Hlavná TV Rekapitulácia filmu „Vydatá na prvý pohľad“: Tom žiada Lillian o posvadobnú zmluvu

Rekapitulácia filmu „Vydatá na prvý pohľad“: Tom žiada Lillian o posvadobnú zmluvu

  Tom a Lillian MAFS Foto s láskavým dovolením FYI

Medové týždne sa oficiálne skončili. V utorok 30. augusta epizóda o Vydatá na prvý pohľad , sa páry vrátili do Miami, kde čelili ťažkým životným rozhodnutiam. Faircityfire rekapituluje najdôležitejšie momenty, keď sa dej ďalej zahusťuje.

Tom Wilson a Lillian Vilchez: Títo Vydatá na prvý pohľad účastníci do seba zapadajú. Lillian opisuje medové týždne ako „rozprávku“. Hoci hovorí, že to bolo „ako sen“, chce vidieť, aký je skutočný život s Tomom.

Zatiaľ sa zdá, že Toma jeho zápas uchvátil. Zbožňuje jej „bujarú osobnosť, nádherné oči, krásny úsmev a sexi vychvaľovanie“. Tom sexuálne zdieľa, že Lillian je „určite veľmi vášnivá“. V spálni sa nesťažuje, pripúšťa, že ich „sexuálny život je dobrý“.

Keď sa vrátia z Jamajky, Tom stretne Lillian a jej psa Zeusa v jej byte. Udrie to so šteniatkom a Lillian sa uľaví a žartuje, že ak by Zeus nemal rád jej manžela, musela by sa s ním rozviesť.

Tom je nervózny, keď je na rade, aby ukázal Lillian svoje miesto. Keď vtrhnú do parku pre karavany a on oznámi, že býva v autobuse, Lillian je znepokojená – ale netrvá jej dlho, kým pochopí, že Tom je spokojný s „jednoduchým životným štýlom“. Je odhodlaná zachovať si otvorenú myseľ, no zároveň si uvedomuje, že v autobuse nie je dostatok životného priestoru pre oboch.

Keď sa rozprávajú o financiách, Lillian vysvetľuje, že jej príjem sa líši v dôsledku povahy jej práce realitnej agentky. V priemere má najmenej 60 000 dolárov ročne, s čím je Tom spokojný. Tom zarába porovnateľný príjem a je vďačný, že sa nebudú musieť starať o peniaze, aby sa mohli sústrediť na svoju budúcnosť.

Tom pokračuje v konverzácii o krok ďalej a pýta sa Lillian, či by súhlasila s podpísaním pomanželskej zmluvy. Uprednostňuje, aby si navzájom dôverovali, ale zatiaľ súhlasí s podpísaním dokumentu.

Hoci Tomov turistický autobus je súčasťou jeho identity, uvedomuje si, že musia nájsť spoločný domov. Keď idú hľadať dom, Tom a Lillian si obľúbia prvý dom, na ktorý sa pozrú – ale Tom chápe, keď Lillian vysvetľuje, že dochádzanie by bolo príliš ďaleko.

Ďalší dom je jasným víťazom. Je kompletne zariadený, centrálne umiestnený a za 2000 dolárov mesačne.

Prvú noc v ich novom domove Lillian pripraví Tomovi večeru. Keď idú spať, požiada ho, aby si každý večer predtým, ako sa dostane do postele, umyl nohy. Tom opisuje svoju manželku ako „germafóbu“, no je ochotný si za ňu umyť nohy. 'Ak si chceš ľahnúť, umyte si nohy,' smeje sa Lillian.

darčeky pre manžela na poslednú chvíľu

Derek Schwartz a Heather Seidel: Po búrlivé medové týždne v Portoriku je Heather pripravená na nejaký priestor. Nehovorí s Derekom, a hoci on nie je optimistický, Derek je oddaný „povinnosti“ páru.

Keď prídu domov do Miami, Vydatá na prvý pohľad expert, pastor Calvin, ich žiada o mimoriadne stretnutie. Heather mu hovorí, že je „opotrebovaná“ a „extrémne nespokojná“ s „celou situáciou“.

Odborník vysvetľuje, že Heather a Derek nie sú na rande naslepo; oni sú zosobášení. 'Toto bude vo vašom zázname ako vydatá,' hovorí Heather - ktorá si nie je istá, či chce zostať vydatá za Dereka.

Pastor Calvin požiada Dereka, aby odišiel, aby sa mohol porozprávať s Heather sám. Povie mu, že je vyčerpaná a potrebuje pauzu. Odborník vysvetľuje, že v manželstve nie sú žiadne prerušenia, ale Heather mu povie, že sa na to potrebuje vyspať.

čo povedať novomanželom

Keď sa Derek vráti, hovorí, že je ochotný pracovať na manželstve, ak je Heather. Pastor Calvin si nemyslí, že je fér, že si Heather dáva pauzu od svojho manžela, no dáva jej pár dní, aby sa rozhodla.

„Najlepšie veci, ktoré sa oplatí mať, berú prácu,“ hovorí Derek Vydatá na prvý pohľad divákov. 'Stále budem určite bojovať za svoje manželstvo.'

Nick Pendergrast a Sonia Granados: Vrátili sa z Dominikánskej republiky a po návrate domov do svojich domovov Nick navštívi Soniin byt, aby zistil, či tam nechce bývať. Má rád jej miesto, ale znepokojuje ho „situácia so psom“. Jeho dvaja domáci miláčikovia sú zvyknutí na jeho domov a nemôže ich presunúť do Soniinho bytu.

Keď Sonia navštívi Nickov dom, zapôsobí na ňu – ale bojí sa jeho psov a dochádzanie je príliš ďaleko od jej práce.

Nick a Sonia sa rozhodnú hľadať dom, no najprv sa musia porozprávať o peniazoch. Nick hovorí Soni, že zarába 80-90 000 dolárov ročne. Sonia – ktorá pracuje pre neziskovú organizáciu – zdieľa, že zarába 43 000 dolárov. Povie Nickovi, že má študentskú pôžičku a dlh na kreditnej karte. Nick má tiež študentský dlh.

Po prehliadke niekoľkých domov sa Nick a Sonia rozhodnú pre dom so štyrmi spálňami s vírivkou a hojdacou sieťou za 3 200 dolárov mesačne. Je to nad ich rozpočet, ale je jasné, že obaja dom hneď milujú.

Sonia si netrvá dlho, kým si uvedomí, že Nick je k svojim psom oveľa láskavejší ako on k nej. 'Vždy je to o psoch,' hovorí Vydatá na prvý pohľad divákov – želala si, aby jej manžel venoval viac pozornosti.

Keď si pripijú na svoj nový domov, Sonia dúfa, že sa s Nickom spoja na hlbšej úrovni.

Náhľad: V ďalšej epizóde sa Heather rozhodne. Zostane s Derekom alebo odíde z manželstva? Nick povie Soni, že ju nemiluje, a Lillian je naštvaná, keď Tom naznačuje, že nechce deti.

Vydatá na prvý pohľad vysiela v utorok o 20:00. ET na FYI.