Hlavná Celebrita Serena Williamsová dala bozk snúbencovi Alexisovi Ohanianovi na Australian Open: Pozrite si jeho roztomilú reakciu!

Serena Williamsová dala bozk snúbencovi Alexisovi Ohanianovi na Australian Open: Pozrite si jeho roztomilú reakciu!

 Serena Williamsová fúka bozk Serena Williamsová zo Spojených štátov amerických oslavuje víťazstvo vo svojom semifinálovom zápase proti Mirjane Lucic-Baroni z Chorvátska na 11. dni Australian Open 2017 v Melbourne Parku 26. januára 2017 v austrálskom Melbourne. (Foto: Pat Scala/Getty Images)

Zapečatené bozkom na dvore. Tenisový šampión Serena Williamsová oslávila svoje semifinálové víťazstvo na Australian Open vo štvrtok 26. januára pusou svojmu snúbencovi, Alexis Ohanian .

35-ročná Williamsová, ktorá zvíťazila nad Chorvátkou Mirjanou Lučić-Baroniovou, sa pozrela na svoju lásku na tribúne a potom urobila sladké gesto.

33-ročný Ohanian len ťažko skrýval svoje vzrušenie z tribúny a predviedol hanblivý prejav. The Reddit spoluzakladateľ sa vo štvrtok zúčastnil semifinále so svojou budúcou svokrou Oracene Price.

 Serena Williamsová

Serena Williamsová, spoluzakladateľka Redditu Alexis Ohanian (vpravo) a jej matka Oracene Price (vpravo) sa usmievajú po víťazstve nad Chorvátkou Mirjanou Lucic-Baroniovou počas semifinálového zápasu ženskej dvojhry v deň 11 tenisových Australian Open. turnaj v Melbourne 26. januára 2017. / AFP / GREG WOOD / OBRÁZOK OBMEDZENÝ NA REDAKČNÉ POUŽITIE – PRÍSNE ŽIADNE KOMERČNÉ POUŽITIE (Fotografia by mala byť uvedená GREG WOOD/AFP/Getty Images)

 Serena Williamsová

MELBOURNE, AUSTRÁLIA – 26. JANUÁRA: Alexis Ohanian, snúbenica Sereny Williamsovej zo Spojených štátov, sa usmieva po jej semifinálovom víťazstve proti Mirjane Lucic-Baroni z Chorvátska v deň 11. dňa Australian Open 2017 v Melbourne Parku 26. januára 2017 v austrálskom Melbourne. . (Foto: Pat Scala/Getty Images)

Ohanian tiež na Instagrame vyjadril podporu svojej snúbenici a svojej budúcej švagrinej, Venus Williamsová , keď sa proti sebe postavia na piatkovom finále v Rod Laver Arene. 'Bude to historické finále #Williams na #AusOpen,' napísal Ohanian popri akčnom zábere Sereny počas jej posledného zápasu. „Som taký hrdý a vďačný, že som toho svedkom. Dúfam, že všetci budete sledovať tieto dve legendy AKA moja snúbenica a sestra.'

Toto bude historické #WilliamsFinals na #AusOpen. Som tak hrdý a vďačný, že som toho svedkom. Dúfam, že všetci budete sledovať tieto dve legendy AKA moja snúbenica a sestra. 📸 @zebra.h

Fotografia, ktorú zverejnil Alexis Ohanian (@alexisohanian) na

Serena oznámili zasnúbenie páru ešte v decembri v poetickom Reddit príspevok. 'Prišiel som domov. Trochu neskoro. Niekto mal pre mňa zbalenú tašku. A čakal kočík. Cieľ: Rím,“ napísala. „Aby ma odprevadil na moje vlastné ‚očarujúce‘. Späť tam, kde sa naše hviezdy prvýkrát zrazili. A teraz to bol celý kruh. Pri jednom stole sme sa prvýkrát stretli náhodou. Ale podľa výberu. Dole na koleno. Povedal 4 slová. A ja som povedal áno.'

Ohanian zo svojho konca dodal: 'A urobil si zo mňa najšťastnejšieho muža na planéte.'