Hlavná Svadobné Správy Zásady dodania a objednávky

Zásady dodania a objednávky

Pre informáciu: Ak sa vaša objednávka doručuje prostredníctvom služby USPS, môže vám doručenie trvať trochu dlhšie kvôli nedávnym oneskoreniam dodávky USPS.

Spracovanie objednávky a dodanie

Náš tím sa nemôže dočkať, až nám pošle vaše krásne výtlačky. Vaša objednávka bude vytlačená a odoslaná do štyroch pracovných dní (šesť pracovných dní pre knihy návštev) z nášho tlačového zariadenia v Utahu. Objednávky zoskupujeme, takže ak ste si spolu s inými položkami objednali aj knihu hostí, celú objednávku vám odošleme do šiestich pracovných dní.

Sme radi, že môžeme ponúkať paušálne dodanie pre všetky adresy v USA. Medzinárodná doprava nie je v súčasnej dobe k dispozícii. Doba dodania sa líši v závislosti od vami preferovaného spôsobu dopravy:

USPS Priority Mail - odhadované doručenie do 7 pracovných dní

tradičný darček k 5. výročiu svadby

USPS Express Mail - odhadované doručenie do 6 pracovných dní

Jedna sadzba FedEx—Odhadované dodanie do 6 pracovných dní

Poznámka: Objednávky zasielané na adresu P.O. Krabica alebo adresa na Aljaške alebo na Havaji budú odoslané prostredníctvom Ground FedEx Ground, čo môže trvať až 11 pracovných dní.

ako uviazať polovičný windsorský uzol

FedEx Standard cez noc - odhadované doručenie do 5 pracovných dní

Vezmite prosím na vedomie: Objednávky zasielané cez FedEx Standard Overnight môžu byť doručené až nasledujúci pracovný deň, ak sú odoslané v piatok.

Nemôžeme zaručiť dodacie lehoty, preto sa snažte poskytnúť dodatočný čas na doručenie, ak potrebujete objednávku do konkrétneho dátumu.

Poznámka: Ak vaša objednávka obsahuje poznámky k návrhu, vytlačenie adresy hosťa alebo lístky, náš tím dizajnérov vás bude kontaktovať prostredníctvom e -mailu a dokončí vašu objednávku. Opravy a dodacie lehoty začnú plynúť po schválení tlače.

Objednali ste si vzorové balenie? Dodávame ich prostredníctvom prvotriednej pošty USPS, ktorá ponúka obvyklé dodacie lehoty 1-2 týždne. Sledovanie objednávok bohužiaľ nie je k dispozícii s touto službou.

Zmeny objednávky

Tlač sa začne krátko po zadaní objednávky. Potrebujete vykonať zmeny? Zavolajte nám čo najskôr na číslo (800) 443-5289 a náš tím vás bude informovať, či je to možné.

ženích iný oblek ako družbovia

Už ste dostali objednávku? Kontaktujte nás prosím do 14 dní od prijatia balíka. Budeme s vami spolupracovať na opätovnom vytlačení a odoslanie vašej objednávky pôvodným spôsobom dodania. Ak vaša objednávka obsahuje preklep, ktorý bol schválený počas procesu platby alebo pri práci s dizajnérom, radi vám ponúkneme zľavnenú dotlač.

Presnosť farieb

Pri navrhovaní kancelárskych potrieb pamätajte na to, že digitálny náhľad predstavuje 80% až 90% presnosť v zobrazovaní farieb a očakáva sa primeraná odchýlka medzi digitálnym nátlačkom a výtlačkami. Ak sa farba vašich vytlačených kariet nezhoduje s vašou vytlačenou vzorkou alebo s našimi vzorkovníkmi farieb (súčasťou balenia vzoriek), kontaktujte nás ohľadom bezplatnej dotlače. Ak si prajete objednať karty v inej farbe, radi vám ponúkneme zľavnenú dotlač.

Kvalita fotografií

Pokiaľ ide o tlač fotografií, kvalita vašich výtlačkov závisí od kvality odoslanej fotografie. Neváhajte sa na nás obrátiť s akýmikoľvek otázkami o tom, ako sa vaša fotografia vytlačí - radi vám pomôžeme! Pri navrhovaní kancelárskych potrieb pamätajte na to, že digitálny náhľad predstavuje 80% až 90% presnosť v zobrazovaní farieb a očakáva sa primeraná odchýlka medzi digitálnym nátlačkom a výtlačkami. Náš nástroj na prispôsobenie vás upozorní, ak je rozlíšenie vašej fotografie nižšie ako 300 dpi. Nemôžeme vydať dotlač alebo vrátenie platby za objednávky obsahujúce fotografie s nízkym rozlíšením, ktoré môžu spúšťať výstrahy.

Dotlač a vrátenie peňazí

Našim cieľom je vždy dodávať bezchybné a nádherné výtlačky. Pretože všetky papiernictvo je tlačené na zákazku, vrátenie tovaru neakceptujeme. Dotlač je však k dispozícii v zriedkavých prípadoch, keď problém s tlačou ovplyvnil vašu objednávku.

svadobná nočná bielizeň nadmernej veľkosti

Potrebujete požiadať o dotlač? Čo najskôr sa obráťte na [email protected] s nasledujúcimi informáciami:

  • Tvoje meno
  • Vaše telefónne číslo
  • Vaše sedemmiestne číslo objednávky (nachádza sa na e-mailovom doklade alebo v histórii objednávok vášho účtu)
  • Stručný popis problému
  • Fotografie zobrazujúce problém, nasnímané podľa možnosti v prirodzenom svetle
  • Fotografia vášho baliaceho lístka
  • Ak chcete, aby vás kontaktoval telefón alebo e -mail

Málo času? Ak o vašu dotlač požiadame do piatich pracovných dní od svadby, môžeme namiesto toho poskytnúť vrátenie peňazí.

Kontakt

Potrebujete pomoc? Sme tu pre vás. Kontaktujte [email protected] alebo volajte (800) 443-5289.