Hlavná Svadobné Správy Ryan Reynolds k filmu „Ľudia z New Yorku“: Moja žena Blake Lively zo mňa urobila empatickejšiu osobu

Ryan Reynolds k filmu „Ľudia z New Yorku“: Moja žena Blake Lively zo mňa urobila empatickejšiu osobu

Blake Lively Ryan ReynoldsBlake Lively a Ryan Reynolds sa zúčastňujú galavečera kostýmového inštitútu „Rei Kawakubo/Comme des Garçons: Art of the In-Between“ v Metropolitnom múzeu umenia 1. mája 2017 v New Yorku. Pár sa počas akcie stretol s ľuďmi z New Yorku Brandonom Stantonom. (Foto Jackson Lee/FilmMagic)

Autor: Esther Lee 05.05.2017 o 9:15 hod

návrhy terasových dlaždíc

Hej, vyzerajú povedome! Ľudia z New Yorku duchovný otec Brandon Stanton sa v pondelok 1. mája zúčastnil galavečera 2017 a skončil s stretnutím s dvoma superhviezdnymi predmetmi v Renesančnom krídle Metropolitného múzea umenia. Stanton odišiel na Instagram, aby sa podelil o svoju milovanú fotografiu Blake Lively a Ryan Reynolds.

Deadpool herec Reynolds bol ten, kto sa podelil o sladkú anekdotu o ich manželstve a o tom, ako ho Lively prinútila rásť ako osoba.

Vždy odpovedá empaticky, poznamenal Stantonovi. S hnevom sa stretáva s empatiou. S nenávisťou sa stretáva s empatiou. Nájde si čas a predstaví si, čo sa stalo osobe, keď mala päť alebo šesť rokov. A urobila zo mňa empatickejšieho človeka. S otcom som mal veľmi narušený vzťah. Pred svojou smrťou ma prinútila spomenúť si na veci, ktoré som si nechcela pamätať. Donútila ma zaspomínať si na dobré časy.

Príspevok zdieľaný ľuďmi z New Yorku (@humansofny) 1. mája 2017 o 18:33 PDT

Pár sa vzal v septembri 2012 a majú dve malé deti, Jamesa a Ineza.

The Ohováračka herečka nedávno zverejnila titulky pre obhajobu v mene neziskovej organizácie s názvom Koalícia na záchranu detí a zároveň predniesla prejav na Odroda ‘ obed s názvom Sila žien. Dnes som tu, pretože som mama a mám dve dievčatká - nie sú to deti, ale myslím si, že sú - James a Inez , a sú mojím svetom a urobil by som čokoľvek, aby som ich ochránil, povedala Lively vo svojom prejave. Bez premýšľania by som pre nich doslova umrel a pre tých z vás, ktorí majú deti, si myslím, že viete, o čom hovorím.

Vlani v decembri štvorčlenná rodina verejne debutovala, keď Reynolds prijal svoju hviezdu na hollywoodskom chodníku slávy. Herec vtedy milostivo zavolal svoju manželku za jej neochvejnú podporu.

blake živý ryan reynolds james

Blake Lively tento víkend predviedla na Instagrame svoj prsteň pani R (čo znamená pani Ryan Reynolds). (Fotografický kredit: Shutterstock.com)

Chcem poďakovať svojej manželke Blakeovej, ktorá tam sedí a je pre mňa všetkým, povedal vtedy Reynolds. Si to najlepšie, čo sa mi kedy stalo. Všetko urobíš lepším. Robíš všetko v mojom živote lepším. Dali ste mi dve z najneuveriteľnejších detí, v aké som kedy dúfal.