Hlavná Celebrita Shawn Johnson sa oženil s hráčom NFL Andrewom Eastom v 'Elegantnej, zábavnej' svadbe

Shawn Johnson sa oženil s hráčom NFL Andrewom Eastom v 'Elegantnej, zábavnej' svadbe

 Svadba Andrewa Easta a Shawna Johnsona Andrew East a Shawn Johnson sa zosobášili 16. apríla. Poďakovanie: Jason Merritt/Getty Images

Je to oficiálne! Shawn Johnson je ženatý! Zlatou medailou ocenený olympionik a Tanec s hviezdami šampión sa oženil so svojou dlhoročnou láskou, hráčom NFL Andrewom Eastom, v sobotu 16. apríla, Johnsonov zástupca potvrdzuje Faircityfire .

Pred obradom sa Johnson (24) venoval Instagramu. Zverejnila fotografiu rodiny a priateľov páru spolu s popisom, ktorý svojim sledovateľom naznačuje, čo deň prinesie. „Dnes je ten deň...“ zdieľala. 'Urobme tento #svadobný deň.'

Dnes je ten deň... Urobme to dieťa 💏 #svadobný deň

Fotografia, ktorú zverejnil Shawn Johnson (@shawnjohnson).

Johnson bola otvorená s fanúšikmi už od čias svojej snúbenice romantický návrh Wrigley Field . Počas mesiacov a týždňov pred svadbou udržiavala svojich sledovateľov v obraze. A nová nevesta nebola jediná, ktorá vyšla na verejnosť so svojím vzrušením. East, 24, odpočítaval dni tiež. Začiatkom tohto týždňa sa na Instagrame podelil o sladkú fotku zamilovaných. S jeho rukami láskyplne ovinutými okolo svojej budúcej nevesty, očividne nadšenej, že sa stane jej manželom. „Už len pár dní... #letsgo #cantwait #shawnanddrewsayido,“ napísal k obrázku.

Už len pár dní... #letsgo #cantwait #shawnanddrewsayido

Fotografia, ktorú zverejnil Andrew East (@andrewdeast).

Deň predtým, ako povedali: „Ja,“ rozkošné duo vykonalo dôležitú predsvadobnú záležitosť; vyzdvihli sobášny list! Budúci ženích sa o svoje novinky podelil so svetom prostredníctvom sociálnych sietí. Zdvihol dokument, aby ho sledovali, keď s láskou hľadel na svoju usmievajúcu sa snúbenicu.

Práve sa to stalo skutočným... @shawnjohnson #marriagelicense

Fotografia, ktorú zverejnil Andrew East (@andrewdeast) na

Fanúšikovia šťastného páru vedeli, že sa blíži ich svadobný deň. Johnson pred dvoma týždňami zažila počas svojej rozlúčky so slobodou v Chicagu výbuch. „Pretože všetky moje najlepšie priateľky sú z celej krajiny; Málokedy ich vidím,“ povedala pre The Faircityfire ,,takže stráviť s nimi 48-hodinový kolotoč bolo to najlepšie.' BFF sa opäť stretli na vysnívanom svadobnom dni páru!

Keďže netrpezlivo čakáme na detaily svadobného dňa, sme si istí jednou vecou... Láska medzi Johnsonom a Eastom sa v ich vysnívaný deň nedala poprieť. Počas an Otázky a odpovede na Instagrame koncom minulého roka dala budúca nevesta jasne najavo, že je úplne uchvátená svojím budúcim manželom. 'Vždy som sníval o svojom očarujúcom princovi a našiel som ho!' vytryskla. Johnson tiež dal nasledovníkom predstavu o téme svadby; bolo by to 'trochu rustikálne, ale elegantné a len zábavné!' zdieľala.

Sme tak šťastní, že novomanželia po ich svadobnom dni, čo ako prvý potvrdili People. Gratulujeme manželom Andrew East! Vaša rozprávka sa práve začala.