Hlavná Celebrita Spevák princ Royce sa oženil s herečkou „Shadowhunters“ Emeraude Toubia vo filme Tajná svadba

Spevák princ Royce sa oženil s herečkou „Shadowhunters“ Emeraude Toubia vo filme Tajná svadba

 princ royce sa oženil Spevák Prince Royce a herečka Emeraude Toubia sa 17. novembra 2016 zúčastňujú na odovzdávaní cien Latin Grammy v T-Mobile Arene 17. novembra 2016 v Las Vegas v Nevade. (Foto: Lester Cohen/WireImage)

Princ Royce je ženatý muž. Spevák „El Clavo“, rodená Geoffrey Royce Rojas, sa tajne oženil s herečkou Emeraude Toubia na tajnej svadbe ohlásenej v piatok 29. marca.

Pár zdieľal prvé fotografie zo svadby Ľudia v španielčine , odhaľujúc všetko od ich svadobného oblečenia až po štýl fotenia a ďalšie.

Rojas a Toubia boli spolu osem rokov, kým sa ich zväzok stal oficiálnym na hyper-súkromnej svadbe, ktorá sa konala v „srdci Mexika“, uvádza sa v publikácii.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

ako napísať poďakovanie za svadbu

Chceme sa o tento moment podeliť s vami všetkými, najmä s našimi fanúšikmi 🙏🍾

Príspevok zdieľaný používateľom Princ Royce (@princeroyce) zapnuté

Nevesta je známa najmä vďaka úlohe Isabelle Lightwoodovej v šou Freeform Lovci tieňov. Verilo sa, že sa títo dvaja zasnúbili v roku 2017 po tom, čo bola herečka spozorovaná na prsteňoch v hodnote takmer 100 000 dolárov.

svadobné šaty s červenou farbou

„Myslím si, že je naozaj pekné mať vzťah a osoba, s ktorou ste, vás podporuje a je s vami vždy,“ povedala Toubia. Dievča o jej prevažne súkromnom romániku s princom Royceom. 'Je pekné mať rovnováhu medzi prácou, šťastím a láskou.'

Zabezpečte si svoju ideálnu svadobnú víziu tak, že začnete s Kvíz o štýle Faircityfire tu .