Hlavná TV Sonia a Tom sa vzali na prvý pohľad: Tu je dôvod, prečo sme sa rozhodli vziať si úplne cudzích ľudí

Sonia a Tom sa vzali na prvý pohľad: Tu je dôvod, prečo sme sa rozhodli vziať si úplne cudzích ľudí

  MAFS Sonia Tom Sonia a Tom sa zosobášili na prvý pohľad Účastníci 4. sezóny Sonia a Tom otvorili The Faircityfire v exkluzívnom rozhovore o tom, prečo sa rozhodli vziať si úplne cudzích ľudí. (Fotografie s láskavým dovolením FYI)

Najprv príde manželstvo, potom príde všetko ostatné! Vydatá na Prvý vzdych Najnovší účastníci prešli šesťtýždňovým sociálnym experimentom – svadbami s úplne neznámymi ľuďmi na ich svadbách – a členmi obsadenia v štvrtej sérii, Tom Wilson a Sonia Granados, otvoriť o ich príslušné skúsenosti.

Pred premiérou štvrtej sezóny v utorok 26. júla sa u nás zastavili Tom aj Sonia Faircityfire v centrále v New Yorku, kde sa otvorili o svojich kontroverzných rozhodnutiach uzavrieť slepé manželstvá.

Sonia, sociálna pracovníčka, hovorí, že jej bývalí opakovane lámali srdce. „Môj zberač nie je dobrý,“ žartuje. Spomína si na rozhodujúci moment, ktorý ju priviedol k MAFS. Krátko po tom, čo jej bývalý priateľ zavolal z Havaja, aby jej povedal, že stretol niekoho iného, ​​rozhodla sa ísť na kasting Vydatá na prvý pohľad . Sonia, ktorá je spárovaná s Nick Pendergrast , hovorí Faircityfire že je fanúšikom seriálu FYI od jeho prvej sezóny.

Tom na druhej strane hovorí, že nevedel o predstavení, kým ho neoslovili, aby sa zúčastnil. Keď ho kontaktovali cez sociálne siete, cítil, že nemá čo stratiť. Účastník, s ktorým sa zhoduje Lillian Vilchez , hovorí, že hoci je tento proces „šialenstvo“, MAFS bola lepšia voľba ako randenie v Miami, ktoré opisuje ako „strašné“.

náklady na zásnubný prsteň

Súťažiaca z reality show pred rokom a pol prežila ťažký rozchod a nevedela, aké ťažké bude randenie v meste. 'Som veľmi priamy typ človeka,' hovorí Tom. „Nebijem sa okolo kríkov. Ak nájdem niekoho atraktívneho, idem priamo k nemu a poviem: ‚Videl som ťa odtiaľto. Bol si naozaj nádherný. Si sám? Môžem s tebou hovoriť?''

náklady na výstavbu svadobného miesta

Bohužiaľ, jeho stratégia sa nevyplatila. Vysvetľuje, že slobodní chlapci, ktorí chodia von s priateľmi, sú v jeho meste na Floride automaticky označovaní ako „strašidelní“. Ak skupina chlapov vyjde von, ženy ich nazvú „vlčia svorka“ a on nechce mať žiadnu rolu v kultúre. Tom odhaľuje, že ľudia žijúci v Miami sú „veľmi povrchní“. Vysvetľuje, že je „veľa ťažby zlata – najmä v Miami, takže to vôbec neuľahčuje veci“.

V poslednej sezóne sa o účasť na MAFS prihlásilo viac ako 33 000 Američanov a potenciálne aj našli pravú lásku. Z týchto žiadateľov bolo vybraných šesť singlov, ktorí mali byť v centre pozornosti, a Sonia a Tom to povedali Faircityfire prečo veria, že urobili rez.

'Moja otvorenosť a len to, že som pripravená milovať a zamilovať sa,' uvažuje Sonia, ktorá tvrdí, že všetko, čo chcela, bolo nájsť ju 'šťastne až do smrti a byť s niekým navždy.'

Tom medzitým verí, že bol vybraný, pretože je „veľmi jedinečný jedinec“. Dodáva: „Nie som ako ktokoľvek iný. Mám pocit, že na to, aby sme sa vyrovnali a boli hrdí na to, kto je, je potrebná určitá výnimočná osoba... Vediac, čím som si prešiel a ako tvrdo som sa snažil, videli, že som dobrý kandidát na manželstvo.“

Po zistení, že sú zohratí, mali nezadaní dva týždne na prípravu svadby. Za ten čas si vybrali svadobný odev, obrúčky a novinku museli oznámiť svojim blízkym. „Moji priatelia si mysleli, že som ten najšialenejší človek na svete,“ hovorí Sonia Faircityfire so smiechom. Napriek výhradám svojich priateľov Sonia vedela, že robí správne rozhodnutie. Po celý čas cítila „pokoj“. Vydatá na prvý pohľad proces.

