Hlavná Celebrita Seth Rogen a Amy Schumer pripíjajú na manželstvá osôb rovnakého pohlavia vo vírusovej reklame Bud Light na „svadby“

Seth Rogen a Amy Schumer pripíjajú na manželstvá osôb rovnakého pohlavia vo vírusovej reklame Bud Light na „svadby“

 bud svetlo svadba amy schumer seth rogen Pozrite si novú virálnu reklamnú kampaň Bud Lighta s Amy Schumerovou a Sethom Rogenom v hlavných úlohách.

Opekanie na lásku. Bud Light spustil novú reklamnú kampaň v hlavnej úlohe Amy Schumer a Seth Rogen na počesť mesiaca LGBT Pride v júni.

Najnovšia 30-sekundová reklama značky piva s názvom „Svadby“ poukazuje na podporu spoločnosti pre páry rovnakého pohlavia – s pomocou komiksov Schumer a Rogen, ktorí spolu predtým hrali v reklamách Bud Light's Super Bowl 2016.

Reklama sa začína tým, že sa pár zastaví na svadobnej hostine dvoch novomanželov, Steva a Grega. Rogen a Schumer rýchlo vymenúvajú, prečo sú svadby homosexuálov „rovnaké ako každá svadba“. Žartujú o príliš horlivých chytačoch kytíc, bolestne nepríjemných prejavoch a torte.

Hviezdy sa neskôr dostanú na tanečný parket, kde ich sprevádzajú hostia. „Bud Light hrdo podporuje právo každého vziať si, koho chce,“ chváli sa Rogen, keď spolu so Schumerom navrhujú prípitok. 'Pre ženícha a ženícha!'

V novej tlačovej správe Bud Light vysvetlil načasovanie svojej nezabudnuteľnej novej reklamy. „Jún je vrcholom svadobnej sezóny a v Amerike je tiež mesiacom LGBT Pride,“ oznámila nápojová spoločnosť. 'Preto je práve teraz čas rozprúdiť národnú konverzáciu oslavou každého druhu svadby - a každý má právo vziať si kohokoľvek.'

Preto je to nové miesto. „Rozmanitosť a inklúzia sú súčasťou našej DNA ako značky a ako spoločnosti,“ uvádza sa vo vyhlásení. Prezident Barack Obama oficiálne vyhlásil jún 2016 za mesiac hrdosti lesbičiek, gejov, bisexuálov a transrodových osôb (LGBT) 31. mája. 26. jún 2016 bude ročným výročím legalizácie manželstiev osôb rovnakého pohlavia historickým Najvyšším súdom USA. rozhodnutie.

Sledujte vyššie.