Hlavná TV Sezóna 3, Rekapitulácia epizódy 9: „Ženatý na prvý pohľad“: „Neviem, či ťa mám rád“

Sezóna 3, Rekapitulácia epizódy 9: „Ženatý na prvý pohľad“: „Neviem, či ťa mám rád“

  David Norton a Ashley Doherty's wedding on Married at First Sight V deviatej epizóde Married at First Sight David Norton svojej manželke Ashley Doherty povedal, že si nie je istý, či ju má rád. Kredit: FYI

Len pred týždňami sme sa stretli s Vydatá na prvý pohľad singla vôbec prvýkrát. Odvtedy sa vzali, medové týždne spolu, presťahovali sa a pokúsili sa spojiť svoje životy.

Zatiaľ čo diváci fandia jednému z novomanželských párov, ktorým sa zdá, že sa im darí, ďalšie dva zápasy rozprúdia búrlivé diskusie na sociálnych sieťach a odchádzajú Vydatá na prvý pohľad fanúšikovia sa čudovali, prečo sa vôbec zhodovali.

ako urobiť dvojitý uzol

V epizóde s názvom „Making Memories“ z 26. januára odborníci šou zadávajú párom domácu úlohu a niektorí novomanželia dostanú „F“ pre nedostatok úsilia. Poďme sa pozrieť na dráma že Vydatá na prvý pohľad diváci sa učia očakávať každý týždeň.

David Norton a Ashley Doherty: 'Je to strela pre moje ego, ale nie neočakávaná,' ​​hovorí David o Ashley prijímanie aby ho nepovažovali za fyzicky príťažlivého v epizóde z minulého týždňa. 'Bolí ma viac, že ​​som sa to musel dozvedieť od niekoho iného [a] že Ashley sa o naše manželstvo nestarala natoľko, aby mi to priniesla.' Ashley povie Davidovi, že mu nechcela ublížiť, ale on vystrelil: „Neurobil si to. Mal si na to niekoho iného. To je to, čo ma trápi.'

Ashley sa cíti ohromený, zatiaľ čo David priznáva, že sa cítil ‚zradený‘. Nezaregistroval som sa do ‚Best Friends at First Sight‘,“ hovorí divákom. 'Chcel som ženu.'

Keď Vydatá na prvý pohľad odborníci zadajú manželom domácu úlohu, David sa rýchlo podelí o tri veci, ktoré má na svojej žene najradšej. Miluje jej „pocit lojality“ a to, že sa ho snaží spoznať. A jeho treťou obľúbenou vecou na nej je, že má „láskavé srdce“.

Keď je rad na Ashley, aby vymenovala tri veci, ktoré oceňuje na svojom manželovi, nepríde na nič, takže Davida zarazí. 'Preboha, na toto je ťažké odpovedať,' hovorí, čo divákov prinúti skrčiť sa.

ako legálne zmeniť svoje priezvisko v Kalifornii

'Aký zmysel majú tieto domáce úlohy, ak ich neskúsiš?' pýta sa rozčúlený David divákov. „Ak ma na konci dňa nebudeš mať rád, dobre; Viem si s tým poradiť. Ale ak vám odborníci, ktorým zveríme svoje životy, zadajú úlohu a vy to splníte, áno, mám s tým problém.“

Ashley vysvetľuje svojmu manželovi, že je „pomalá“, na čo jej on odpovie, že „ide tak pomaly, ako ja osobne viem“. Frustrujúco hovorí divákom, že je „čas zložiť tréningové kolesá“ v ich vzťahu. Navrhuje, aby si našli čas na to, aby si napísali, čo si vlastne chcú povedať.

„Chcem, aby som sa aj naďalej snažila pracovať na našich výzvach,“ číta Ashley svojmu manželovi, „ale som vyčerpaná.“ David nemôže uveriť, že jeho žena nevložila do úlohy viac úsilia. Odpovedá tak, že si prečíta, čo jej napísal. „Romanticky povedané, neviem, či ťa mám rád, mám alebo môžem s tebou nadviazať spojenie, alebo nie,“ hovorí Ashley. 'Snažím sa byť pozitívny, bojovať proti tomuto pocitu a chcieť toto spojenie, pretože to chcem.'

„Keď som ťa prvýkrát stretol, naozaj som to cítil a naozaj som to chcel,“ pokračuje, „ale naozaj odo dňa, keď mi doktor Joseph povedal, nie tebe, že ma nepovažujem za fyzicky príťažlivú, som bol vypínať.'

'Nechcela som ti ublížiť,' priznáva Ashley. 'Nemôžem to vziať späť.' A keď sa jej David spýta, či „čaká, kým sa hodiny skončia“, odpovie úprimne. „Teraz na to nemôžem odpovedať,“ hovorí, „ale môžem povedať, že mám pocit, že veci sú naskladané proti nám.“ David je zjavne vystresovaný, ale stále je odhodlaný nájsť spôsob, ako to urobiť.

Keď pár navštívi doktor Greg, povzbudí ich, aby spolu robili niečo aktívne. Daruje im aj ich svadobný album v nádeji, že sa pár spojí. Mladomanželia sa neskôr nad fotkami smejú a David si myslí, že jeho manželka na nich vyzerá nádherne. Povie jej, že jeden konkrétny obrázok je „ako z časopisu“.

Neskôr si dvojica zahrá kickball a zdá sa, že obaja sú vo svojom živle. 'Konečne si myslím, že sme na dobrom mieste,' hovorí Ashley divákom a David cíti nádej.

