Hlavná Celebrita Shawn Johnson a Andrew East Medové týždne v Nape, zdieľajte svadobné fotografie

Shawn Johnson a Andrew East Medové týždne v Nape, zdieľajte svadobné fotografie

  Shawn Johnson medové týždne Shawn Johnson zdieľala na Instagrame fotografie z medových týždňov s Andrewom Eastom. Kredit: s láskavým dovolením Shawn Johnson/Instagram

Teraz, keď sú olympijská gymnastka Shawn Johnson a jej manžel atlét z NFL Andrew East zosobášení, je čas na podrobnosti o svadbe a medových týždňoch!

Svadba páru bola v sobotu 16. apríla potvrdené Faircityfire a nevesta, ktorá bola o plánovaní svadby veľmi verejná, už začala zdieľať zábavné detaily.

Dvaja 24-roční mladíci sa minulý víkend zosobášili počas krásnej ceremónie vonku v Nashville, Tennessee. Johnson aj East boli obklopení veľkými svadobnými večierkami s 9 sprievodcami na každej strane. Nádhernú svadbu naplánovala Sara Fried, majiteľka Fête Nashville: Luxusné svadby .

Johnson zdieľala na Instagrame v pondelok 18. apríla obrázok svojich mnohých krásnych družičiek s plnými vlasmi a mejkapom, všetky oblečené v zodpovedajúcich bielych róbach. „Tieto dámy sú moje všetko,“ napísala k fotografii. 'Najlepší priatelia a sestry na celý život!' Jedinou nepasujúcou róbou bola nevestina, ktorá od ostatných len vyčnievala púdrovo modrou farbou a nádychom bielej čipky okolo manžiet. Pred svadbou Johnson zdieľal podrobnosti s The Faircityfire o tom, ako sa dievčatá spojili, keď ju oslavovali. rozlúčka so slobodou v Chicagu.

Tieto dámy sú pre mňa všetkým 😊 Najlepšie kamarátky a sestry na celý život! #družičky

Fotografia, ktorú zverejnil Shawn East (@shawnjohnson).

Nevesta tiež zdieľala niekoľko záberov zo skúšobnej večere, na ktorej boli ženíchovi futbaloví kamaráti z Kansas City Chiefs Nick Williams a Dustin Colquitt. 'Ďalšia zábava z tohto víkendu s našou rodinou Chiefs,' napísal Johnson k obrázku hráčov NFL a ich manželiek, 'Možno ešte nie sú v KC, ale navždy nazývame tieto krásky a pánov priateľmi.' East teraz hrá za Oakland Raiders.

Ďalšia zábava z tohto víkendu s našou rodinou Chiefs! 😊 Možno ešte nie je v KC, ale navždy nazývam tieto krásky a pánov priateľmi. #skúšobná večera #svadobný víkend

Fotografia, ktorú zverejnil Shawn East (@shawnjohnson).

A hoci nevesta na Instagrame stále číta @ShawnJohnson, zlatá olympijská medailistka už zmenila svoj životopis na „Shawn East WIFE! Youtuber. olympionik. Motivačný rečník. Šampión DWTS. Najpredávanejší NYTimes!”

Len deň po ich svadbe, v nedeľu 17. apríla, Tanec s hviezdami zdieľal potešujúce: „Blahoželám #DWTSAlum @shawnjohnson k svadbe tento víkend. Prajem vám život plný radosti a šťastia,“ spolu s a rýchle a úžasné video zo svadby páru na svojom Instagrame.

Johnson vyhral 8. sériu Dancing With the Stars s tanečným partnerom Markom Ballasom (kto navrhol BC Jean vlani v novembri ) a bol na druhom mieste v šou All-Stars 14. sezóny.

Svadobná videomontáž sa začína tým, že Johnson sa zozadu približuje k východu, aby sa prvýkrát pozrel na svoj svadobný deň. Nevesta vyzerá nádherne vo svojich vlastných svadobných šatách Olia Zavozina bez ramienok, vlasy má napoly zopnuté dohora, s jemnými kučerami na chrbte.

Video pokračuje tým, že čoskoro nastávajúca pani Andrew East má teraz na sebe dlhý závoj, zatiaľ čo ju otec vedie uličkou; video ju zachytáva, ako mu stláča ruku, keď sa usmieva a pozerá na svojho snúbenca.

Naskytne sa nám pohľad na miesto svadby snúbencov, na oltár s veľkými kamennými oblúkmi pokrytými bledými kaskádovými kvetmi a zeleňou a na podstavec oltára, ktorý je obklopený polenami rôznych veľkostí a stĺpovými sviečkami. „rustikálna“, no zároveň „elegantná“ svadba ako Johnson spomínané na Instagrame minulý rok!

Pán a pani East nastupujú na Napa Valley 😎😜 a Oakland #medové týždne

Fotografia, ktorú zverejnil Shawn East (@shawnjohnson).

Novomanželia sa podelili aj o niektoré podrobnosti o svojej svadobnej ceste, ktorá sa odteraz koná v štáte Kalifornia. Zdvihnutím flaut so šampanským a vyhlásením „Mr. & Mrs. East nastupujúci do Napa Valley a Oaklandu,“ manželia predviedli Eastovu novú, jednoduchú svadobnú kapelu a Johnsonovu trblietavú diamantovú stuhu, ktorá dopĺňa jej súpravu v pondelok na Instagrame.