Hlavná TV Rekapitulácia premiéry seriálu Bride & Prejudice: Zoznámte sa s pármi

Rekapitulácia premiéry seriálu Bride & Prejudice: Zoznámte sa s pármi

  Premiéra Nevesta a predsudok Premiéra filmu Nevesta a predsudok odvysielaná v utorok 15. marca. Kredit: Kinetic Content

Láska dokáže poraziť všetko, alebo áno? FYI nová kontroverzná šou, Nevesta a predsudok , premiéra 15. marca Divákom sa predstavili tri bláznivo zamilované páry, ktoré sú pripravené na svadbu. Keďže ich svadba je len päť týždňov, prinášajú správy svojim predsudkovým rodinám. Žiaľ, podpora chýba všetkým trom párom, ktoré sa čoskoro zosobášia. Poďme ich spoznať, dúfame, že ich blízki zmenia názory.

Eugene a Samantha: Eugene, 27, pracuje v bare a práve vyštudoval zdravotnícku školu. Jeho rodina je židovského vierovyznania; veria, že „Židia sa ženia so Židmi“. Samantha je 26-ročná zdravotná asistentka, ktorá pracuje v miestnej nemocnici v Baltimore v štáte Maryland. Vyrastala v kresťanskom dome a o judaizme vie veľmi málo.

Dvojica sa zoznámila pred 15 mesiacmi v bare po skončení semestra na ošetrovateľskej škole. Samanthe sa páčilo, že Eugene bol „hlasný, otvorený a zábavný“. Pre Eugena to bola „láska na prvý okamih“; hneď vedel, že Samantha je „tá“. Mesiac po stretnutí Samantha otehotnela. Pár má teraz 5-mesačného syna menom Nathan.

S dieťaťom v závese je pár pripravený urobiť to oficiálne. Samantha pozve svoju rodinu, aby sa podelila o svoje svadobné novinky; Eugene nie je doma na vyhlásenie. Po tom, čo rodičom a súrodencom povedala, že sa o 5 týždňov vydá za Eugena, je jej rodina prekvapená. Ale netrvá dlho, kým prídu. Jej otec má slzy v očiach, keď jej mama priznáva, že dá Samanthu preč.

Keď Eugene navštívi svoju rodinu, aby oznámil nadchádzajúcu svadbu, jeho rodičia a brat sú viditeľne naštvaní. „Nie je Židovka,“ odsekol jeho brat. 'Je to neprijateľné.' Eugenova mama mu hovorí, že sú všetci „v šoku“ a jeho otec nepovedal ani slovo.

„Je to urážka našich predkov. Je to urážka pre našich starých rodičov a tiež pre mojich rodičov,“ hovorí Eugenov brat Alex. Eugene povie svojmu bratovi, že by chcel, aby bol jeho najlepším mužom; Alex len pokrúti hlavou. Samantha sa objaví a povie Eugenovej rodine, že je ochotná usporiadať židovský obrad, ale jej ponuka nestačí. Alex páru povie, že si nemyslí, že si to „vymysleli“. Eugene a Samantha vstanú a odídu, zatiaľ čo Alex prosí svojho brata, aby sa porozprával jeden na jedného. Eugene odmieta a hovorí svojmu bratovi: 'Nie je o čom hovoriť.'

ako viete, či je diamant pravý

Hoci Eugene nečakal, že jeho rodina bude taká „drsná“ a „nahnevaná“, pár pozve obe rodiny na večeru. Eugenova mama počas jedla vyzerá nepríjemne, odmieta jesť ani hovoriť. „Samanthina rodina [určite nie je typ ľudí, s ktorými by sme sa normálne stýkali,' hovorí Alex divákom. „Nie je to len o náboženstve; je to o prístupe, vtipoch, konverzácii.“

„Nedokážem ani premýšľať o ničom, čo by sa mi o Samanthinej rodine páčilo,“ hovorí Eugenova matka pred kamerou. „Samanthin otec nevie nič o judaizme ani náboženstve. Cítil som sa, akoby som bol urazený.' Počas tohto čoraz trápnejšieho stretnutia bolo vo vzduchu cítiť napätie.

Chris a Lou: Chris má 35 rokov a pochádza z Bostonu v štáte Massachusetts a Lou má 27 rokov. Majú spoločný byt. Obaja muži pracujú ako letušky. Vhodne sa stretli na letisku. Zavreli oči a „to bolo všetko,“ hovorí Chris divákom. 'Bol to tento okamžitý lúč svetla' pre Lou. Po tom, čo sa Chris zaľúbil, požiadal o ruku Lou na Havaji na pláži. Lou to považuje za „najšťastnejší deň v mojom živote“.

Zatiaľ čo Louova matka podporuje, aby jej syn bol gay, Chris bol nútený mlčať o svojej sexualite, pretože jeho rodina to neschvaľuje. Jeho otec je námorník a „typický macho muž“. Chris je nervózny, že sa jeho rodičia nezúčastnia jeho svadby. Ale je pripravený im to povedať, takže muži nasadnú do lietadla na Floridu.

Chris a Lou prichádzajú do domu Chrisovej sestry Angeliny. Chris vysvetľuje svojej sestre, že chce podporu ich rodičov. Je zrejmé, že Angelina ho miluje, ale je zo situácie rozrušená. Cíti, že je „v zlej situácii“, pretože „priali by sme si, aby si môj brat bral ženu“.

