emily myslí, že Jareda to nezaujíma, odmení jej snahu bozkom.

Boj o Amandu

Nick konfrontuje Josha po tom, čo sa Amanda a Josh vrátia z rande. Josh obviňuje Nicka, že chce vniesť do situácie „drámu“. Josh verí, že Boh má plán pre jeho čas strávený v ňom Raj , ale pobozká Amandu pred Nickom v nádeji, že si získa jej srdce.

Náladovosť vzbĺkne, keď nezadaní vsádzajú svoje nároky.

Nenechajte si ujsť ďalšiu epizódu Bakalár v raji , vysielanie v utorok 9. augusta o 20.00 hod. ET na ABC.