Hlavná TV Sonia, vydatá na prvý pohľad, je frustrovaná Nickovým nedostatkom náklonnosti: „Potrebujem niečo viac“

Sonia, vydatá na prvý pohľad, je frustrovaná Nickovým nedostatkom náklonnosti: „Potrebujem niečo viac“

  sonia nick fyi mafs sezóna 4 Sonia a Nick zo 4. sezóny seriálu FYI's Married at First Sight (Foto kredit: Karolina Wojtasik / FYI)

Manželstvo je predovšetkým o dávaní a prijímaní, ale čo sa stane, keď je rovnováha narušená? The Vydatá na prvý pohľad novomanželia zisťujú, aké ťažké je byť právne viazaný k cudzej osobe.

V epizóde 6. septembra sa všetky tri páry potýkajú s ťažkými emóciami. Zatiaľ čo dve dvojice fungujú v nových domovoch, jeden zápas nie je na základe hovorenia. Tu, Faircityfire rekapituluje nezabudnuteľné momenty, keď diváci naďalej fandia účastníkom sezóny štyri.

Nick Pendergrast a Sonia Granados: Iba dva týždne po experimente Sonia opisuje veci medzi ňou a jej manželom ako „trochu divné“. „Nič od neho nedostávam,“ hovorí – zjavne frustrovaná. 'Len mám pocit, že je uzavretý.'

Keď upratujú svoj nový domov, Nick zdieľa s Vydatá na prvý pohľad divákov, že je presvedčený, že to medzi nimi bude fungovať. Ale Sonia tú noc spí vo voľnej spálni, keď Nickove psy vtrhnú do postele páru. 'Musíme komunikovať, ak to bude fungovať,' hovorí producentom.

matka syn prvé tanečné piesne

Kedy Vydatá na prvý pohľad odborník, doktor Pepper, navštívi novomanželov, Sonia si k nej sadne ako prvá. Sociologičke povie, že svojmu manželstvu by dala päť z desiatich. „Potrebujem niečo viac,“ priznáva.

Sonia vníma starostlivosť ako náklonnosť a dotyk, ale Nickovi to nepovedala, pretože sa bála, že bude pôsobiť ako „hnusná manželka“. Dr Pepper hovorí Soni, že musí povedať svojmu manželovi, čo potrebuje.

Keď je na rade Nick, aby sa porozprával s expertkou, povie jej, že by svojmu manželstvu dal osem alebo deväť z desiatich. Dr. Pepper považuje svoju odpoveď za „zaujímavú“ po Soninom oveľa nižšom skóre.

Keď sa novomanželia porozprávajú s Dr. Pepperom, Nick súhlasí s tým, že jeho psy nebudú mať večer v posteli. Zdieľa, že je otvorený zmenám. Odborník ich povzbudzuje, aby našli fyzický spôsob, ako sa každé ráno rozlúčiť a každý večer pozdraviť.

Nickova matka a jej priateľ navštívia pár a učia Soniu, ako vyrábať talianske mäsové guľky. Nick trávi čas sám s kráskou svojej mamy, zatiaľ čo Sonia sa rozpráva so svojou svokrou. Keď sa Nickova mama dozvedela, ako uzavretý je jej syn so Soniou, povie, že sa s ním porozpráva.

ja Ján 4:7-8

Keď jedia večeru, ktorú všetci pripravili, Nickova mama ho povzbudzuje, aby bol otvorenejší. Ale neskôr, keď sú Nick a Sonia sami, ich čaká ďalšia nepríjemná chvíľa. Keď sa pokúšajú relaxovať v hojdacej sieti na svojom dvore, zdieľajú to, čo si na sebe navzájom cenia. Sonia hovorí Nickovi, že oceňuje jeho zmysel pre humor a on oceňuje jej „schopnosť prehliadať [jeho] nedostatok komunikácie“.

Keď sa Sonia pýta Nicka, prečo je „taký uzavretý“, povie jej, že nemali dostatok času na rozvoj svojho vzťahu. „Myslím si, že si úžasný človek, ale som do teba zamilovaný? Nie,“ povie Nick, čo jeho ženu okamžite naštve.

Sonia – očividne zmätená manželovým komentárom – vstane a odíde, pričom Nicka tiež podráždi.

indické svadobné oblečenie pre hostí

Tom Wilson a Lillian Vilchez: Keď sa usadili v novom domove, Lillianina sestra zavolá a požiada pár, aby postrážil Lillianinu neter. Hoci Tom „nie je z toho taký nadšený“, súhlasia, že budú malého strážiť. Lillian potom vyjadrí, že chce mať deti na ceste, ale nezdá sa, že by Tomovi táto myšlienka chutila.

„Poznáme sa dva týždne,“ hovorí Lillian. 'Hovoriť o deťoch s niekým, koho poznáte dva týždne, je trochu zvláštne.'

Lillian vadí, že Tom nemá „konečný cieľ“ a že je spokojný s tým, že berie veci zo dňa na deň. Pýta sa, do akej miery je jej manžel oddaný, ale keď mu povie, že to, že nechce deti, by pre ňu mohlo byť „narušiteľom dohody“, Tom vidí červené vlajky.

Darček k 5. výročiu svadby

Keď Dr. Pepper navštívi pár, Tom prizná, že ho nezaujíma fráza „porušiteľ obchodu“. Odborníčka dvojicu povzbudzuje, aby pokračovala v budovaní manželstva.

Neskôr, keď sa novomanželia pripravujú na opatrovanie Lillianinej netere Emmy, Tom zdieľa Vydatá na prvý pohľad producentov, o ktorých si myslí, že „batoľatá sú diery“. Ale keď príde Emma, ​​je prirodzený – žartuje pri hraní vzdušného hokeja a fúka bubliny s malým dievčatkom.

Keď sa Lillianina sestra vráti, dámy spolu uvaria jedlo. Lillian má blízko k svojej rodine a miluje, že môže zdieľať túto blízkosť s Tomom.

V tú noc, po večeri s Lillianinou sestrou a neterou, sa Tom a Lillian túlia v posteli a rozprávajú sa o svojej budúcnosti.

Derek Schwartz a Heather Seidel: Keď trávia čas oddelene, aby sa rozhodli o budúcnosti svojho manželstva, Derek a Heather sa zdôverili priateľom. Heather sa rozpráva so svojou priateľkou Amber, ktorá jej povedala, že odchod z manželstva by ukázal nedostatok oddanosti a komunikácie.

Keď sa Derek stretne s Vydatá na prvý pohľad expert, doktor Calvin, novomanžel hovorí, že poslal Heather dlhý text, v ktorom jej povedal, že je ochotný počúvať, aké sú jej potreby. Myslí si, že je „nespravodlivé“, že Heather nikdy neodpovedala. Jeho strach sa obzerá späť a uvedomuje si, že svojmu manželstvu nedali spravodlivú šancu.

Heather sa potom sama stretne s doktorom Calvinom. Povie mu, že má problém s tým, ako Derek bojuje a jeho osočovanie.

stropný ventilátor v hlavnej spálni

Keď sa všetci stretnú, Derek povie, že by najradšej zostal v manželstve, no Heather sa zdá byť stále neistá.

Náhľad: V ďalšej epizóde sa Lillian dozvie, že potrebuje operáciu, a obáva sa, ako to ovplyvní jej manželstvo. Nick a Sonia majú školenie tantry. Heather sa rozhodne.

Nenechajte si ujsť Vydatá na prvý pohľad , vysielanie v utorok o 20.00 hod. ET na FYI.