Hlavná Celebrita Shia LaBeouf hovorí, že jeho svadba v Las Vegas s Miou Goth bola skutočná dohoda

Shia LaBeouf hovorí, že jeho svadba v Las Vegas s Miou Goth bola skutočná dohoda

 Shia a Mia goth Shia LaBeouf a Mia Goth sú videní v Hollywoode 30. augusta 2014 v Los Angeles v Kalifornii. (Foto: GONZALO/Bauer-Griffin/GC Images)

Skutočný obchod! Shia LaBeouf navštívil Ellen Show v utorok 18. októbra diskutovať o rôznych témach, vrátane svoju nedávnu svadbu v Las Vegas . Ubezpečil to 30-ročný herec Ellen DeGeneres že jeho svadba 10. októbra nebola kaskadérsky kúsok a že on a jeho nevesta, britská herečka Mia Goth , skutočne sa oženil.

'Plánom bolo, aby to bola súkromná dohoda,' povedal LaBeouf DeGeneres. Vysvetlil, že dvojica si vymenila sľuby vo Viva Vegas Wedding Chapel a zdieľala, že v balíku „King Tut“ bol zahrnutý živý videostream.

„Povedal som: „Vieš, to naozaj nepotrebujeme. V skutočnosti si vezmeme malú súkromnú nahrávku,“ zaspomínal si novomanžel. „Mali sme tam naše mamy. Povedali, že žiadny problém.'

 Shea Ellen

Shia LaBeouf dobehne Ellen DeGeneres. (Fotokredit: Michael Rozman/Warner Bros.)

darčeky pre pár k 25. výročiu svadby

Po návrate domov dostali LaBeouf a jeho nevesta slovo že TMZ streamovali ich svadbu . „Tak som zavolal a povedali: ‚Niekto stlačil nesprávne tlačidlo, na ktoré sa video odošle TMZ .'“

Bývalý Disney herec však vidí striebornú hranicu v tom, že má svadbu nahranú. „[Naši] otcovia tam nemohli byť, takže bolo celkom pekné, že ich tam istým spôsobom máme,“ povedal.

 Na tejto fotografii zverejnenej Warner Bros., moderátorka talkshow Ellen DeGeneresová robí rozhovor s kandidátkou na demokratickú prezidentku Hillary Clintonovou počas nahrávania

Na tejto fotografii zverejnenej Warner Bros., moderátorka talkshow Ellen DeGeneresová robí rozhovor s kandidátkou na demokratickú prezidentskú kandidátku Hillary Clintonovou počas natáčania „The Ellen DeGeneres Show“ v priestoroch Warner Bros. v Burbanku v Kalifornii (Foto: Michael Rozman/Warner Bros. )

nápady na čierno-zlatú tortu

Samotná svadba bola veľmi Vegas! Predstaviteľom páru bol imitátor Elvisa a tanečnica hula zabávala novomanželov a ich rodiny. LaBeouf vyzeral byť počas obradu emotívny a rozplakal sa, keď sa Goth zaviazal „navzájom si adoptovať psov“.

LaBeouf a Goth sa stretli pred štyrmi rokmi pri nakrúcaní Nymfoman: zväzok II.


Pozrite si rozhovor LaBeoufa s DeGeneresom vyššie.