Hlavná Móda Pozrite sa na svadobné šaty Galia Lahav z týždňa svadobnej módy

Pozrite sa na svadobné šaty Galia Lahav z týždňa svadobnej módy

Tu je najnovšia kolekcia návrhára, ktorá sa dostane na svadobné dráhy. Svadobné šaty Galia Lahav Eyal Nevo Aktualizované 18. apríla 2021

Každá nevesta chce svadobné šaty, v ktorých sa cíti jedinečná návrhárka Galia Lahav a luxusné couture kolekcie. Izraelská módna návrhárka sa odlišuje honosnými šatami s ozdobnými detailmi, vyrobenými podľa presných mier neviest-a to všetko bez toho, aby ste sa s nimi museli osobne stretnúť. Vďaka jedinečnej technológii značky sú svadobné šaty Galia Lahav prispôsobené presným špecifikáciám nositeľa, čím poskytujú nevestám dokonalý zážitok z couture svadobného oblečenia. Kým nevesty môžu zažiť ukážky návrhárových šiat u luxusných predajcov z celého sveta, každé svadobné šaty sú načrtnuté, ušité a ozdobené na mieste v sídle Galia Lahav v Tel Avive v Izraeli.

Nižšie nájdete všetky šaty z kolekcie Galia Lahav z roku 2022.

Svadobné šaty Galie Lahavovej na jar 2022

Galia Lahav ozdobila svadobné šaty s trúbkou Eyal Nevo

Šaty „Blair“; zdobené trúbkové svadobné šaty s korzetovým živôtikom s výstrihom do V a geometrickými priečnymi výstrihmi.

Francúzske čipkované svadobné šaty Galia Lahav s tylovými mašľovými rukávmi Eyal Nevo

Šaty „Amanda“; Francúzske čipkované svadobné šaty s hlbokým výstrihom do V a dlhými rukávmi doplnené kaskádovými tylovými mašličkami.

ako urobiť stuhu
Galia Lahav korálkové čipkované svadobné šaty s priesvitnými bokmi Eyal Nevo

Šaty „Angie“; korálkové čipkované svadobné šaty s priesvitnými bokmi, spodným chrbtom a tylovým vlečkom.

Mini šaty Galia Lahav s čipkovanou sieťovinou a perím Eyal Nevo

Mini šaty „Bebe“; korzetové mini šaty bez ramienok s čipkovanou sieťovinou a perím.

Tylové spoločenské šaty Galia Lahav s ozdobenými ramienkami Eyal Nevo

„Brooksove“ šaty; tylové spoločenské šaty s hlbokým korzetovým živôtikom, zdobenými ramienkami a ručne vyšívanými ružovými kvetmi.

Galia Lahav vyšívané čipkované svadobné šaty Eyal Nevo

Šaty „Eddie“; vyšívané čipkované svadobné šaty s hlbokým výstrihom a srdiečkovým výstrihom.

Tylové spoločenské šaty Galia Lahav s priesvitným korzetom a balónovými rukávmi Eyal Nevo

Šaty „Gale“; tylové spoločenské šaty s úplným korzetom a šnurovacím živôtikom, balónovými rukávmi, skladanou tylovou sukňou a vyšívanými kvetinovými aplikáciami.

Čipkované spoločenské šaty mimo rameno Galia Lahav Eyal Nevo

Šaty „Gimaya“; Plesové šaty z čipky a tule s výstrihom cez plece s korzetovým živôtikom, 3D kvetinovou výšivkou a iskrivou sukničkou.

Dvojtónové svadobné šaty z hodvábneho tylu Galia Lahav Eyal Nevo

Šaty „Magia“; dvojfarebné svadobné šaty z trónu z hodvábneho tylu s ručne vyšívanými kvetinovými aplikáciami a priliehavým zlatým živôtikom s ramienkami mimo ramien.

Spoločenské šaty bez ramienok Galia Lahav s nariaseným tylovým lemom Eyal Nevo

Šaty „Mimosa“; Spoločenské šaty bez ramienok s 3D čipkou, kvetinovou výšivkou, korzetovým živôtikom a skladaným tylovým lemom.

Bledoružové a biele vyšívané spoločenské šaty Galia Lahav Eyal Nevo

Šaty „Casey“; svetlo ružové a biele ručne vyšívané spoločenské šaty so srdiečkovým výstrihom, ramienkami mimo krku a trblietavou godetovou sukňou.

druhé svadobné šaty nadmernej veľkosti
Fit-and-flare svadobné šaty Galia Lahav s priehľadnými bočnými panelmi Eyal Nevo

„Julesove“ šaty; priliehavé svadobné šaty s priehľadnými bočnými panelmi a odnímateľnými rukávmi.

