Hlavná Celebrita Rob Kardashian, Blac Chyna zasnúbená: Pozrite si diamantový zásnubný prsteň!

Rob Kardashian, Blac Chyna zasnúbená: Pozrite si diamantový zásnubný prsteň!

  Blac Chyna a Rob Kardashian sa zasnúbili Rob Kardashian a jeho tehotná snúbenica Blac Chyna si zahrajú v novom E! dokumentárne série s názvom „Rob & Chyna“, oznámila sieť The Faircityfire a ďalším predajniam v stredu 1. júna. (Credit: Prince Williams / WireImage.com)

Rob Kardashian a jeho priateľka Blac Chyna sa v utorok 5. apríla vydali na Instagram, aby sa pochválili jej obrovským diamantovým zásnubným prsteňom. Po vygenerovaní niekoľkých dosť veľkých klebiet sa Chyna a Kardashian zasnúbili. Výkonný koordinátor Chyny Antonio Velaz potvrdzuje, že Faircityfire !

bežné priezviská v us

Na fotke, ktorú zdieľala v utorok ráno, je modelka Chyna obrátená smerom od fotoaparátu, ruku zdvihnutú k tvári a kýva obrovským diamantovým prsteňom na tom veľmi zvláštnom prstenníku! A nielen to, darkyňa zásnubného prsteňa Kardashian, ktorá je bratom Kim, Khloe a Kourtney Kardashianových, sedí hneď vedľa nej a usmieva sa od ucha k uchu.

ÁNO !…!…!

Fotografia uverejnená používateľom www.Lashedbar.co (@blacchyna) dňa

Chyna, ktorá nebola prvoaprílovým žartom, napísala k fotke očividný náznak Kardashianovej ponuky na sobáš len jedným slovom: „ÁNO!…!…!“

AKTUALIZÁCIA: Chyna potvrdila zásnuby s Kardashian cez Instagram , ktorý napísal: 'Som tak požehnaný a poctený, že mám v živote dobrého muža, milujem ťa @robkardashian.'

Vlastný klenotník Ben Baller prostredníctvom Instagramu potvrdil, že navrhol 7-karátový zásnubný prsteň. “Gratulujem @RobKardashian a @BlacChyna k zasnúbeniu. Rob, nikdy predtým som ťa nevidel takého šťastného a poznám ťa odkedy si bol tínedžer. Som rád, že si prišiel na svojho priateľa 1. dňa, aby si pre svoju dámu získal tento obrovský [prsteň]. Viete, že nehrám, pokiaľ ide o diamanty. Boh žehnaj #7Carats #VVS #IFANDCO #BlacChyna #RobKardashian.“

Blahoželáme @RobKardashian a @BlacChyna k zasnúbeniu. Rob, nikdy predtým som ťa nevidel takého šťastného a poznám ťa odkedy si bol tínedžer. Som rád, že si prišiel na svoj deň 1, aby si získal toto masívne💍 pre tvoju pani. Viete, že nehrám, pokiaľ ide o diamanty. Boh žehnaj #7Carats #VVS #IFANDCO #BlacChyna #RobKardashian 💎💎💎💎💎💎

Video zverejnené používateľom Superism (@benballer) na

Predtým, než boli potvrdené podrobnosti o Blacovom zásnubnom prsteňe, Forevermark Odborníčka na diamanty Kristen Trustey pre The Faircityfire odhadla, že prsteň je diamantom vybrúseným do dlaždíc na páse. 'Kapela je zasadená do platiny alebo bieleho zlata,' hovorí Trustey pre The Faircityfire. 'V závislosti od čistoty a farby sa prsteň odhaduje na približne 1 milión dolárov.'

O zasnúbení páru hovorila aj modelka Amber Rose, ktorá sa s ňou podelila o fotografiu Chyny Instagram Pred chvíľou zablahoželal svojmu miláčikovi a kráske. “Gratulujem mojej rodine @blacchyna a @robkardashian! Prosím, nedovoľte, aby vás nič alebo nikto roztrhal! Nikdy som nevidel svoju sestru takú šťastnú a nemôžem byť pre ňu šťastnejší!' napísala.

„Niekedy nájdeme lásku na tých najzvláštnejších miestach. Lol Boh vám žehnaj 2! Teraz urobme túto svadbu, aby ste mohli začať robiť nejaké deti #TrueLove #putaringonitsouknowitsreal #BlacRob.'

Zatiaľ čo Chyna zdieľala neformálnu fotografiu svojho úžasného nového diamantového prsteňa, Kardashianin Instagram zvýšil bohatstvo a ukázal nielen drahý prsteň, ale aj doslovné peniaze. S fotkou jeho údajnej snúbenice, ktorá si pri uchu drží obrovský balík jednodolárových bankoviek a zakrýva si ústa ružovo upravenou rukou, sa nám opäť naskytne pohľad na trblietavý diamant.

🍆🍆🍆🍆

Fotografia, ktorú zverejnil ROBERT KARDASHIAN (@robkardashian) na

Nie je tu však žiadny záludný titulok, Kardashian to jednoducho komentoval štyrmi emotikonmi baklažánu, aj keď sa zdá, že sentiment hovorí sám za seba.

skvelé svadobné šaty s motívom Gatsby

Ku gratuláciám páru na sociálnych sieťach sa pridáva aj výkonný koordinátor Chyny Velaz, ktorý potvrdil ich zasnúbenie s The Faircityfire, krátko po Chyninom príspevku v utorok skoro ráno na Twitteri poslal páru rýchle „Gratulujeme“, čo možno naznačuje, že pár bol zasnúbený. v noci na pondelok 4. apríla.

Kardashian a Chyna začali randiť v januári, a hoci mnohí fanúšikovia pripisujú modelke zásluhu na tom, že televíznu osobnosť vyviedla z povestnej depresie, ktorá ho nechala mlčať na sociálnych sieťach, títo dvaja tiež vyvolali klebety o dráme v rodine Kardashian-Jenner. Chyna má syna a predtým bola zasnúbená s rapperom Tygom, ktorý randí s Kardashianovou nevlastnou sestrou Kylie Jenner.

Blahoželáme Robovi Kardashianovi a Blac Chyna k ich aprílovým zásnubám a Robovi bravo, že vybral pre svoju novú snúbenicu taký úžasný diamantový zásnubný prsteň!