Hlavná Celebrita Serena Williams o svojej nadchádzajúcej svadbe: „V inom živote som bola svadobným plánovačom“

Serena Williams o svojej nadchádzajúcej svadbe: „V inom živote som bola svadobným plánovačom“

 Serena Williams / Reddit Foto s láskavým dovolením Sereny Williams / Reddit

Žena mnohých talentov! Tenisová superstar Serena Williamsová sa teší na plánovanie všetkých detailov v nej nadchádzajúca svadba k spoluzakladateľovi Redditu Alexis Ohanian.

35-ročný športovec sa objavil v austrálskej televíznej šou Projekt v piatok 13. januára a prediskutovali predbežné fázy plánovania.

„Áno, je to vzrušujúce! Je to naozaj vzrušujúce,“ povedal Williams. Tenisové eso a technický guru sa zasnúbili cez prázdniny a pár to vhodne oznámil na… Reddit! Pre návrh Ohanian zorganizoval romantický, prekvapivý útek do Ríma, kde položil otázku pri tom istom stole, kde sa prvýkrát stretli.

Na samotnej svadbe bude Williams tým, kto bude všetko organizovať. Hviezda povedala, že by rada naplánovala veľký deň, ktorý bude zahŕňať stretnutia s kvetinármi, predajcami a ďalšími. „Plánujem udalosti vlastne neustále,“ poznamenala najlepšie hodnotená svetová tenistka. „Akcie robím každý rok. Robím všetko od jedla cez vzhľad až po všetko.”

V skutočnosti by mohla mať alternatívnu kariérnu možnosť. 'Myslím, že v inom živote som bola svadobným plánovačom,' povedala. 'Alebo len plánovač udalostí.'

Williamsová minulý týždeň opäť na Reddite debutovala so svojím veľkým zásnubným prsteňom, ale namiesto toho upozornila na svoje tenisky. „Zásnubná hra s topánkami,“ napísala, vedľa fotografie seba so svojím budúcim manželom.