Hlavná Celebrita Shia LaBeouf sa oženil s Miou Goth na svadbe v Las Vegas

Shia LaBeouf sa oženil s Miou Goth na svadbe v Las Vegas

 Shia LaBeouf LONDÝN, SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO - 19. október: Shia LaBeouf a Mia Goth sa zúčastňujú záverečného galavečera 'Fury' na Odeon Leicester Square 19. októbra 2014 v Londýne, Anglicko. (Foto Fred Duval/FilmMagic)

Svet bol možno práve svedkom vysokoprofilovej svadby. Herec Shia LaBeouf sa v pondelok 10. októbra v Las Vegas oženil so svojou dlhoročnou priateľkou Miou Goth.

Celý ceremoniál prekvapenia, ktorý sa konal v známej kaplnke Viva Las Vegas v Sin City, vysielal naživo TMZ v pondelok poobede. Zatiaľ však neexistuje žiadna oficiálna dokumentácia o manželskej licencii páru, takže verejnosť môže špekulovať, či ide o ďalší z mnohých kúskov bývalého herca Disney.

Na samotnom ceremoniáli bol predstaviteľ Elvisa slúžiaci ako úradník. O zábavu sa postarala hula tanečnica a LaBeouf vyzeral, akoby počas svadby plakal. Ženích mal na sebe oblek, zatiaľ čo nevesta mala na sebe čipkované biele šaty.

LaBeoufa to dojalo k slzám, keď sa on a jeho manželka zaviazali „navzájom si adoptovať psov“. Hercova matka bola tiež svedkom ceremónie, ktorá sa skončila za melódie „Hladné srdce“ od Brucea Springsteena.

Hviezdy sa prvýkrát stretli pred štyrmi rokmi pri nakrúcaní Nymfoman: zväzok II. Na titulky sa dostali vlani v júli, keď sa v Nemecku dostali do veľmi ostrej bitky, čo zdokumentoval náhodný okoloidúci.