Hlavná „Kuchynské Vzory Lodné kuchyne (dizajnové nápady)

Lodné kuchyne (dizajnové nápady)

Tu zdieľame nádherné nápady na dizajn kuchynských lodí vrátane dosiek na stenách, stropoch a ostrovoch. Krásna kuchyňa s bielymi skrinkami, lodným ostrovom a stenami s posuvnými dverami stodoly z dreva a otvorenými policamiV poslednej dobe trendy v interiérovom dizajne zaznamenávajú veľa návratov z minulých štýlov, aktualizovaných a kontextualizovaných do súčasných aplikácií. Jedným z týchto trendov sú moderné farmy, ktoré, ako už názov napovedá, kombinujú čisté línie a jednoduché prvky modernizmu s textúrou, surovosťou / rustikálnou kvalitou statkov. Jedným z konkrétnych aspektov statkov, ktoré sme v poslednej dobe videli častejšie, sú palubné dosky. Či už na stenách, strope alebo na skriniach, lodná klapka bola začlenená do mnohých súčasných aplikácií.

Shiplap je ľahké kombinovať s modernejšími štýlmi, pretože je dostatočne jemný na to, aby splýval, ale má tiež veľmi výrazný vzhľad, ktorý môžete ľahko spojiť s interiérmi na statku / v rustikálnom štýle. Okrem toho sa pomerne ľahko inštalujú, teraz sú vyrobené z rôznych materiálov (ktoré si môžete vybrať v závislosti od oblasti použitia alebo vášho rozpočtu) a tiež v rôznych veľkostiach a farbách. Je to veľmi jednoduchý spôsob, ako vylepšiť vzhľad každého moderného priestoru.

Ak chcete do svojej kuchyne ten naozaj jemný nádych rustikálneho nádychu, položte na ňu dosky na šupiny kuchynský ostrov alebo kuchynské skrinky je jednoduchý spôsob, ako to urobiť. Na obrázku vyššie sú znázornené palubné dosky na malom kuchynskom ostrovčeku. Dosky boli dokončené v rovnakej farbe ako kuchynský ostrov, čo je veľmi jemné a spája ich so súčasným vzhľadom priestoru.

Obsah

Kuchynská stena Shiplap

Krásna kuchyňa s bielymi stenami lodí, dlaždicami metra, mramorovými doskami a podlahou z tvrdého drevaV prípade kuchýň s obloženými skrinkami by mohlo byť jednoduchšie namiesto nich nainštalovať palubné dosky na steny. V závislosti od efektu, ktorý chcete dosiahnuť, môžete experimentovať so širokými doskami, úzkymi doskami alebo dokonca s horizontálnymi a vertikálnymi aplikáciami. Veľmi základná biela farba laku na palubných doskách umožňuje jemné prelínanie pozadia, napriek tomu dodá vašej kuchyni dostatočnú hĺbku a textúru.

Kuchyňa s lodnými stenami, biele skrinky, modrý ostrov a drevené podlahyTáto celobiela kuchyňa má kuchynské skrinky vo francúzskom štýle a na svojej stene používa zvislé palubné dosky, ktoré vytvárajú ilúziu vyššej výšky stropu.

Kuchyňa s bielymi stenami lodí, bielymi skrinkami a doskami z mäsiarskeho blokuVďaka o niečo užšej doske a tlmenej svetlo krémovej farbe vytvárajú tieto vodorovné lodné dosky priestor vyváženejší a symetrickejší.

Kuchyňa s lodnými stenami so zapustenou chladničkou, bielymi skrinkami a backsplashom z bieleho metraPridanie širokých vodorovných dosiek na lode na tieto steny definitívne dotvára rustikálny vzhľad tejto kuchyne. Dosky sú tiež príjemnou mriežkou, ktorou sa môžete riadiť pri inštalácii nástenných políc a kuchynských doplnkov.

