Hlavná TV Rekapitulácia „Vydatá na prvý pohľad“: Heather je „vypnutá“ Derekovým fajčením

Rekapitulácia „Vydatá na prvý pohľad“: Heather je „vypnutá“ Derekovým fajčením

  Heather Derek MAFS Heather a Derek sú jedným z hlavných párov v 4. sérii seriálu Married at First Sight. (Fotka so súhlasom FYI)

Medové týždne blues. Sú len pár dní, ale niektoré z nich Vydatá na prvý pohľad účastníci už rozmýšľajú. V utorok 16. augusta začnú všetky tri páry čeliť konfliktom a niektorí si dokonca kladú otázku, či stálo za to vziať si úplne cudzieho muža.

Tu, Faircityfire rekapituluje najdôležitejšie (a slabé) z medových týždňov párov.

Derek Schwartz a Heather Seidel: Už po piatich dňoch manželstva začína Heather s Derekom vidieť „červené vlajky“. Je frustrovaná z toho, že je neporiadnejší ako ona, a vadí jej, že občas fajčí a rád hrá.

Kým sú na svadobnej ceste v Portoriku, novomanželia idú na bicykli. Derek je zmätený, prečo Heather nespomalí a neberie čas, aby sa s ním spojila. Heather hovorí Vydatá na prvý pohľad divákov, že keby spolu chodili, už by s Derekom nechodila. 'Nemohli sme byť vzdialenejší,' hovorí Derek po ich spoločnom dni.

ako urobiť svadobné boutonniere

Neskôr tieto Vydatá na prvý pohľad Novomanželia sa povaľujú pri pláži, keď sa Derek spýta Heather, či medzi nimi cíti napätie. Povie mu, že ju trápi, že „fajčil každý deň“. Derek vysvetľuje, že toto nie je „typický príklad [jeho] plánu“, keďže sú na dovolenke.

'Som taká vypnutá,' priznáva Heather. 'Nemalo by to byť takto.' Ale jej manžel jej hovorí, že na svadobnej ceste neustále pila. Cíti sa „zradený“, že mu Heather neotvorila svoje obavy skôr, ako sa dostali do bodu varu.

Heather verí, že Derek sa dostáva do „zmeneného stavu mysle“, keď fajčí. Povie jej, že je odsudzujúca a že tam vonku nie je žiadna „dokonalá osoba“, ale Heather si stojí za svojím. Ako pokračujú v hádke, Derek vyhŕkne: „Nemyslel som si, že sa stretnem s alkoholikom,“ čím Heather pochopiteľne rozruší.

Derek ďalej hovorí Heather, že je to ako keby žila v 40-tych rokoch. Heather vysvetľuje, že „má morálku“ a je „nóbl“ a je spokojná so svojím životom, takže jej vyhovuje, že tomu verí.

biblický verš o manželstve medzi mužom a ženou

„Si taká nastavená a myslíš si, že tvoj život je taký dokonalý,“ povedal jej Derek. 'Očividne nie, inak by si tu dnes nebol.' Chce, aby videla, že nikto nie je dokonalý a že treba hľadať kompromisy.

Heather priznáva, že má pocit, že „zlyhá“, keď jej manžel odchádza.

Tom Wilson a Lillian Vilchez: Počas svadobnej cesty na Jamajke ide všetko hladko. Tom priznáva, že jeho manželstvo nie je skutočné – ako keby bolo „príliš dobré na to, aby to bola pravda“. Šťastný pár uzatvára manželstvo v prvú noc na svadobnej ceste. 'Bolo to krásne,' hovorí Lillian. 'Bolo to perfektné,' dodáva Tom.

čo znamená m na svadobnom oznámení

Tom je udretý s Lillian a jej telom. Rád ju vidí v jej bikinách a je viac než šťastný, že svoju manželku natrie opaľovacím krémom.

Pri večeri Lillian otvorí Tomovi o ich vzťahu. „Si tá osoba... muž, s ktorým sa vidím... po šiestich týždňoch,“ hovorí mu. Myslí si, že žijú v rozprávke.

Tom si užíva romantiku a to, koľko majú spoločného, ​​no je nervózny, že keď ho Lillian spozná, nebude ho akceptovať takého, aký je. To ešte netuší, že býva v autobuse. Tom testuje vody tak, že svojej žene počas vankúšovej reči povie, že je „minimalista“.

Keď sa Lillian pýta Toma, čo myslí pod pojmom „minimalistický“, vysvetľuje, že ľudia majú tendenciu mať veľa vecí, o ktorých si myslia, že ich robia šťastnými, „ako naozaj super pekné auto“. Lillian je okamžite naštvaná, pretože jazdí na úplne novom aute (čoho si Tom uvedomuje). Je naštvaná, že ju manžel zaraďuje do „tejto kategórie“.

'Kto si odo mňa kúpi nový byt, ak mám auto z roku 2003?' pýta sa Lillian. Tom vysvetľuje, že ju nechcel rozčúliť a že mal na mysli „Miami vo všeobecnosti“ a nesúdil ju. Lillian ľahko odpustí svojmu manželovi.

Nick Pendergrast a Sonia Granados: Títo novomanželia raňajkujú do postele v Dominikánskej republike. Pred paddleboardingom v oceáne používajú žehliacu dosku ako nočný stolík. Sonia chce „nadviazať emocionálne spojenie“ predtým, ako sa s ňou zblíži Vydatá na prvý pohľad zápas. Keď sa vyzlieka, aby sa dostal do vody, ona priznáva, že má pekné telo.

rozmery garáže

Neskôr sa pár vyberie na koni k vodopádu. Je to romantické rande a bozkávajú sa vo vode. 'Je to správne,' hovorí Sonia. 'Je to jednoducho perfektné.' Pri večeri povie Nickovi, že je rada, že sa s ním stretla. „Odborníci odviedli sakramentsky dobrú prácu, keď sa s nami vyrovnali,“ hovorí mu.

svadobné poďakovanie nápady darčeky pre rodičov

Ale počas vankúšového rozhovoru sa Sonia rozčúli, keď Nick trvá na tom, že veci treba robiť pomaly. Nechce veci uponáhľať a tvrdí, že ide „5-dňovým tempom, nie 30-dňovým tempom“. Sonia je z jeho priznania zmätená. Po nejakom čase od seba sa Nick ospravedlní a Sonia mu odpustí.

Nenechajte si ujsť Vydatá na prvý pohľad , vysielanie v utorok o 20.00 hod. ET na FYI.