Hlavná Celebrita Showrunner filmu „Game of Thrones“ David Benioff v prejave Emmy oznámil svoje 10. výročie svadby Amande Peetovej

Showrunner filmu „Game of Thrones“ David Benioff v prejave Emmy oznámil svoje 10. výročie svadby Amande Peetovej

Romanopisec David Benioff a herečka Amanda Peet sa zúčastňujú 68. ročníka udeľovania cien Primetime Emmy v Microsoft Theatre 18. septembra 2016 v Los Angeles v Kalifornii. (Foto Barry King/Getty Images)

Hra o tróny „spolutvorca, David Benioff , chce, aby sa svet dozvedel, že je hrdý na to, že je ženatý s herečkou Amanda Peetová .

Talentované duo oslávi 30. septembra desať rokov manželstva, no milujúci manžel to videl Ceny Emmy za rok 2016 v nedeľu, 18. septembra, ako ideálnu príležitosť poslať skoré jubilejné pokriky svojej manželke.

priemerné náklady na cieľové svadby

Počas dvoch samostatných ďakovných prejavov 45-ročný scenárista určite pridal ďakovný list svojej 44-ročnej neveste. Diváci si všimli, keď Benioff neoslovil svoju manželku celým menom v jednom, ale v oboch svojich prejavoch.

„Amanda Peet, o týždeň máme 10. výročie. Desať rokov nepretržitej zábavy. Veľmi ťa milujem,“ povedal po tom, čo získal cenu za výnimočný dramatický seriál. Pred zmienkou o ich troch deťoch tiež uviedol Peetovo priezvisko. 'Henry, Frankie, Molly, veľmi vás milujem,' uzavrel svoj prejav. 'A je mi veľmi ľúto, že budúci týždeň odchádzam preč a... a je mi to ľúto.'

Twitter sa rozžiaril komentármi týkajúcimi sa Benioffovho výberu slov. Jeden tweet dokázal zachytiť, čo si niektorí diváci živého vysielania mysleli.

„Áno, David Benioff, vieme, že si ženatý s Amandou Peetovou. Nemusíte stále vyslovovať jej celé meno, len aby ste sa pochválili. 😉 # Emmy,“ písalo sa v príspevku.

svadobný obrázok mary kate olsen

Ďalší tweet si jednoducho robil srandu z oceneného režiséra. „Rád by som poďakoval svojej žene, Amande Peetovej. amanda peet, ktorá je moja manželka. herečka, amanda peet. sme manželia. ja. jej.' – david benioff,“ znelo komické posolstvo.

A Benioff nielen že niekoľkokrát zakričal na svoju manželku... Svoju neochvejnú lásku k nej ukázal aj svojimi činmi na obrazovke. Pred prijatím poslednej Emmy večera dal Peetovi dramatický bozk.

Benioff a Peet spolu chodili päť rokov, kým sa v roku 2006 vzali.