Hlavná Svadobné Správy Fotografie svadobných šiat Sofie Vergary a prvé tanečné video

Fotografie svadobných šiat Sofie Vergary a prvé tanečné video

Sofia Vergara a Joe Manganiello sa usmievajú počas svadobného obraduSofia Vergara a Joe Manganiello sa vzali na nádhernom obrade v nedeľu 22. novembra v Palm Beach na Floride. Kredit: Sofia Vergara/Instagram

Autor: Kelly Spears 23.11.2015 o 10:24 hod

Ak existuje jedno slovo, ktoré by zhrnulo svadobné šaty Sofie Vergary, ideme s úžasom!

43-ročný Moderná rodina herečka sa vydala za svojho krásavca, 38 -ročného Joe Manganiella, večer 22. novembra a na radosť fanúšikov Vergara veľkolepo dokumentuje extravagantnú aféru na Instagrame.

Nevesta je sexy, vytvorená na mieru Zuhair Murad Couture šaty pre morskú pannu s odnímateľnou sukňou zvýraznili jej postavu presýpacích hodín a páči sa nám, že sa Vergara rozhodla nechať vlasy dlhé a rozpustené:

Fotografia zverejnila Sofia Vergara (@sofiavergara) 22. novembra 2015 o 17:30 PST

Dvojica vyzerala po obrade úplne blažená, obklopená bielymi kvetmi a dekorom. Obrad sa konal v Palm Beach v nádhernom letovisku The Breakers.

Fotografia zverejnila Sofia Vergara (@sofiavergara) 22. novembra 2015 o 18:12 PST

Ako keby krásne Vergarine šaty neboli na fotografiách dostatočne neuveriteľné, uvidíme ich v akcii! Nevesta a ženích si zobrali na tanečný parket svoj prvý tanec a okamih, ktorý sa opakuje raz za život, zachytilo video:

Aj keď sme nemali prvý rad, prvý zážitok zo sledovania tanca, ktorý mali celebrity ako Ed O’Neill, Channing Tatum a Anna Paquin, sme nadšení, že tento zvláštny moment bol zachytený pre všetkých!

Srdečne blahoželáme k novej neveste a ženíchovi!