Lou vybehne do obchodu nabrať tekutú odvahu a Chrisova mama a bratia sa objavia bez Chrisovho otca. „Čakal som, že tu bude,“ priznáva Chris. 'Zdrvilo ma to. Vážne som sa cítil tak znecitlivený.' Keď oznámi svojej rodine, že požiadal Lou, aby si ho vzala, jeho mama je okamžite rozrušená. 'Kto to naozaj chce?' pýta sa jeho matka. „Kto chce, aby váš syn kráčal uličkou s mužom? ja nie.' Zavolá Chrisa, aby udržal rodinu „v limbe“ ohľadom svadby.

Keď sa Lou vráti, usmieva sa, kým neuvidí svoju snúbenicu plakať. Posadí sa, keď sa ich Chrisova mama pýta na svadobné plány. 'Nebude to ako festival gay pride,' povedal jej Lou vecne. Priznáva, že si nemyslí, že prídu na svadbu, ak sa Chrisov otec nebude cítiť dobre.

nápad na darček k narodeninám manžela

Chris a Lou oslavujú svoje zasnúbenie na lodi v Bostonskom prístave. Louova matka prichádza, aby jej zablahoželala a podporila ju. Obaja muži prednášajú prejavy a sú veľmi emotívni. Chris si želá, aby tam oslavovala aj jeho rodina.

Neskôr sa Chris a Lou stretnú v dome Chrisovej rodiny. Louova matka pochádza z Portorika, takže každý môže hovoriť. Počas súkromnej chvíľky Chris povie otcovi o svadbe. „Rešpektujem to,“ odpovedá jeho otec, „ale stále verím v určité parametre, pretože som tak nebol vychovaný. Je mi to nepríjemné, neviem, čo mám očakávať. Do takej situácie sa nedostanem. Neprijmem to, nech robíš čokoľvek. Nechcem byť toho súčasťou.'

Keď si všetky rodiny sadnú, Louova mama povie svoj názor. „Je smutné, že si myslíš, že určité veci treba držať v tajnosti,“ hovorí Chrisovmu otcovi. „Je to naozaj BS, keď niekto povie: ‚Ach, byť gayom je katastrofa. Ale Boh už vedel. Milujem svojho syna takého, aký je.' Lou plače, tak ho Chris utešuje; je to prvýkrát, čo muži prejavili náklonnosť pred Chrisovou rodinou.

„Neprejdem Chrisa uličkou. Nie,“ hovorí Chrisov otec. „Keby sa oženil so ženou, áno. Nikoho neprejdem uličkou. Nechcem z toho žiadnu časť.'

Adam a Briana: Adam je 35-ročný vodič kamiónu a 23-ročná Briana je študentkou denného štúdia. Pár žije v Houstone v Texase. Spoznali sa na zoznamke a sú spolu už rok. Pri stretnutí si Adam myslel, že Briana je „nádherná“. Briana hovorí, že sa do neho „okamžite zamilovala“. Briana je čierna a Adam je biely, čo podľa nich môže spôsobiť problémy s ich rodinami.

svadobné piesne matka syn 2016

Adamov bývalý predsudkový otec sa chystá prvýkrát stretnúť svoju budúcu nevestu. Adam vysvetľuje, že jeho otec „bol rasista“, ale jeho prvé vnúča zmenilo názor. Adam zdieľa dieťa s černoškou, s ktorou chodil.

Keď Briana stretne Adamovho otca, objímu sa a urobia skvelý prvý dojem, no konverzácia je čoraz trápnejšia, keď hovorí o tom, že má černošských priateľov. Dúfa, že Adamov otec je „zmenený muž, o ktorom Adam hovorí, že je“.

Briana sa stretáva so svojimi tetami a sesternicou Ashlyn, aby im povedala svoje dobré správy. Je zrejmé, že Ashlyn vadí Brianino rozhodnutie vydať sa; neverí na medzirasové vzťahy. Keď Adam príde, Ashlyn je zámerne hrubá. „Nemám pocit, že by ste sa mali vydávať, ale to je moja vec,“ hovorí. Verí, že keď sa Briana vydá za bieleho muža, znamená to, že ich rodina by sa mohla stať „cieľom“.

Ashlyn vie, že schválenie rodiny je pre jej bratranca mimoriadne dôležité. 'Svadba nebude, kým nebude mať súhlas jej rodiny,' hovorí, 'a momentálne nie je príliš veľa súhlasu.'

Neskôr sa Adam a Briana stretnú s oboma rodinami pri jedle. Hoci to spočiatku ide dobre, miestnosť začne napĺňať napätie. 'Keď som medzi malomyseľnými vidieckymi bielymi ľuďmi, veľakrát je to len ticho a pozor,' hovorí Ashlyn divákom, 'pretože nikdy neviete, čo sa môže stať.' Adam všetkým hovorí, že chce, aby boli šťastní a aby sa všetci „ukázali“ na svadbe. Jeho sestra pochádza z Dallasu, aby podporila rozhodnutie páru. Ashlyn nie je ľahké presvedčiť. „Rasizmus tu žije,“ hovorí.

Prídu tieto rodiny, alebo čakajú šťastné páry ešte viac?