Hlavná TV Sezóna 3, epizóda 8 Rekapitulácia „Vydatá na prvý pohľad“: Ashley hovorí Davidovi, že nie je jej typ

Sezóna 3, epizóda 8 Rekapitulácia „Vydatá na prvý pohľad“: Ashley hovorí Davidovi, že nie je jej typ

  Ashley Doherty a David Norton z filmu Ženatý na prvý pohľad V ôsmej epizóde Married at First Sight povedala Ashley Doherty manželovi Davidovi Nortonovi, že ho fyzicky nepriťahuje. Kredit: FYI

Napriek tomu Vydatá na prvý pohľad účastníci začali proces pripravený „usadiť sa“, všetky tri ich manželstvá sa ukázali ako všetko, len nie vyrovnané.

V epizóde z 19. januára s názvom „Breaking Down Barriers“ jedného manžela vyhodia z domu, zatiaľ čo druhý čelí zničujúcej realite. Ak ste sa ešte nenasýtili Vydatá na prvý pohľad dráma, čítajte ďalej. Rozoberieme najdôležitejšie (a slabé)…

David Norton a Ashley Doherty: Potom, čo sa jeho bozk pokazil epizóda z minulého týždňa , David ide von s chalanmi. Tlačia na neho, aby zistili, kedy prvýkrát dostal bozk od svojej manželky, a sú šokovaní, že sa to ešte nestalo. 'To je hrozné,' hovorí jeden z Davidových priateľov a novomanžel s tým nesúhlasí. „Myslel som si, že už by som svoju ženu pobozkal,“ hovorí divákom a priznáva, že nevie, čo má robiť.

'Zdá sa, že je... tak trochu na svojom vlastnom pláne,' hovorí Davidov priateľ Eric pred kamerou, 'a zdá sa, že trochu postavila stenu... takže si myslím, že to je niečo, čo sa bude musieť zmeniť, inak to nebude pekné. .“ Marc hovorí Davidovi, že si myslí, že „to dáva 110 % a mám pocit, že ona tomu dáva 5 %. Jeho priatelia ho však naďalej podporujú, pretože David si je istý, že manželstvo môže fungovať.

Neskôr je David na služobnej ceste, takže Ashley používa FaceTime, aby zostala v kontakte. „To robia normálne manželské páry,“ hovorí divákom a Davidovi chýba jeho žena . 'Videl som ju každý deň,' priznáva, 'takže sa naozaj neteším na deň bez nej.' Ďalej hovorí, že dúfa, že „ona to cíti rovnako“, hoci jeho manželka nenaznačuje, že by jej chýbal.

Keď sa David vráti domov z výletu, poďakuje Ashley za toľké domáce práce a objíme ju. Zlepší náladu tým, že ju zdvihne a hodí na posteľ, ale jej pes Belle je okamžite v režime strážneho psa. 'Len vyhodí moju hru doľava a doprava,' smeje sa David a Ashley zatvorila šteniatko z izby.

svadobné šaty čierno-biele

Neskôr v epizóde novomanželia grilujú. Ashley sa zoznámi s niekoľkými Davidovými priateľmi. Všetci spolu vychádzajú a ona ich objíma a David priznáva, že je rád, že ich „objíma“. „Dúfam, že nás to posunie správnym smerom,“ hovorí divákom, no čoskoro ho čaká šok.

Dr. Joseph, Vydatá na prvý pohľad psychológ, navštívi pár a Ashley priznáva, že má ťažké časy posunúť sa za hranice priateľstva s Davidom. Lekár jej pripomína, že jej vzor kladie príliš veľký dôraz na vzhľad a že súhlasila, že vyskúša niečo nové. Ashley sa rozplače a povie, že nechce ublížiť svojmu manželovi, ale práve to sa jej podarí.

'Je naozaj nepríjemné o tom hovoriť,' hovorí Ashley, keď sa do rozhovoru zapojí jej manžel. 'Keď som do toho šiel, bol som otvorený byť v inom type vzťahu, než na aký som bol zvyčajne zvyknutý.' David vyzerá zdrvený, keď si uvedomí, že jeho žena áno žiadna príťažlivosť k nemu , ale šúcha ju po chrbte, keď vidí, že je naštvaná. 'Nie som fyzicky typ človeka, s ktorým Ashley randí,' hovorí divákom, 'ale stále to bolí.'

Ashley má „pocit paniky a uviaznutia“ a David sa cíti „stratený“. „Ja len neviem, kam odtiaľto ideme,“ hovorí divákom. A žiaľ, nevieme ani my.

