Hlavná Celebrita Snoop Dogg zdieľa epickú spätnú fotografiu na oslavu 19. výročia svadby s manželkou Shante Broadusovou

Snoop Dogg zdieľa epickú spätnú fotografiu na oslavu 19. výročia svadby s manželkou Shante Broadusovou

 Manželka Snoop Dogga Snoop Dogg a jeho manželka oslávili v utorok 14. júna 19. výročie svadby. (Foto: Tiffany Rose/WireImage)

Milý, Snoop! Legendárny rapper zo západného pobrežia Snoop Dogg zdieľal úžasnú spätnú fotografiu so svojou manželkou, Shante Broadus , na oslavu ich 19. výročia svadby v utorok 14. júna.

na akom prste sa nosí snubný prsteň

Umelec zverejnil nádhernú fotku zo starej školy so svojou manželkou, obaja vo svojich najlepších plesových šatách. Stredoškoláci spolu vyrastali v Long Beach v Kalifornii a zosobášili sa takmer pred dvoma desaťročiami, 14. júna 1997.

Na obrázku rapper pózuje s rukami obtočenými okolo Shanteho pása. “Dnes 19 rokov @bosslady_ent Všetko najlepšie k výročiu je a1 od 1. dňa, ďakujem za moje deti.”

19. Dnešné roky @bosslady_ent Šťastné výročie bolo a1 odo dňa 1 💝💕🌹🌟🌟🙏🏾 ďakujem za moje deti 💫💝💕🕊🕊

Fotografia, ktorú zverejnil snoopdogg (@snoopdogg) na

je bruno mars gay

Hoci samozvaný Psí otec a jeho manželka prežili počas manželstva mnoho vzostupov a pádov, ich puto je pevné. Snoop požiadal o rozvod v máji 2004, ale rýchlo si uvedomil svoju chybu. 'Snažil som sa rozviesť, ale vrátil som sa domov a znova som sa zamiloval do svojej ženy a detí,' povedal. MTV v rozhovore. „Veľakrát sa zamračí. Tento hudobný priemysel je matkou, chlape, a vezme vám víziu a rozmaže ju. Ale Boh je dobrý, takže chápem, že vo svojom živote potrebujem svoju ženu a svoje deti – a tak som tie papiere zahodil.“

Odvtedy tvrdo pracoval, aby obnovil svoj vzťah so svojou manželkou a deťmi. V januári 2008 Snoop prekvapil Shanteho slávnostným obnovením sľubu. Umelec naplánoval obrad a prekvapil svoju manželku na 20-akrovom ranči Charlieho Wilsona, kde si vymenili sľuby pred viac ako 200 hosťami.

r a b piesne o láske

Zdá sa, že na počesť tohtoročného výročia svadby Snoop naplánoval špeciálny útek so svojou manželkou. Zdieľal a video v utorok avizoval svojim sledovateľom, že bude offline. 'Hej, všetkým mojim ľuďom, všetkým mojim podporovateľom, vážim si lásku,' povedal. „Môj telefón bude najbližšie dva dni vypnutý, takže mi nevolajte, nepíšte mi, nehľadajte ma. Som v podzemí, robím to, čo by som mal robiť.'

Fotografiu zverejnil snoopdogg (@snoopdogg) na

Snoop potom naznačil, kde sa nachádza v stredu 15. júna Hviezda zverejnila fotografiu plyšovej postele zdobenej srdiečkom z červených lupeňov ruží. Dve červené ruže s dlhými stonkami boli umiestnené na vankúšoch postele, čo nás viedlo k presvedčeniu, že to, čo „má robiť“, je uspokojovanie jeho manželky.