Hlavná Celebrita Snúbenica Michaela Phelpsa Nicole Johnsonová ho v Beautiful Post nazýva „All American Dream“.

Snúbenica Michaela Phelpsa Nicole Johnsonová ho v Beautiful Post nazýva „All American Dream“.

  Michael PH pomáha snúbenici nicole johnson boomer Zlatý medailista Michael Phelps zo Spojených štátov oslavuje so svojou matkou Deborah Phelps, snúbenicou Nicole Johnsonovou a synom Boomerom počas medailového ceremoniálu vo finále mužov na 200 m motýlik v deň 4 olympijských hier v Riu 2016 na Olympijskom štadióne vodných športov 9. augusta 2016. v brazílskom Rio de Janeiro. (Foto: David Ramos/Getty Images)

Teraz je to jedna hrdá budúca manželka. Michael Phelps snúbenica, Nicole Johnson , napísal krásny príspevok o svojom budúcom manželovi po jeho rekordných úspechoch na letných olympijských hrách v Riu de Janeiro minulý týždeň.

Johnson, ktorý má spolu 3-mesačného syna, Boomer , s Phelpsom, sa v stredu 10. augusta na Instagrame podelili o obrázok plavca, ktorý sa skláňa nad tribúnami a víta svoju rodinu po svojom obrovskom víťazstve v utorok večer.

Absolútne strácam slová. Nemôže byť viac hrdý na @m_phelps00. Je stelesnením tvrdej práce, veľkých snov a dosiahnutia celého amerického sna. #moja rodina #20 #21 #25 #3dole

svadobný darček od pani cti

Fotografia, ktorú zverejnila Nicole Michele Johnson (@nicole.m.johnson) na

'Absolútne strácam slová,' popísal Johnson krásny rodinný moment. „Nemohol byť viac hrdý @m_phelps00 . Je stelesnením tvrdej práce, veľkých snov a dosiahnutia celého amerického sna. #moja rodina #dvadsať #dvadsaťjeden #25 #3dole .“

Phelps je teraz najviac dekorovaným olympionikom z USA, ktorý má na konte 21 zlatých medailí a celkovo 25 medailí. Olympijský historik Bill Mallon tiež odhalil, že Phelps vytvoril starodávny rekord spred viac ako 2000 rokov, ktorý vytvoril legendárny Leonidas z Rhodosu.

čo napísať do svadobnej sprchovej karty

Johnson nie je jediný, kto na Instagrame prejavuje podporu úžasnému športovcovi. Baby Boomer má tiež svoj vlastný instagramový účet – jasne vedený dospelými – a zobrazuje úryvky malého batoľaťa, ktorý povzbudzuje svojho otca akýmkoľvek spôsobom.

Čas vstávať!!! Ocko čoskoro preteká!!!

Fotografia, ktorú zverejnil boomer phelps (@boomerrphelps) na

Len tak ďalej ocko!!!! #usa #rio2016 #pantsonfleek

Fotografia, ktorú zverejnil boomer phelps (@boomerrphelps) na

Pár, ktorý sa zasnúbil vo februári 2015, oslavoval ich deväťročný vzťah minulý mesiac. 'Som vďačný, že som dnes pred 9 rokmi stretol moju polovičku!' Phelps vtedy napísal. 'Tak veľmi ťa milujem @nicole.m.johnson... Som rád, že ťa môžem nazývať mojím najlepším priateľom! A teším sa na budúcnosť a na sledovanie rastu nášho úžasného zdravého chlapčeka @boomerrphelps!!”

Bývalá Miss Kalifornia dodala: „Pred 9 rokmi si dnes vošiel do môjho života @m_phelps00. Kto vedel cez všetky vzostupy a pády, že o 9 rokov neskôr by sme začali budovať našu rodinu. Milujem ťa a neviem sa dočkať, čo prinesie naša budúcnosť!!'

postaviť si vlastnú fotobúdku