Hlavná Celebrita Speváčka Dan + Shay Shay Mooney je zasnúbená s bývalou Miss Arkansas Hannah Billingsley: Pozrite si ich rozkošnú fotografiu zo zásnub

Speváčka Dan + Shay Shay Mooney je zasnúbená s bývalou Miss Arkansas Hannah Billingsley: Pozrite si ich rozkošnú fotografiu zo zásnub

 a shay vykonávať Dan + Shay tento týždeň vystúpili pre Bachelorette Jojo Fletcher a Lukea Pellsa. (ABC/Eric McCandless)

Už pripravený byť ženíchom! Shay Mooney je oficiálne zasnúbený. The Dan + Shay spevák nedávno požiadal svoju lásku o ruku, Hannah Billingsleyová a duo sa nevedelo dočkať, kedy sa podelí o svoje dobré správy.

„Páčilo sa mi to... tak som si naň dal prsteň,“ napísala vychádzajúca country hviezda k obrázku zamilovaných na Instagrame krátko po tom, čo položil otázku. Rozkošná fotografia zobrazuje novozasnúbený pár, ktorý sa objíma po návrhu Mooneyho.

'Som ten najšťastnejší muž na svete,' vyhrkol, '@hannah.billingsley milujem ťa.'

Páčilo sa mi to...tak som naň nasadil prsteň. 😁😍💍 Som najšťastnejší muž na svete. @hannah.billingsley milujem ťa.

Fotografiu, ktorú zverejnil Shay Mooney (@shaymooney).

čo je rozlúčka so slobodnou slobodou

Čoskoro nevesta Mooney nebola ďaleko za svojím snúbencom. 'Slová nestačia,' povedala napísal na Instagrame. „Naozaj najšťastnejší deň v mojom živote. 9.8.16 Veľmi ťa milujem @shaymooney.'

Mooney si zo svojho nabitého plánu turné zobral čas, aby vytiahol prekvapivý návrh. Spevák „Show You Off“ cestoval so svojím kolegom z kapely, A Smyers , keď propagujú svoj nový album, Posadnutý .

Mooney dal jasne najavo, že mu počas turné chýbala jeho láska.

obytná lenivá rieka

Práve teraz mi chýba moja žena...chcel by som ťa pobozkať priamo na ústa @hannah.billingsley 😘

Fotografiu, ktorú zverejnil Shay Mooney (@shaymooney).

Billingsley, ktorá bola v roku 2013 Miss Arkansas USA, musí byť teraz na deviatom oblaku, keď je na rade, aby sa stala nevestou. Ona bola oslavuje s priateľmi, keď sa uzol... Dokonca odcestovala do Škótska na nedávnu svadbu so svojou slávnou kráskou v závese .

Ale teraz sa všetky oči upierajú na Mooneyho a Billingsleyho, keď začínajú plánovať svoju vlastnú svadbu. Dvojica – kto oslavoval ich ročné výročie rande v júni – možno budú musieť byť kreatívni s predsvadobným procesom. Dan + Shay pokračujú vo svojom turné do polovice septembra. Potom si dajú krátku prestávku, kým sa v októbri pridajú k Chrisovi Youngovi na ceste.