Kuchyňa s backlapom na stene s prízvukomKlapka poskytuje vizuálnu kontinuitu so vzorom vytvoreným dlaždicami metra na stenách kuchynskej linky. Ale na rozdiel od dlaždíc metra sa dosky na prepravu lodí inštalujú jednoduchšie a rýchlejšie.

Kuchyňa s kancelárskym kútikom pre lode a vstavaným stolomAk v kuchyni nemáte toľko priestoru na stene, aby ste sa s nimi mohli pohrať, môžete tiež zvážiť vloženie dosiek na lode ako svoj protiútok. Nezabudnite ho udržiavať na suchých miestach, ak používate drevo alebo iné materiály, ktoré sa ľahko deformujú vlhkosťou.

Kuchyňa s kancelárskym kútom Shiplap

Kuchyňa s lodným skriňovým kútikom s policamiHorizontálne doskové dosky na kancelárskych zákutiach tiež dodávajú povrchu pekný textúrny prvok a sú tiež užitočným vodítkom pre inštaláciu rámov a iného príslušenstva na stenu.

Kuchyňa s barom Shiplap

Kuchyňa s lodným kútikom, veľkým ostrovom, bielymi skrinkami a kremennými doskamiMôžete tiež nainštalovať shiplaps na oblasti, ktoré chcete zvýrazniť alebo sa stať ústredným bodom. Napríklad v tejto kuchyni bola stena malého barového kúta obložená bielymi doskami lodných šácht, vďaka čomu vynikla oproti svetlým taupe maľovaným stenám kuchyne.

Kuchyňa s jedálenským kútom Shiplap

Kuchyňa s lodnými obkladmi a bielymi skrinkamiPre túto kuchyňu s otvoreným priestorom pridaním svetlo šalviovo zelených šácht na doskách na stenách banketového priestoru na sedenie / jedáleň vzniká ilúzia, že ide o samostatný priestor z dôvodu rozdielu v štruktúre / vzore, aj keď technicky neexistuje žiadna stena. oddeľuje ju od kuchyne a obývacej časti. Pozrieť viac lodné jedálne tu.

Kuchyňa s obkladom Shiplap

Malá kuchyňa s bielymi stenami lodí, skrinkami a backsplashom dlaždíc metra

Ak nechcete pokryť celú stenu stenou (najmä pre tých, ktorí sa zaoberajú usadzovaním prachu a nečistôt na drážkach), je príjemnou alternatívou ich inštalácia na steny ako obloženie. Poskytuje rovnaký jemný rustikálny efekt, ale inštaluje sa iba v prístupných výškach, čo uľahčuje údržbu.

Malá kuchyňa so stenami pre lode

Biela kuchyňa s klenutým lodným stropom a sivým ostrovčekom na bokochTáto kuchyňa ukazuje skutočne kreatívny spôsob, ako skryť nevyužitý priestor nad vašimi kuchynskými skrinkami. Namiesto toho, aby zostal otvorený (čo zvyčajne vedie k hromadeniu prachu), boli pridané falošné lúče a obložené vodorovnými doskami lodí, aby sa stal súčasťou dizajnérskeho príbehu.

čo potrebuješ k sobášu

Stropná kuchyňa Shiplap

Chata kuchyňa so stropom a stenami lodí, biele skrinky, drevené dosky a otvorené policeAk má váš priestor nádherný sedlový strop, ako je tento príklad, môžete ho viac okoreniť použitím dosiek, ktoré pridajú textúru a zvýšia pozornosť stropu. V dnešnej dobe ich môžete dostať v rôznych materiáloch, povrchových úpravách a textúrach, takže ak je masívne drevo mimo vášho rozpočtu alebo ak je vaša oblasť náchylná na termity, môžete namiesto toho zvážiť použitie uPVC prepravky s doskami s perom a drážkou.

Kuchyňa s lodným stropom, zvýrazňujúcou stenou, ostrovnými a bielymi zapustenými panelovými skrinkamiHorizontálna lodná priehradka použitá na stenách a strope dodáva v tejto jednoduchej kuchyni v rustikálnom štýle pocit kontinuity a harmónie.

