Hlavná TV Rekapitulácia „Bachelorette“: JoJo Fletcher sa rozpadla na Rose Ceremony po rande v rodnom meste

Rekapitulácia „Bachelorette“: JoJo Fletcher sa rozpadla na Rose Ceremony po rande v rodnom meste

  Bakalárka JoJo Fletcher a Luke Bakalárka JoJo Fletcherová navštívi Luka Pella v Texase. (ABC/Felicia Graham)

Po týždňoch neskutočných zážitkov a viacerých romancí na obrazovke, JoJo Fletcher pridal sa k nej poslední štyria nápadníci vo svojich rodných mestách najnovšie Bakalárka epizóda.

Vedenie 12. sezóny sa zaryje hlboko, pretože uvažuje o budúcnosti Jordan Rodgers , Robby Hayes , Luke Pell , a Chase McNary . Pomôcť Bakalárka fanúšikovia určia, kto môže dostať poslednú ružu (a možno si padne na jedno koleno!), Faircityfire rekapituluje všetky štyri dátumy rodného mesta z epizódy z 18. júla.

naháňačka

Prvou zastávkou JoJo je Highlands Ranch v Colorade, kde sa stretne s Chaseovou rodinou. Chase je znepokojený, pretože jeho rodičia sa rozviedli, keď mal osem rokov. JoJovi rodičia sú už mnoho rokov manželmi a on sa obáva, ako sa ona môže cítiť v súvislosti s dynamikou jeho rodiny.

Najprv sa JoJo stretne s Chasovým otcom, ktorý im ponúkne radu na základe svojich predchádzajúcich skúseností. Potom sa pridajú k zvyšku Chaseovej vrúcnej a pohostinnej rodiny – vrátane jeho matky.

Počas bezprostredného rozhovoru so svojou sestrou Chase priznáva, že má problémy s vyjadrovaním svojich emócií. Láska je v ich rodine viac než len slovo, keďže Chase a jeho sestra boli v minulosti zranení.

nápady na darček k prvému výročiu pre ňu

Chase hovorí jeden na jedného so svojou mamou o JoJo a obaja začnú plakať. Je jasne nadšený Bachloerette , čo si konečne naberie nervy a povie jej.

'Zamilujem sa do teba, JoJo,' povedal jej Chase, keď sa lúčili.

Jordan

Nasleduje zastávka v Chico v Kalifornii, kde sa stretneme s Jordanovou rodinou. Hoci je JoJo nervózna, hneď po stretnutí s rodinou bývalého futbalového profesionála sa cíti pohodlne.

Keď sa rozpráva s Jordanovým bratom Lukom, je prekvapený, koľko toho s ňou Jordan zdieľal. JoJo povie Lukovi, že je blázon do jeho brata – a niet pochýb, že to myslí vážne.

detské topánky zo slonoviny na svadbu

Počas svojho osobného stretnutia s Jordanovým otcom mu JoJo povedala, ako veľmi rešpektuje jeho syna. „Nie je to brat nikoho,“ hovorí potom v spovednici. 'Je to muž, do ktorého sa zamilujem.'

Jordanova mama môže povedať, že je šťastný. Je nadšená z pomyslenia, že sa zasnúbil s JoJo.

Po stretnutí s rodinou sa Jordan a JoJo podelia o pár chvíľ osamote, než sa rozlúčia. Jordan jej povie, že je do nej zamilovaný – a hoci mu to chce povedať späť, zastaví sa, pretože si pamätá, ako veľmi to bolelo to počuť a ​​potom jej zlomilo srdce.

Robby

Po tom, čo si JoJo užil úžasné chvíle s lídrom sezóny 12, odlieta do St. Augustine na Floride. Pripojí sa k Robbymu na prechádzke v koči ulicami jeho rodného mesta a otvorí svoje obavy týkajúce sa jeho minulého vzťahu.

Hoci to Robby prerušil so svojou štvorročnou priateľkou len pred tromi mesiacmi, ubezpečuje JoJo, že má oči len pre ňu a že o svoju bývalú nemá záujem.

Potom cestujú do Jacksonville, kde sa JoJo stretne s Robbyho rodinou, vrátane jeho mamy, otca, sestier a bratov. Na jeho bratov zapôsobilo, že JoJo sa hneď dokáže držať, ale povzbudzujú Robbyho, aby sa chránil. Koniec koncov, nie je jediným mužom, s ktorým JoJo chodí.

Neskôr Robbyho mama oznámi svojmu synovi správu, že spolubývajúci jeho bývalej priateľky šíri klebety, že sa rozišiel so svojou bývalou, aby Bakalárka . Robby je zdrvený, ale hneď to povie JoJo v nádeji, že rozptýli situáciu.

JoJo je znepokojená, ale pred odchodom z Floridy sa vedome rozhodne dôverovať Robbymu.

Luke

Na posledné rande v rodnom meste sa JoJo pripojí k Lukovi vo svojom domovskom štáte Texas. Cestujú nákladným autom po poľnej ceste v Burnete v Texase a Luke má pripravené prekvapenia.

JoJo je zaskočená, keď stretne nielen Lukovu rodinu, ale aj 50 jeho najbližších priateľov. Všetci si užívajú piknik, keď spoznávajú Bakalárka . Luke miluje, že zapadá do jeho rodiny.

Po úspešnom dni s rodinou a priateľmi vezme Luke JoJo na romantickú jazdu na koni. Sedia na útulných kopách sena zdobených vankúšmi a prikrývkami. Po chvíli rozprávania sa JoJo rozplače a prizná, že si želá, aby s ním mala viac času.

Pre posledné prekvapenie Luke vedie JoJo po ceste osvetlenej sviečkami k srdcu vyrobenému z lupeňov kvetov. Povie jej, že jeho srdce je jej, ale prestane hovoriť JoJo, že ju miluje.

Jeden dramatický obrad ruží

JoJo sa stretáva so svojimi poslednými štyrmi nápadníkmi v letiskovom hangári na emocionálne nabitom ceremoniáli ruží. Zdieľa s Bakalárka divákov, že potrebuje poslať Luka domov, pričom pôsobí sebavedomo vo svojom rozhodnutí.

Ale keď berie prvú ružu, Luke sa spýta JoJo, či ju môže na chvíľu ukradnúť. Povie jej, že ľutuje, že jej nepovedal, že je do nej zamilovaný, takže JoJo je úplne zmätená.

Epizóda končí na útese. JoJo sa nedokáže rozhodnúť.

Náhľad

šaty pre matku nevesty

O dve noci budúceho týždňa Bakalárka JoJo sa rozhodne a ostanú len traja muži. V utorok veľmi očakávané Muži povedia všetko epizóda sa vysiela. Nalaďte si v pondelok a utorok na ABC.