Hlavná Celebrita Sophia Bush, Kate Walsh a Constance Zimmer pomohli zachrániť svadbu tohto uviaznutého páru

Sophia Bush, Kate Walsh a Constance Zimmer pomohli zachrániť svadbu tohto uviaznutého páru

  Sophia Bush pomáha páru Sophia Bush navštevuje Glamour and Facebook Host Power Players In Hollywood & Politics Obed at Sunset Tower in West Hollywood at Sunset Tower Hotel on 20 June 2016 in West Hollywood, California. (Foto: Stefanie Keenan/Getty Images pre Glamour)

Teraz je to hviezdna sila! Nevesta a ženích uviazli na ceste na svadbu, ale podarilo sa im dostať sa na miesto s pomocou sociálnych médií, Sophie Bush a niekoľkých ďalších celebrít.

Pár - krásne duo menom Gus a Jessie - rozhodli sa vydať na cestu z LA na severozápadný Pacifik na svojom džípe s prívesom domov v závese. Cestou chceli manželia osláviť svoje nadchádzajúce manželstvo zastavením sa v krásnych národných destináciách ako Yosemite a Lake Tahoe. Keď sa vydali do štátu Washington, nevesta a ženích sa zrazu ocitli pred nepravdepodobnou ťažkosťou: Ich džíp sa prehrial a všetko sa vyplo - zatiaľ čo oni mierili dolu kopcom na okraji hory.

S ich prívesom za nimi sa Jessie naštartovali inštinkty prežitia a rýchlo zatiahla núdzovú brzdu, práve keď takmer prešli cez útes. Hoci boli v bezpečí a zdraví, obaja uviazli na úbočí hory a ďaleko od miesta ich svadby. Na Instagrame teda zverejnili prosbu o pomoc, ktorá ich zaujala Chicago P.D. hviezda Sophia Bushová .

The One Tree Hill alum, ktorá bola dojatá ich príbehom, potom zavítala na svoju populárnu stránku na Instagrame a požiadala veľké značky, aby dvojici pomohli. 'Hej @enterprise_inspires , @alamorentacar , @thriftyrentacar , @hertz , @audi ktorý sa chce stať hrdinom a pomôcť týmto nastávajúcim novomanželom @ragmopandgoose ?' napísala a zdieľala stránku páru GoFundMe, ktorú založil jeden z ich kamarátov.

AKTUALIZÁCIA: v priebehu posledných 5 hodín sa do toho zapojilo toľko ľudí, aby sa pokúsili pomôcť týmto dvom. Teraz k nim máme na ceste auto — s prívesom na ich #maličký domček a dve šteniatka!! — a zajtra určite zverejníme úplnú aktualizáciu. ĽUDIA SÚ ÚŽASNÍ A SVET JE SLÁVNY A DOBRÝ K BYYYYYYE 💥🌈🙌🏽 ••• Ahoj @enterprise_inspires, @alamorentacar, @thriftyrentacar, @hertz, @audi, kto chce byť hrdinom a pomôcť týmto novomanželom @ragmopandgoose? ••• #repost @azitaloves Nikdy som sa nestretol s Gusom ani Jesse, ale práve som prišiel na ich príbeh a som si celkom istý, že na to bol internet vytvorený. Sú dva dni od svadby. Krásny obytný príves, ktorý postavili za posledný rok, bol zapriahnutý do auta, ktoré pred dňom takmer zišlo z útesu, keď sa pokazilo, zachránila ich núdzová prestávka. Sú vyčerpaní a teraz uviazli (so svojimi dvoma domácimi miláčikmi) neďaleko Nevady a do piatku sa musia dostať do Seattlu na svoju svadbu. Myslím si, že hrdinské body pre automobilovú spoločnosť alebo ľudí, ktorí môžu pomôcť, aby sa to stalo. Ich Go Fund Me má všetky podrobnosti o tom, čo bude určite skvelý príbeh, ktorý jedného dňa vyrozprávajú svojim deťom. https://www.gofundme.com/gusandjessie ••• #RagmopandGooseGetHitched @jessieshungry @gusforthewin ❤️🙏🏼🚙💨✨🌈👰🏻 ••• link in my bio!

