Hlavná TV Rekapitulácia finále 4. sezóny „Bohaté deti z Beverly Hills“: Morgan a Brendan sa vzali v emocionálnej svadbe

Rekapitulácia finále 4. sezóny „Bohaté deti z Beverly Hills“: Morgan a Brendan sa vzali v emocionálnej svadbe

  #Bohaté deti z Beverly Hills' Morgan Stewart's wedding Hviezda #RichKids of Beverly Hills Morgan Stewart sa 7. mája oženil s Brendanom Fitzpatrickom. Kredit: Lucas Rossi Photography

Konečne ženatý! Morgan Stewart a Brendan Fitzpatrick sa oženil vo finále 4. sezóny Bohaté deti z Beverly Hills , ktorý sa odvysielal v nedeľu 19. júna. Faircityfire divákom prvý pohľad na výnimočný deň páru po ich svadbe 7. mája a fanúšikov, ktorí si túto epizódu v nedeľu naladili, privítalo množstvo predsvadobných drám. Tu zhrnieme každý moment z epizódy, ktorý stojí za televíziu.

Konfrontácia s budúcou nevestou

Morgan žasne nad tým, že sa na jej svadobnej hostine zúčastňuje toľko rodinných príslušníkov a priateľov – ale nemôže si naplno užiť oslavy kvôli konfliktu s priateľkou Dorothy .

nóbl nápady na rozlúčku so slobodou nyc

'Naozaj chcem, aby bola pri týchto udalostiach raz za život,' našpúli sa budúca nevesta. Obáva sa, že spor povedie k tomu, že Dorothy nebude súčasťou jej svadobnej hostiny.

Popri svojich priateľských strastiach si Morgan uvedomí, že sa sústredila na nadchádzajúcu svadbu a nie na skutočné manželstvo. „Skutočne sa obávam, že zábava, spontánny Morgan odíde,“ priznáva. Čoskoro nevesta však rieši jeden problém za druhým. Naplánuje si s Dorothy rande na večeru, aby sa pokúsila o nápravu.

Keď Dorothy konfrontuje svojho priateľa, Morgan nevie, čo povedať. Je pravda, že nikdy predtým nebola upozornená na jej činy a priznáva, že sa jej to páči. Dorothy vyzýva Morgana, že zraňuje city ľudí. Nastávajúcej neveste rýchlo povie, že tí dvaja si nie sú podobní. Nakoniec sa dámy nalíčia a Dorothy súhlasí, že bude na svadbe.

'Psychické zrútenie'

Morgan je šokovaná, keď sa dozvie, že Brendan objednal luxusný stan na ich svadobnú hostinu. Napriek typicky suchému počasiu v Beverly Hills sa v ich svadobný deň očakáva dážď. Už len týždeň, kým povedia „Ja áno“, je Morgan úplne ohromený. Svojmu skorému manželovi povie, že má „duševné zrútenie“.

Pri nakupovaní spodnej bielizne s E.J. , Morgan súhlasí, že s ním pôjde do New Yorku na tak potrebnú prestávku pred svadbou. Brendan je zjavne naštvaný, ale Morgan ide aj tak.

prerobené nápady na garáž

Svadba v Beverly Hills

Prišiel deň! Brendan a jeho mládenci prichádzajú na svadbu v helikoptére v štýle Jamesa Bonda. Zápasí s množstvom emócií a bojí sa, že počas svojich sľubov bude plakať.

Morgan a Brendan vynaložili veľké úsilie, aby zabezpečili, že pozornosť ich hostí bude sústredená iba na nich. Úradník oznamuje, že fotografie a videá nie sú povolené – spolu so sociálnymi sieťami.

„Toto je ten moment, na ktorom mi záležalo od prvého dňa,“ hovorí Brendan, keď Morgan kráča uličkou. Jej vlastné svadobné šaty s crop topom Badgley Mischka jej dokonale pristanú.

kde nosíš sľubný prsteň

„Chôdza uličkou smerom k Brendanovi je tým najzvláštnejším momentom, aký som kedy v živote zažil,“ hovorí Morgan. #Bohaté deti divákov. Keď príde k oltáru, Brendan jej povie, že je krásna – a čoskoro má slzy v očiach.

'Prežili sme ťažké časy,' začína svoj sľub Brendan, 'ale aj keď sa veci zdali zlé, boli od toho ďaleko, pretože sme boli spolu - a mal som ťa po svojom boku.'

„Nechcem ďalší dobrý alebo zlý deň bez toho, aby si bol toho súčasťou,“ pokračuje. 'Som a navždy budem tvojím najväčším fanúšikom.'

Dojatá k slzám Morgan číta svoje sľuby svojmu nastávajúcemu manželovi. „Brendan, ďakujem, že si sa objavil,“ začne a rozosmeje ich hostí. „Ďakujem, že si ten najlepší človek, akého som kedy stretol. Ďakujem, že ma beriete takú aká som a akosi nepotrebujem žiadne pokyny. To, ako dokážeš držať krok s mojimi neustále sa meniacimi náladami a názormi, je niečo, čo nikdy nepochopím – a nikdy nebudem spochybňovať.“

„Ďakujem, že si najlepším priateľom, akého som kedy mala, a že ma učíš o tom, čo znamená byť priateľom,“ pokračuje. „Povzniesli ste ma vo všetkých smeroch a neexistuje názor, ktorý by som si cenil viac ako váš. Sľubujem, že ťa budem milovať za hypochondra, ktorým si, a vždy beriem do úvahy čas.'

typy sprchy

'Sľubujem, že prijmem tvoju núdzu a pokúsim sa odložiť svoj telefón čo najviac - pokiaľ nebudem potrebovať pomoc s mojím Instagramom...' smeje sa Morgan. „Sľubujem, že budem najlepšou manželkou, akou môžem byť, a ešte lepšou spoluhráčkou. Nedokázal som si predstaviť svoj život bez teba a neexistuje žiadna iná osoba, s ktorou by som chcel prejsť tým zlým, dobrým a škaredým. Teším sa na život plný šťastia, viac smiechu a skvelých outfitov,“ končí s chichotaním.

Po výmene prsteňov sa novomanželia pobozkajú a po prvýkrát sú vyhlásené ako „Mr. a pani Fitzpatricková.“

Na recepcii sa Morgan a Dorothy pobozkajú a oficiálne sa napravia. Počas ich prvého tanca Morgan premýšľa o posledných 3,5 rokoch, ktoré strávila s Brendanom – a hovorí #Bohaté deti divákov, že je každý deň vďačná.