Keď Tom oznámil, že sa ožení s cudzincom, jeho rodina bola pochopiteľne šokovaná – ale netrvalo dlho a väčšina jeho blízkych prišla. „Poznajú môj životný štýl. Beriem život tak, ako prichádza, a ak uvidím príležitosť, využijem ju,“ hovorí Tom.

Hoci jeho rodinní príslušníci pôvodne neboli na palube, Tom nedovolil, aby ho ich názor ovplyvnil. 'Toto nie je o tebe,' dodáva. 'Toto je o mne a o tom, čo vo svojom živote potrebujem... nielen o tom, čo chcem.'

Soniným najväčším záujmom pri pokuse o experiment bola neistota a možnosť zlyhania. Po zhliadnutí predchádzajúceho Vydatá na prvý pohľad vedela, že výsledok je nepredvídateľný. Keď sa Tom dozvedel, že väčšina Vydatá na prvý pohľad manželstvá skončili rozchodom, okamžite si pomyslel: 'Nesnažili sa dosť.' Pred sobášom dostal niekoľko cenných rád.

„Manželstvo je univerzita, ktorú nikdy neabsolvujete,“ vysvetľuje Tom. 'A každý nový semester bude úplne novým súborom hodín.' Na konci nie je žiadna medaila, takže si uvedomte, že idete do toho.'

čo robiť na párty so slobodou

Experiment priniesol veľa výziev pre Toma aj Soniu. Pre Toma bolo ťažké podeliť sa o to, čo prežíval, so svojimi blízkymi. Chcel sa vyrozprávať priateľom, ale nemohol Vydatá na prvý pohľad pravidlá. Novomanžel vysvetľuje, že neschopnosť komunikovať o svojom vzťahu spôsobila „ďalšie nepokoje v [jeho] živote“.

„Veľkou výzvou je pre mňa byť pred kamerou sebavedomá,“ priznáva Sonia. Má obavy, ako ju budú vnímať Vydatá na prvý pohľad divákov.

Keď sa jej spýtali, aký dojem to na Sonia urobilo so svojím manželom v deň svadby, dala jej zápasu „osem alebo deväť“ z desiatich možných.

Sonia predtým, ako prešla uličkou, nazrela do toho, o kom si myslela, že je jej budúci manžel – ale bola príjemne prekvapená, keď zistila, že muž, ktorého zazrela, bol svadobným úradníkom.

„Mal asi 50 rokov a ja som si povedala: „Bože, chcem tu všetkých zabiť,“ smeje sa Sonia. Keď ju stretla Vydatá na prvý pohľad zbadala jeho topánky a pomyslela si: 'Má štýl!'

ako vyzdobiť na svadobnú sprchu

Tomovu myseľ upokojilo, keď prvýkrát videl svoju nevestu. Zdieľa, že jeho prvá myšlienka, keď uvidel Lillian, bola: 'Toto by mohlo fungovať.'

Tom verí, že chlapci a dievčatá, ktorí sú „tam vonku“, budú mať vzťah k jeho Vydatá na prvý pohľad cestu. Sonia nám hovorí, že osoba, ktorá „išla von a urobila všetko a zlyhala v tom všetkom a chce len lásku“, pochopí jej príbeh.

'Určite to zmenilo môj život naozaj dobrým spôsobom,' hovorí Sonia Vydatá na prvý pohľad experimentovať. 'Som nadšený a cítim sa šťastný, že som bol vybraný, aby som prešiel týmto procesom.'

Tom je tiež vďačný za túto skúsenosť. „Som veľmi vďačný, že ma vybrali,“ hovorí. „Byť súčasťou tohto procesu je taká zvláštna vec.

obrázky vonkajších terás

Predtým, ako sme Toma a Soniu pustili, položili sme im poslednú otázku: „Ak Vydatá na prvý pohľad mal varovný štítok, čo by to povedalo?“

'Nalejte veľa lásky,' odpovedá Sonia. 'Vždy sa uistite, že [ste] starostlivý a citlivý na potreby svojho partnera.'

'Pozor na manželku,' hovorí Tom Faircityfire . 'Byť opatrný. Si vydatá; už spolu nechodíš.'

Naladiť Vydatá na prvý pohľad v utorok o 20.00 hod. ET na FYI.