Hlavná TV Ryan Lochte reaguje na svoju angažovanosť v „Dancing With the Stars“

Ryan Lochte reaguje na svoju angažovanosť v „Dancing With the Stars“

 Priateľka Ryana Lochteho UNIVERSAL CITY, CA – 23. SEPTEMBER: Ryan Lochte navštívi „Extra“ v Universal Studios Hollywood 23. septembra 2016 v Universal City v Kalifornii. (Foto: Noel Vasquez/Getty Images)

Ryan Lochte dostáva veľa pozitívnych ohlasov po navrhovanie k jeho láske, Kayla Rae Reid , v nedeľu 9. októbra.

Deň po jeho sladkom návrhu sa 32-ročný olympionik vrátil Tanec s hviezdami zahrať so svojou partnerkou živé prevedenie piesne Leona Russella „A Song for You“, Cheryl Burke . Emotívne číslo venoval svojej matke – ktorá bola oporou počas škandálu svojho syna.

široké dvere šatníka

Vystúpenie dostalo veľkú pochvalu od všetkých troch DWTS rozhodcov, a keď sa pridal novopečený športovec s partnerkou Erin Andrewsová v Red Room, aby získali svoje výsledky, ho hostiteľ 23. sezóny kričal na obrazovke.

„Musí to byť chrípka, ktorú tu máme Tanec s hviezdami ',' povedal Andrews, 'pretože všetci sa zjavne zasnúbili.'

Andrews žartoval, že ona a Burke dúfali, že čoskoro chytia chrípku predtým, ako sa kamera nasnímala na Lochteho oznámenie o zásnubách na Instagrame.

Spomienky navždy!!! #thelochtes #LA

biele kuchynské tmavé linky

Fotografia, ktorú zverejnil Ryanlochte (@ryanlochte) na

'Nie je to zlé, Big Daddy, na tej skale,' povedal Andrews - očividne naňho zapôsobil Reidov úžasný diamantový prsteň.

„Stálo to veľa,“ prezradil Lochte žartom cez zaťaté zuby.

zásnubný prsteň v tvare hrušky tiffany

Počas epizódy bol profesionálny plavec viac ako raz označovaný ako „zraniteľný“, pretože sa zdá, že do každého výkonu vkladá svoje srdce a dušu.

Ale byť na pódiu je pre športovca nepochybne ťažké. 'So všetkým, čím som prešiel, najmä posledné dva mesiace, keď som ukázal tvár na verejnosti... so všetkým... je to také ťažké,' priznal Lochte. 'Ale mám svoju rodinu, Cheryl, a samozrejme moju snúbenicu a všetkých okolo.' Tanec s hviezdami boli jednoducho úžasné.'

Toto bola určite nezabudnuteľná sezóna pre veľmi populárnu tanečnú súťaž ABC. Profesionálny pár Emma Slaterová a Sasha Farber zasnúbiť sa na obrazovke 4. októbra. Po dusnej tanečnej rutine Farber klesol na jedno koleno a požiadal Slatera, aby sa stala jeho nevestou.

Romantika je vo vzduchu Tanec s hviezdami , vysielanie v pondelok o 20.00 hod. ET na ABC.