Galia Lahav Francúzske čipkované a hodvábne tylové svadobné šaty s dlhým rukávom Eyal Nevo

Róba „Rania“; Svadobné šaty z francúzskeho čipky a hodvábu s priliehavým výstrihom, odopínateľnými dlhými rukávmi a nízkym otvoreným chrbtom.

Hodvábne tylové spoločenské šaty bez ramienok Galia Lahav Eyal Nevo

„Poľovnícke“ šaty; Spoločenské šaty z tylového hodvábu bez ramienok so srdiečkovým výstrihom, ozdobnou sukňou z vlásia, živým korzetom a živôtikom

Saténové spoločenské šaty Galia Lahav s odopínateľnými naberanými rukávmi Eyal Nevo

Šaty „Lady G“; saténové spoločenské šaty s odopínateľnými naberanými rukávmi a vrchným korzetom peplum.

Mini šaty z peria Galia Lahav s tylovou podprsenkou Eyal Nevo

Mini šaty „Bebe“ s overkirt; korzetové minišaty bez ramienok s čipkovanou sieťovinou a perím s odopínateľnou priesvitnou tylovou sukňou posypanou perím.

Dizajnér Galia Lahav Signature Style

Často definované ako honosné, zmyselné a luxusné nevesty nenosia svadobné šaty Galia Lahav, aby zostali bez povšimnutia. Bezchybne navrhnuté šaty často obsahujú siluety krivolaké, dramatické otvorené chrbty, hlboké výstrihy, prepracované ozdoby a kaskádové vláčiky, aby získali nezameniteľný očarujúci vzhľad. Každý couture výtvor má urobiť odvážne vyhlásenie a zároveň zvýrazniť prirodzenú krásu nevesty.

Stručná história návrhárky svadobných šiat Galia Lahav

Módna kariéra Galie Lahavovej sa začala v roku 1984, keď opustila oblasť vzdelávania, aby sa mohla pustiť do svojich snov o dizajne. Dom Couture Galia Lahav zahájila tvorbou kolekcií svadobných a večerných odevov, ktoré si získali jej medzinárodné uznanie. Svadba Galia Lahav je považovaná za jednu z prvých návrhárok, ktoré vytvorili svadobné šaty s výrazne zmyselnou príťažlivosťou. Nebála sa experimentovať so strategicky umiestnenými vystrihovacími panelmi a úplnou tkaninou, ktorá bola príťažlivá pre sexy, ale náročnú nevestu.

Kolekcie Galia Lahav 2022 sú dnes k dispozícii u 70 luxusných maloobchodníkov v 40 krajinách, pričom hlavné predajne sa nachádzajú v Tel Avive, Los Angeles, New Yorku a Hamburgu. Vedie spoločnosť po boku dizajnérky Sharon Severovej a generálneho riaditeľa spoločnosti Idana Lahava, jej syna.

milujem citáty pre neho

Ďalšie štítky Galia Lahav

Svadobné šaty Galia Lahav sú navrhnuté pod dvoma odlišnými značkami v rámci Tel Avivského módneho domu. Spolu s ich na mieru vyrobenou radou svadobných šiat v cene od 7 000 do 20 000 dolárov značka navrhuje aj pod ich značkou GALA by Galia Lahav, ktorá bola uvedená na trh v roku 2016. GALA by Galia Lahav funguje ako moderná línia vyrábaná na zákazku a prináša honosná estetika značky na dostupnejší cenový bod od 4 000 do 7 000 dolárov. Okrem svadobných šiat Galia Lahav návrhár vyrába aj luxusné kolekcie večerného oblečenia, ktoré sa stali obľúbenými medzi klientmi celebrít.

História zbierky Galia Lahav

Za posledných 30 rokov svadobné šaty Galia Lahav urobili veľké vlny v svadobnej móde s návrhmi, ktoré priťahujú pozornosť očarujúcich, módnych žien z celého sveta. Jeden z najobľúbenejších šiat tejto značky, „Bella“, má dizajn s dlhým rukávom s hlbokým výstrihom a trblietavou výšivkou - čo predstavuje odvážny podpisový štýl Galie Lahavovej. Šaty „Bellina“, ďalší veľmi populárny dizajn, majú romantickejší prístup so splývavým ružovým hodvábnym tylom a splývavými rukávmi mimo ramena s modernou estetikou Popolušky.