Úloha Neila Bowlusa a Sama: Novomanželia sa rozhodli presťahovať do Samovho domu, pretože jej nedávne povýšenie v práci malo za následok dlhšie dochádzanie. Neil nie je nadšený, ale chápe to, pretože je „veľmi šťastný, že žije so [svojou] manželkou bez ohľadu na to, kde to môže byť“.

Som do teba tak zamilovaný, že sa to stále zlepšuje

Prvé ráno u nej Sam povie Neilovi, že pre neho nemá náhradný kľúč; neponúkne, že si ho nechá vyrobiť, a povedala mu, že budú musieť koordinovať plány. Neil nemá žiadny šatník a posteľ je malá v Samovom malom byte. Mladomanželia musia zápasiť aj s jej spolubývajúcou, z čoho je normálne príjemný Neil veľmi nepríjemný.

Sam v to ráno necháva manžela v kuchyni a hovorí mu: „Betty Crocker to spraví“. Zmizne so svojou spolubývajúcou na poschodí, takže Neil je úplne zmätený. „V mojich očiach by manželstvo nemalo byť,“ hovorí divákom a neskôr sa rozhodne uzavrieť od srdca k srdcu so svojou ženou . Povie jej, že chce nájsť ich vlastné miesto, ale Sam sa hnevá, že jej to nepovedal skôr. 'Úplne chápem, odkiaľ pochádza,' priznáva Sam. „Len sa mi nepáči, že sa musím sťahovať. Je to len vyčerpávajúce.' Obviňuje svojho manžela z toho, že sa správa „falošne“, na čo on reaguje slovami: „Učím sa od najlepších.

Sam je okamžite naštvaná a žiada svojho manžela, aby odišiel. Keď nevyhovie, vyrúti sa z miestnosti a kričí: „Nechaj ma na pokoji. nechcem sa s tebou rozprávať. Vypadni, Neil,“ a tak vyjde von. Vysvetľuje divákom, že to bol „žartovný úder, pretože to Sam robí stále“. Neskôr sa ospravedlní svojej manželke, ktorá priznala, že odpovedala „zle“.

Rozhodnú sa žiť oddelene, kým si nenájdu svoje vlastné miesto a neskôr Dr. Joseph vyzdvihne dobrú vec. 'Zaujímalo by ma, či... a do akej miery... Samina úroveň stresu ovplyvňuje jej vnímanie Neila,' pripúšťa, 'rovnako ako jej reakcie na Neila.'

Neil plánuje prekvapenie na narodeniny svojej manželky; idú na večeru s tajomnou vraždou. Sam dostane úlohu v hre a zdá sa, že miluje byť hviezdou show. „Mám pocit, že sa s Neilom zbližujeme,“ hovorí divákom a priznáva, že jej manžel začína chápať. „Takto som si predstavoval manželstvo,“ priznáva Neil, ale obávame sa, že toto manželstvo má problémy.

Traja Russell a Vanessa Nelsonovi: Stretávajú sa na gauči, ale Vanessa nemá náladu na rozprávanie. Tres chce, aby mu jeho žena otvorila oči, no ona je ticho, keď sa pozerá na telefón. „Uvedomujem si, že jej trvá dlho, kým sa otvorí ľuďom,“ hovorí o svojej manželke. 'Len mám pocit, že ak mi dáte vedieť o probléme, mohol by som vám pomôcť vyriešiť ho.' Ale Vanessa to priznáva Vydatá na prvý pohľad divákov, že si to musí „pretriediť“ sama.

Keď sa psychologička stretne s novou nevestou, prizná, že sa bojí, že nakoniec vynaloží „všetko úsilie“. Má strach z opustenia potom, čo jej otec odišiel, keď bola tínedžerkou. „Neviem, ako budeme fungovať, ak sa nebudeme môcť porozprávať o maličkostiach,“ priznáva Tres lekárovi a potom sa s ním pár stretne. Doktor Joseph vysvetľuje, že ich minulosť ich mohla spojiť, keďže Tresova matka odišla, keď bol ešte malé dieťa.

Novomanželia sa vyberú na výlet, aby navštívili Vanessinu mamu, ktorá v rozhovore s Tresom vysvetlí, že jej dcéra sa vypne, keď je naštvaná. Tres je rád, že má nejaký prehľad, a je odhodlaný zabezpečiť, aby manželstvo fungovalo.

Neskôr v posteli sa manželia začnú rozprávať a vyzerajú, ako keby boli zaľúbiť sa . Nebolo by úžasné počuť prvé „Milujem ťa“ v show? V ten moment držíme palce!

Náhľad: Dňa 26. januára Vydatá na prvý pohľad epizóda, Tres a Vanessa si užijú rande s maľovaním a množstvom vína. Sam sa zrúti v slzách s Neilom. A David zavolá Ashley, že svojmu manželstvu nedala 100%.