Hlavná Svadobné Správy Richard Gere sa oženil so svojou priateľkou Alejandrou Silvou na občianskom svadobnom obrade

Richard Gere sa oženil so svojou priateľkou Alejandrou Silvou na občianskom svadobnom obrade

richard gere alejandraHerec Richard Gere a priateľka Alejandra Silva sa zúčastňujú premiéry filmu 'The Diner' počas 67. medzinárodného filmového festivalu Berlinale Berlín v paláci Berlinale 10. februára 2017 v Berlíne, Nemecko. (Foto Stephane Cardinale - Corbis/Corbis prostredníctvom Getty Images)

Autor: Esther Lee 23.04.2018 o 18:00 hod

Richard Gere je ženatý muž. The Pekná žena herec sa na civilnom svadobnom obrade začiatkom apríla potichu oženil so svojou priateľkou Alejandrou Silvou.

Španielsky časopis Ahoj! bol prvý, kto oznámil správy o svadbe v pondelok 23. apríla. Publikácia tiež uviedla, že dvojica plánuje osláviť svoj novopečený rodinný stav večierkom budúci mesiac vo svojom dome v New Yorku.

68-ročný Gere a 35-ročná Silva pochádzajú najskôr z roku 2014. Silva, publicistka, ktorá sa stala podnikateľkou, údajne našla spoločný záujem s Gereom ako aktivistami za ľudské práva. Je dcérou bývalého viceprezidenta Realu Madrid Ignacia Silvu.

Našiel som tichý a šťastný život, o ktorý som vždy usiloval, povedal Gere Ahoj!

Ide o tretie manželstvo herca po jeho prvom manželstve s Cindy Crawfrom v rokoch 1991 až 1995. Gere tiež zdieľa jedného syna, 17 -ročného Homera, so Carey Lowellovou. Títo dvaja boli zosobášení od roku 2002 do roku 2016, keď bol ich rozvod ukončený.