Hlavná Svadobné Správy Pozrite sa na prvé fotografie Pippy Middleton a Jamesa Matthewsa ako manželského páru!

Pozrite sa na prvé fotografie Pippy Middleton a Jamesa Matthewsa ako manželského páru!

Svadba Pippy Middleton Jamesa MatthewsaENGLEFIELD GREEN, Anglicko - 20. mája: Pippa Middleton a jej nový manžel James Matthews odchádzajú z kostola po svadobnom obrade v Kostole svätého Marka, keď sa družičky a chlapci vydajú 20. mája 2017 v Englefield Green v Anglicku. (Foto Justin Tallis - WPA Pool)

Autor: Esther Lee 20.05.2017 o 9:25 hod

Manželstvo vyzerá na manželov Matthewsových úžasne! Spoločenská svadba roka práve prebieha po tom, ako ju Pippa Middleton a James Matthews v sobotu 20. mája vyhlásili za oficiálnu.

Nevesta a ženích - fotografovaní spoločne kráčajúci z kostola svätého Marka v Englefielde v Berkshire krátko po ich tradičnom cirkevnom svadobnom obrade - sa usmievali, keď ich vyhlásili za manželov.

Svadba Pippy Middleton Jamesa Matthewsa

Pippa Middleton (v strede R) pobozká svojho nového manžela Jamesa Matthewsa po ich svadobnom obrade v kostole svätého Marka v Englefielde západne od Londýna 20. mája 2017, ktorý sledujú družičky a chlapci.
Potom, čo sa Pippa Middleton otočila na svadbe svojej sestry Kate s princom Williamom, promovala v sobotu na svadbe s hviezdami v anglickom vidieckom kostole z družičky na nevestu. 33-ročná, oblečená v couture šatách od britského návrhára Gilesa Deacona, sa vydala za finančníka Jamesa Matthewsa (41) na ceremónii, na ktorej sa zúčastnili kráľovský pár a tenisová hviezda Roger Federer. (Fotografický kredit: KIRSTY WIGGLESWORTH/AFP/Getty Images)

Dvojicu obklopovali ich chlapci a družičky vrátane rozkošného princa Georga a princeznej Charlotte. Middleton a Matthews si tiež navzájom dali nežný bozk uprostred hullabaloo po obrade.

Naplánovali honosnú recepciu na pozemku Bucklebury Carole a Michaela Middletona, kde bola na oslavy nevesty a ženícha umiestnená veľká sklenená konštrukcia.

Svadba Pippy Middleton Jamesa Matthewsa

ENGLEFIELD GREEN, ANGLICKO - 20. MÁJ: Pageboy Princ George z Cambridge vyvádza družičky a chlapcov z kostola po tom, čo sa jeho teta Pippa Middleton vydala za Jamesa Matthewsa po svadobnom obrade v kostole svätého Marka 20. mája 2017 v Englefield Green v Anglicku. (Foto Justin Tallis - WPA Pool)

Svadba Pippy Middleton Jamesovej s matkou

ENGLEFIELD GREEN, Anglicko - 20. mája: Pippa Middleton a James Matthews odchádzajú po svadbe s Catherine, vojvodkyňou z Cambridge na svadbe Pippy Middleton a Jamesa Matthewsa v kostole svätého Marka 20. mája 2017 v Englefield Green v Anglicku. (Foto Samir Hussein/Samir Hussein/WireImage)

Svadba Pippy Middleton Jamesovej s matkou

Engelfield, Anglicko - 20. mája: Pippa Middleton a James Matthews sa po svadbe v kostole svätého Marka 20. mája 2017 v anglickom Englefielde usmievajú. Middleton, sestra Catherine, vojvodkyne z Cambridge, sa vydala za správcu hedgeových fondov Jamesa Matthewsa v sobotu na slávnostnom ceremoniáli, kde bola jej svadobná hostina spolu so sestrou Kate a princami Harrym a Williamom aj jej neter a synovec princ George a princezná Charlotte. (Foto Kirsty Wigglesworth - Pool/Getty Images)

Svadba Pippy Middleton Jamesovej s matkou

Pippa Middleton a jej nový manžel James Matthews odchádzajú z kostola po svadobnom obrade v Kostole svätého Marka, keď sa 20. mája 2017 v Englefield Green v Anglicku vydajú družičky a chlapci. (Foto Justin Tallis - WPA Pool/Getty Images)

Na samotnú svadbu bola Pippa ohromená v nádherných bielych šatách od Gilesa Deacona, o ktorom sa dlho špekulovalo, že by sa mal ujať vytúženej úlohy návrhára šiat.

Matthews a Middleton sú priatelia viac ako desať rokov a krátko spolu chodili v roku 2012, aby sa niekoľko rokov vydali každý svojou cestou. V roku 2015 sa dvojica zmierila a o rok neskôr sa zasnúbili. Nevesta - ktorá sa prvýkrát dostala do centra pozornosti ako svadba sestry Kate Middletonovej v roku 2011 - je plánovačom udalostí a autorkou. Ženích medzitým spoluzakladal hedžový fond, na ktorý v súčasnosti dohliada a spravuje ho.