Kuchyňa so stenami a stropom lode a bielymi skrinkamiPomocou obyčajného bieleho lodný strop Dizajn pomáha zmierniť tmavé, teplé tóny podláh a prízvukovej steny, čo vytvára vyváženejší vzhľad tejto kuchyne a jedálenského priestoru.

Kuchyňa s lodným stropom a spätným zrkadlom, biele skrinky a čierna digestorÚzke dosky použité na strope tejto malej kuchyne s kuchyňou jej dodávajú veľmi retro atmosféru, ktorá sa dokonale hodí k celkovému štýlu priestoru.

Backlaplash pre kuchyňu Shiplap

Statková kuchyňa so skrinkami krémovej farby v prevedení backlaplashPre oblasti, ktoré nie sú vystavené príliš vysokej vlhkosti alebo teplu, dáva pridanie šmýkačky na spätné zrkadlo namiesto použitia kameňa trochu štrk a charakter, typické pre domy vo vidieckom štýle.

Kuchyňa s bielym lodným stropom a ostrovom, bielymi skrinkami a podlahou z tmavého drevaPoužitie zásielky na backsplash v tomto príklade demonštruje, ako sa dá použiť vizuálna vodiaca čiara pri rozhodovaní o vašich výškach otvorenej police.

Shiplap Kitchen Island

Ak nie ste pripravení investovať do pokrytia celej svojej steny alebo stropu doskami, možno na dosiahnutie požadovaného vzhľadu postačí použitie lodnej šupky na vašom kuchynskom ostrove. Vďaka spoločnému použitiu stropu a ostrova však vzniká harmonický kuchynský dizajn, ktorý spolu dobre ladí.

Kuchyňa s lodným ostrovom, bielymi skrinkami, kremennými doskami a backsplashom dlaždíc metraTáto inštalácia na lodi na fasáde kuchynského ostrova je jemná, ale napriek tomu stačí na vydanie rustikálnych domácich vibrácií.

Veľká kuchyňa s trepacími skrinkami a šedým ostrovom s prízvukom na lodi s mramorovými doskamiToto je ďalší skvelý príklad kuchynských ostrovov s doskami. Dosky kuchynských ostrovov sa dokonale zhodujú s obkladom lode použitým na kryte odsávača pár a vytvárajú tak symetriu a harmóniu v celkovom vzhľade.

Kuchyňa s vlastným lodným ostrovomTento krásny dizajn kuchyne využíva jemné šedé akcentované dosky pre lode po stranách veľkého ostrova. Farba dosiek sa perfektne hodí k spätnému chodu šedej dlaždice metra a poskytuje upokojujúci kontrast k bielym skrinkám v štýle šejkra.

Shiplap domáci bar s barovými stoličkami a kuchynskými skrinkamiPoužitím širších dosiek vyzerá tento kuchynský ostrov rozhodne väčší, ako v skutočnosti je!

Kuchyňa s regenerovaným dreveným lodným ostrovom a digestorom s bielymi skrinkami a sivým backsplashom dlaždíc metraNamiesto bežného kuchynského dizajnu je týmto priestorom suterénny domáci bar s polostrovom Shiplap a sedením v barovej stoličke. Svetlosivá farba použitá na kuchynský polostrov kontrastuje pekne s tmavšou farbou na stenách a skrinkami z tmavého dreva, zatiaľ čo závesné osvetlenie, svetlý koberec a geometrický backsplash pomáhajú udržiavať celkový dizajn jasný.

Tento príklad je skvelou pripomienkou, že palubné dosky nie sú dodávané iba v bielej farbe (aj keď sú najobľúbenejšie). Kuchynský ostrov je v tomto príklade obložený zvetranými drevenými doskami, čo dodáva každej doske jedinečný odtieň a textúru. Viac nájdete na tejto stránke regenerované drevené kuchynské ostrovy .