Hlavná TV Rodina Roba Kardashiana sa dozvedela o jeho zasnúbení s Blac Chynou na sociálnych médiách: Pozrite si ukážku „KUWTK“

Rodina Roba Kardashiana sa dozvedela o jeho zasnúbení s Blac Chynou na sociálnych médiách: Pozrite si ukážku „KUWTK“

 Kourtney Rob Reaction Angaged Kourtney Kardashian a jej sestry Kim a Khloe nie sú šťastné, keď sa dozvedia o zásnubách Roba Kardashiana s Blac Chynou -- cez sociálne siete. (Foto s láskavým dovolením E!)

Nemohli držať krok s Robom! Rodina Kardashianovcov sa dozvedela o Rob Kardashian s prekvapivým zasnúbením Blac Chyna ako zvyšok sveta – prostredníctvom sociálnych médií.

V novom Držať krok s Kardashiankami ukážka, Robove veľké sestry – Kim, Khloe a Kourtney — dozviete sa, že ich brat sa po necelých troch mesiacoch randenia zasnúbil s Chynou. Dievčatá, ktoré už predtým vyjadrili obavy z Robovho nového romániku, sú ešte viac nahnevané, že ich vlastný súrodenec im nerád povedal tú veľkú novinu.

ružové zlaté flitrové šaty pre družičky

„Zobúdzame sa pri všetkých týchto fotkách, na ktorých je môj brat zasnúbený,“ hovorí Kim (35) v klipe. 'Ako nám to náš vlastný brat nepovie?'

najlepšie spodné prádlo pre svadobné šaty

Aby toho nebolo málo, zasnúbené duo zahŕňalo aj Chyninu stranu rodiny. 'Požiadal o ruku pred celou jej rodinou?' Khloe útočí po prečítaní článku. Kourtney medzitým vyzerá naštvane, keď zviera kávu a reaguje na fiasko.

Rob a Chyna oznámili svoje zasnúbenie začiatkom apríla. V tom čase sa celá rodina Kardashianovcov (bez Roba) vybrala do Colorada na lyžovačku. Po potvrdení zásnub na sociálnych sieťach všetci výrazne mlčali.

O týždne neskôr pridali hrdličky do zmesi ďalšie prekvapenie, keď potvrdili Chynino tehotenstvo. E! Minulý mesiac potvrdil pre The Faircityfire a ďalšie predajne, že kontroverzná dvojica bude zdieľať svoju časť príbehu v novom dokumentárnom seriáli s názvom Rob a Chyna. T sieť tiež odhalila špeciálnu oslavu narodenia budúceho dieťaťa Roba a Chyny.

zakrivené návrhy terasy

Nalaďte sa na nadchádzajúcu dramatickú epizódu seriálu Držať krok s Kardashiankami v nedeľu 19. júna o 21.00 hod. ET na E!