  Svadba Vanessa a Tres sa vzali na prvý pohľad

Vanessa a Tres spolu prehodili svoj svadobný album a boli ohromení tým, ako ďaleko sa ako pár dostali. Poďakovanie: L. Hunter Photography

Traja Russell a Vanessa Nelsonovi: Títo Vydatá na prvý pohľad Novomanželia vezmú Vanessinho psa Nolu na výcvik psov, aby sa šteniatko naučilo „sociálnym zručnostiam“. Tres hovorí svojej žene, že vidí „typ matky, ktorou by ste boli“, pričom vysvetľuje, že „vychováva“. Tres by raz chcela mať deti a Vanessa by chcela chlapca a dievča. „Som trochu viac štruktúrovaná,“ hovorí nová nevesta, „a on je trochu voľnejší“, čo by podľa nej mohlo viesť k „skvelej výchove“.

Keď neskôr pracujú na svojej úlohe od odborníkov, Vanessa povie Tresovi, že oceňuje, že chodil na Nolin tréning. Oceňuje to je taká namyslená a že jej dosť záležalo na tom, aby mala zvieratko vycvičené.

'Robíš zo mňa lepšieho človeka,' hovorí Tres svojej žene, ktorá je v úcte k manželovej úprimnosti. Keď idú spať, Tres povie dobrú noc a Vanessa odpovie: 'Povedz čo?' Pod prikrývkou sa chichotajú a ona má zjavne na mysli viac než len spánok.

Keď doktor Greg navštívi pár, Vanessa vysvetľuje, že by sa rada „spoznala na duchovnej úrovni“. Tres priznáva, že sa každý deň modlí za požehnanie ich manželstva. Nová nevesta by sa tiež rada „zaujímala o svoje koníčky“. Tres má rada basketbal, zatiaľ čo ona uprednostňuje „kultúrne veci“, ako sú múzeá. Doktor ich požiada, aby si začali spoločne vytvárať spomienky, a daruje im ich svadobný album.

nápady na obrázky pergoly

Novomanželia majú rande a rozhodli sa maľovať a piť víno pri „Sip and Stroke“. Tres rozosmeje divákov, keď im povie, že ich ‚pohladí, keď dopijem‘.“ Spoločne vytvoria nádherné plátno a idú si domov vziať jedlo a zavolať Tresovej babičke.

Neskôr v epizóde pripravuje Tres taco šalát pre svoju manželku. Večeru si užívajú na gauči, neskôr si prezerajú svoje svadobné fotografie. Vanessa je prekvapená, ako ďaleko sa dostali za 3,5 týždňa od svadby. „Mám pocit, že sme konečne skutočný manželský pár,“ priznáva a nenecháva divákov na pochybách, že sa rozhodnú zostať spolu.

  Sam a Neil sa vzali na svadbe na prvý pohľad

Na radu duchovného poradcu Grega Epsteina Sam uvaril Neilovi tradičné židovské jedlo. Poďakovanie: L. Hunter Photography

Úloha Neila Bowlusa a Sama: Títo novomanželia stále žijú oddelene a trávia čas s priateľmi a rodinou. Sam je na večeri so svojou mamou, ktorá dúfa, že jej dcéra bude fungovať v jej manželstve. Sam hovorí, že Neil je „veľmi pasívne agresívny“, ale rozhovor nezachádza oveľa ďalej.

čo si obliecť na svadbu ako hosť

Neil má za sebou svojho suseda Charlieho, ktorý sa pýta novomanžela, ako sa má jeho manželstvo. Neil vysvetľuje, že ich pár má problém „nájsť spoločnú reč, aby sa spojili“. Hovorí, že k svojej žene pociťuje rovnakú úroveň príťažlivosti ako v deň ich svadby. Jeho príťažlivosť sa nezvýšila, pretože vzťah sa nepohol dopredu.

Neskôr, keď Sam a Neil sedia koleno po koleno a držia sa za ruky pri zadaní domácej úlohy, Neil to berie veľmi vážne. Dvojica je vyzvaná, aby neprerušila dotyk ani očný kontakt celú minútu. Počas úlohy sa však Sam na svojho manžela hlúpo škerí. jej nedostatok vážnosti veľmi ho otravuje. Priznáva, že je sklamaný, že „zľahčuje situáciu“.

Keď doktor Greg navštívi pár, Sam hovorí o svojej viere. Je Židovka a Neil má záujem dozvedieť sa viac o jej náboženstve. Novomanželia neskôr v Samovej kuchyni pripravia macesovú polievku a zemiakové placky. „Vyzerá to tak, že chce zostať ženatý,“ hovorí Sam divákom o zážitku zo spájania, „takže to vo mne vyvoláva pocit nádeje.“

Pri večeri sa Neil otvorí o svojom detstve a skalnom vzťahu s otcom. Obaja sa dostanú do emócií, keď sa Sam podelí o príbeh straty babičky. „Mám pocit, že sme na správnej ceste,“ hovorí divákom. 'Mám pocit, že teraz sme vlastne jednotka.'

Náhľad: Vychádza v epizóde 2. februára Vydatá na prvý pohľad Sam vezme Neila na svoju hodinu vzdušného tanca a zdá sa, že naňho zapôsobilo. Ashley konfrontuje Davida po tom, čo dostala správu, že jej manžel požiadal inú ženu na drink. Vanessa a Tres narazili na ťažkú ​​situáciu, keď mu povedala, že musí začať myslieť s „manželskou mentalitou“.