Či už sa budú cítiť zmyselnejšie, romantickejšie alebo niekde medzi tým, fanúšikovia izraelského návrhára s napätím očakávajú, čo budú mať svadobné šaty Galia Lahav 2022 pripravené.

Slávne nevesty Galia Lahav

Beyoncé si skvele obliekla šaty „Thelma“ z viktoriánskej zbierky Galie Lahavovej na slávnostnom obnovení sľubu 2018 s Jay-Z. Šaty disponovali rukávmi mimo pleca, ozdobami z kryštálu a perly Swarovski a sukňou z rybieho chvosta, ktorá obopína krivky. Dizajn Thelma, inšpirovaný svadobnými šatami kráľovnej Viktórie, bol vhodným výberom pre vždy štýlovú kráľovnú Bey.

Večerné šaty Galia Lahav boli navrhnuté tak, aby sa hodili aj pre tie najpôvabnejšie príležitosti. Uskutočnili sa tu celebrity vrátane Gal Gadot, Emma Stone, Jennifer Lopez, Lucy Liu, Chrissy Teigen a Katy Perry.

Zábavné fakty o Galii Lahavovej

V roku 2017 pozvala Fédération Française de la Haute Couture Galiu Lahavovú na účasť na týždni módy v Paris Couture, čím sa stala prvou izraelskou módnou návrhárkou, ktorá sa predstavila na podujatí určujúcom kariéru.

Galia Lahav Predchádzajúce zbierky svadobných šiat

Kolekcia svadobných šiat Galia Lahavovej na jeseň 2021 „Tancujúca kráľovná“

Galia Lahav Ballerina

Dvojdielne spoločenské šaty „Ballerina“ bez ramienok s korzetovým živôtikom, kvetinovými aplikáciami a mašličkou vzadu. Objemnú tylovú sukňu po podlahu je možné vyzliecť a odhaliť tak mini šaty s tylovou polovicou sukne.

Darčeky k 8. výročiu pre ňu
Galia Lahav Celeste

Tylové šaty „Celeste“ v tvare A s vyšívanými sklenenými korálkami a nadrozmernou mašľou na mieru, ktorá sa zapína na bočný popruh.

Galia Lahav Lais

Jednodielne hodvábne puzdrové šaty z kryštálu „Lais“ Swarovski s ozdobeným korzetovým vrchom a krepovou sukňou.

Galia Lahav Sabrina

Šaty „Sabrina“ do červena a zo slonoviny s priehľadným korzetom so štvorcovým výstrihom, 3D kvetmi a výšivkou zo strieborných kryštálov.

Galia Lahav Carla

Vyšívané trúbkové šaty „Carla“ s hlbokým výstrihom, hlbokým chrbtom a čistým lemovaním.

Galia Lahav Cherie

Plesové šaty „Cherie“ s véčkovým výstrihom s korzetovým živôtikom vyšívaným okvetnými lístkami a spodnou sukňou z tulipánu s dvojfarebným tylom.

Galia Lahav Dorianne

Čipkované spoločenské šaty „Dorianne“ s ilúznym výstrihom, rukávmi s čiapkou a otvorenou chrbtom na kľúčovú dierku.

Galia Lahav Idilliya

Čipkované šaty z morskej panny „Idilliya“ s dramatickými krídlovými rukávmi a hlbokým výstrihom.

Galia Lahav Pavlova

Hodvábny tylový a čipkový šat typu „Pavlova“ s korzetovým živôtikom a ilúznym výstrihom.

Galia Lahav Ria

Hodvábny tylový a saténový šat typu „Ria“ s výstrihom do výstrihu, výstrihom z korzetu a ručne zdobenými kvetinovými aplikáciami.

Galia Lahav Seraphina

Šumivé tylové spoločenské šaty „Seraphina“ s skladanými lampiónovými rukávmi a priehľadným korzetom.

nápady na zásnubný darček pre pár
Galia Lahav Donatella

Ručne vyšívané kvetinové šaty 'Donatella' s hlbokým výstrihom, ilúziou dlhých rukávov a otvoreným chrbtom.

Galia Lahav Giovanna

Nebeské vyšívané spoločenské šaty „Giovanna“ s tylovou sukňou z veterníka a úplným korzetom bez ramienok.

Galia Lahav Margot

Čipkované šaty z morskej panny „Margot“ so srdiečkovým výstrihom a hlbokým krížom.

Ak sa chcete pozrieť na všetky galérie Svadobného týždňa módy, rady týkajúce sa svadobných šiat a ďalšie, navštívte stránku lizapourunemerenbleus.org/bridal-fashion-week.