Hlavná Celebrita Skylar Astin vyronil „veľa sĺz“ počas svadobného obradu s Annou Campovou

Skylar Astin vyronil „veľa sĺz“ počas svadobného obradu s Annou Campovou

Herci Anna Camp a Skylar Astin hodnotia súťaž „Pitch Perfect-esque“ v Toronte na festivale NXNE na námestí Yonge Dundas 16. júna 2016 v kanadskom Toronte. (Foto: George Pimentel/WireImage)

Aca-emocionálne. Bolo to len pred mesiacom, keď Skylar Astin a Anna Campová vydatá v rustikálnej Kalifornii svadba , ale herec si bude navždy pamätať živé detaily a momenty, ktoré sa odohrali 10. septembra.

ako zaplatiť svadbu bez peňazí

V novom rozhovore s Ľudia , vážne herec (29) opísal svoju reakciu, keď videl Campa (33) kráčať uličkou v ich svadobný deň.

„Veľa sĺz,“ pripomenul Astin. „Ach áno, veľa sĺz.“

The Pitch Perfect costars si vymenili sľuby na malebnom ceremoniáli pod holým nebom v Sunstone Vineyards & Winery v Santa Ynez v Kalifornii. Nie je divu, prečo Reč a diskusia herec sa stále vyžíva v spomienkach na svadobný deň. Plánovač udalostí Tessa Brand pomohli duu vytvoriť ideálny svadobný deň a výsledkom nebolo nič iné ako ohromujúce. Malebné miesto – ktoré páru pripomínalo Toskánsko – pripravilo kulisu pre romantickú svadbu, no bolo to vzájomné zbožňovanie hrdíc, ktoré urobilo ich svadobný deň výnimočným.

'Ako svadobný plánovač sa stanete svedkom mnohých vzťahov - niektorých dobrých a niektorých zlých - a títo dvaja sú skutočne predurčení byť spolu,' povedal Brand. Faircityfire výlučne minulý mesiac.

najlepšie svadobné dátumy na rok 2017
 Svadba Anny Campovej

Svadobná plánovačka Tessa Brand zdieľa nové inšpiratívne detaily zo svadby Anny Campovej a Skylar Astinovej s The Faircityfire. (Katie Shuler Photography)

Teraz, keď je šťastne ženatý, sa zdá, že Astin ide s prúdom, pokiaľ ide o plány do budúcnosti.

„Teším sa na ďalšie,“ povedal Ľudia svojho novomanželského života. „Všetko sa zmenilo, no nezmenilo sa vôbec nič... Je to len absolútna blaženosť; Stále som na cloude 9. Bol to najlepší deň v mojom živote.'

Po medové týždne v Taliansku , novomanželia nachádzajú novú verziu normálneho späť v Štátoch. Tábor je zaneprázdnený natáčaním Najnenávidenejšia žena v Amerike – príbeh americkej ateistickej aktivistky Madalyn Murray O’Hair, zatiaľ čo Astin sa pripravuje na vydanie Reč a diskusia – pripravovaný film o troch stredoškolákoch, ktorí oživujú svoj školský debatný klub.

Napriek svojmu nabitému programu si rozkošné duo nachádza dostatok času na zamyslenie sa nad ich nedávnym zväzkom. „Pozerám sa, či sú moje šaty vzadu biele. Áno. Je,“ napísal Camp k nedávnemu obrázku na Instagrame zo svojho svadobného dňa, obklopený svojou svadobnou párty. 'Chýbajú mi šaty,' dodala.