Fotografia, ktorú zverejnila Sophia Bush (@sophiabush).

musia snubné prstene ladiť

Potom, ako hviezdy Kate Walsh a Constance Zimmerová zapojil sa.

Vďaka hviezdam a sociálnym médiám títo dvaja, ktorí sa v piatok 12. augusta vezmú v lese v Seattli, dostali štedré dary a dokonca aj nové auto. Audi nastúpilo a poskytlo auto, ktoré dvojici pomohlo dostať sa po pobreží do cieľa bez problémov s motorom.

Víťazná Bushová potom aktualizovala svoj pôvodný príspevok na Instagrame a pochválila ľudí za to, že Jessie a Gusa ochotne pomohli. „V priebehu posledných 5 hodín sa do toho zapojilo toľko ľudí, aby sa pokúsili pomôcť týmto dvom,“ napísala. „Teraz k nim máme na ceste auto – s prívesom #malý domček a dve šteniatka!! — a zajtra určite zverejníme úplnú aktualizáciu. ĽUDIA SÚ ÚŽASNÍ A SVET JE SLÁVNY A DOBRÝ K BYYYYYY.“

je tam kúzlo ✨ cez @ragmopandgoose ・・・ V pondelok sme uviazli na vrchole hory bez služby mobilného telefónu na 4 hodiny po tom, čo sme stratili energiu a brzdy nášho vozidla na zjazdovke. V utorok sme celý deň sedeli v prívese a čakali na verdikt o našom džípe. V utorok večer sme sa objímali, obaja v slzách sklamania, pretože bolo čoraz ťažšie nájsť svetlo na konci tohto tunela, keď sme dostali ďalšie zlé správy o stave nášho pobytu. V stredu popoludní nás úplný zvrat udalostí viedol k tomu, že sme sa navzájom držali v slzách radosti, šoku a vďačnosti. Čakali sme v rade na DMV a sledovali sme, ako sa to všetko odohráva, a nemohli sme tomu uveriť ani slovo. Zdieľania na Instagrame a Facebooku, komentáre, DM, dary, správy, žiadosti o priateľstvo a telefonát od dvoch úplne neznámych ľudí, ktorí nám povedali, že sa nemáme báť, že je o nás postarané. Celé hodiny sme sa smiali a plakali pri každom novom vývoji. V stredu večer k nám priviezlo Audi Q7 z roku 2017 zo San Francisca. Je štvrtok ráno a my sme na ceste na svadbu. Zajtra večer bude Gus mojím manželom a ja jeho manželkou a bez toho by sa to nemohlo stať. Boli sme vydaní na milosť a nemilosť láskavosti cudzincov a musíme poďakovať mnohým ľuďom. Budeme zdieľať list s poďakovaním každému jednotlivcovi, ktorý nám v tejto situácii od začiatku prejavil pohostinnosť, ale najprv by sme sa chceli ešte raz poďakovať @alchemy7om a @almostalwayshungry za vytvorenie @gofundme v našom mene, pre @azitaloves a @psimadethis za hľadanie zdrojov, ktoré nám pomôžu a kontaktovanie nás, aby sme vedeli, že všetko bude v poriadku, @sophiabush a @katewalsh za zdieľanie nášho príbehu s publikom a kontaktovanie automobilových spoločností, aby nám pomohli, @audi za to, že sú najprv nám ponúkli ruku, že nám požičali auto, a @enterprise_inspires a @hertz za to, že sú pripravení pomôcť v prípade, že sa niečo nepodarí, Marcovi z @pmk_bnc za to, že to všetko dal dokopy, a veľké ďakujem Alexovi, ktorý pracoval v 8-hodinovej smene a dobrovoľne naskočil do Q7 na 7-hodinový výlet, aby nám to doručil včera večer o 23:00. Čaká nás 13 hodín jazdy, tak nám prajem veľa šťastia! Láska, Renaudovci

Fotografia, ktorú zverejnila Sophia Bush (@sophiabush).

Nevesta zverejnila aj sladký odkaz. „Boli sme vydaní na milosť a nemilosť láskavosti cudzincov a musíme poďakovať mnohým ľuďom,“ povedala. 'Budeme zdieľať list s poďakovaním každému jednotlivcovi, ktorý nám v tejto situácii od začiatku preukazoval pohostinnosť.'